Kde a ako si mám nájsť kamarátku?

12. feb 2024

Ahojte, dajte svoje tipy, ako si nájsť kamarátku. S mužom robíme obaja z domu, dieťa je v škôlke. Mám teda dosť voľného času. Mám pocit, že non-stop sme spolu len my traja. S mamičkami zo škôlky je to také chabé, všetky sú strašne vyťažené, buď majú viac detí, alebo majú časovo náročnú prácu, či už ony, alebo ich muži, takže musia ťahať celú domácnosť samé. Neodporúčajte mi prosím fitko, lebo to ma nebaví a aj tak sa mi tam nikdy nikto neprihovoril :D :D :D Ak ste tu nejaké mamičky, čo robíte z domu, ako si dopĺňate socializáciu? Prípadne, ak je tu nejaká mamička zo Žiliny, ktorá je na tom podobne, ako ja, nechaj koment 🙂

cookie29
12. feb 2024

detske ihrisko? Hernicka? Vedmoznosti je vela... respektive sa skuste zapisat na nejaku aktivitu, ci hodit na forum ZILINA

kika12345k
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
12. feb 2024

@kika12345k fuuuu to vobec, skor centrum ZA

ivik4
12. feb 2024

Ja som sa pred x rokmi prestahovala tiez do ZA a nasla som velmi dobru kamosku prave tu na koni

nwnw
12. feb 2024

Nerobim z domu. Chodim vecer s detmi na nase dedinske ihrisko a tam som nasla kamaratku. Cez deti sme sa spoznali.

lenagawel
12. feb 2024

Ahoj ak cces kludne napis ja som zo ziliny a mozme vybehnut na kavu a zoznamit sa ak by si chcela 🙂