Kde sa budú stretávať všetci neschopní muži?

24. jan 2024

..Tak sa dnes zamýšľam nad tým, že kde sa budú stretávať všetci tí neschopní muži, ktorých v takmer každej diskusii posielajú ženy tu na MK automaticky do prdele? 😀
Mohli by ich foto dávať sem, pre prípad, že by si niektorá ďalšia myslela, akí sú skvelí a rovnako si nezničila život... 😇

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ibatanecnica
24. jan 2024

nájdu si zase nejakú ktorá ich neskôr kopne do prdele. 😉

diewcatqoo
24. jan 2024

Tam, kde aj neschopne zeny. Tych je tiez dost 🤷‍♀️
Mozno sa potom navzajom poparuju.

ibatanecnica
24. jan 2024

@diewcatqoo áno , hlavne na zoznamkách, kde sa ženatí sťažujú aké to majú doma ťažké, a ženy chápavo prikyvujú že aj oni. Ako ich klame, podvádza muž, ako na ne kašle ale to, že to robí aj ten nový objav, to už nevidia. Časom na to prídu a potom sa pýtajú, kde robia chybu, keď stále narážajú na takých istých blbcov

hugger
24. jan 2024

Muž ktorý je neschopný pre jednu ženu môže byť skvelý materiál na manželstvo pre inú ženu.

Nie je to o tom kto má aké schopnosti ale o tom ako si sadnú a ako vedia spolupracovať.

zic
24. jan 2024

Tak hlavne ak si zena mysli, ze je muz neschopny (alebo je neschopny pre nu), to este neznamena, ze on nie je stastny. Ak zene vadi, ze ju podvadza, je lenivy, nechce deti, stale to neznamena, ze on so sebou nie je spokojny...

eva8
24. jan 2024

@ibatanecnica vlastne to iste robia aj tie zeny - pidvadzanie nemusi byt len fyzicke. Ja som vzdy napisala, ze miesto travenia casu na pocitaci, nech ho yravia s rodinou. Miesto rozhovoru s neznamou zenou, nech sa pirozprava, objime, da pusu manzelke. Pretoze naco nieco povedat manzelke, ked uz to povedal niekomu inemu? Hlavne muzom staci nieco povedat len raz

eva8
24. jan 2024

@chodec15 zeny vyberali, preberali mali naroky a pritom boli laxne pri vybere? Nesedi mi to 😉

ibatanecnica
24. jan 2024

@eva8 no asi že už keď zrazu ti tikajú bio hodiny, tak berieš, čo príde 😂

subartic
24. jan 2024

tak ja osobne delím mužov na tri skupiny - na objektívne neschopných po všetkých stránkach , na subjektívne neschopných a na objektívne schopných mužov.

avicii18
24. jan 2024

V autobuse manželka vyčíta svojmu manželovi: "Si cvok, si sukničkár, neujde ti jediná sukňa!" Nedaľeko stojaca žena sa pýta: - Prepáčte, karháte ho, alebo robíte reklamu?

wig
24. jan 2024

Tiež si myslím, že sa tí neschopáci popárujú priamo úmerne s úplnými neschopáčkami a čaká ich isto skvelé a šťastné manželstvo! ...vrana k vrane...a iné zbrane... 😁

vilma7
25. jan 2024

Budu sa stretávať v tej 'prdeli'.
Hlavne že my ženy sme všetky 'dokonale'!!!!

h2
25. jan 2024

To, že ich posielajú do prdele ženy na MK, vôbec neznamená, že ich tam pošle aj tá ich vlastná žena.

miadi
25. jan 2024

@h2 Hej 10 stran o tom aky je chlap hrozny , aby potom zrazu zistila , ze je vlastne super a hrozne su zeny na MK 😆ze je sice blb a uraža ju ,ale je to jej blb a tie cudzie konice su piiip$&@#%

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eva8
26. jan 2024

@chodec15 si zadany?

candii
26. jan 2024

@chodec15 "tých mužov si vybrali dobrovoľne" . To je diskutabilné. Pretože človek sa mení celý život. Môže byť celé roky abstinent a potom prepadnúť alkoholu. Môže byť roky verný a potom sa zamilovať do inej/iného. A mohla by som pokračovať a samozrejme aj ženy sa radi robia chudiatka ako oni za nič nemôžu a pritom chlapovi doma peklo a potom tu na MK vypisovať ako ich podviedol s tou ku*vou 🤷🏼‍♀️