Každý má priateľov a dáva fotky

20. dec 2023

Je mi nejako smutno. Nemám kamošky a čo som aj mala akože kolegyňe viem že to bolo len akože ..nikdy ma nevolali tak kde išli oni mimo práce ..takže tomu rozumiem..mám síce deti a rodinu ale chýba mi niečo iné.
Pozrem fotky na Facebooku, pousmejem sa keď vidím ako držia spolu a koľkokrát mi je tak zvláštne smutno
.len to som chcela, pekne sviatky vám žienky

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mikasa_ackerman
20. dec 2023

Koľko máš rokov?

suge
20. dec 2023

Možno by pomohlo zrušiť alebo aspoň obmedziť FB a tešiť sa z Vianoc strávených v kruhu rodiny. Do novoročných predsavzatí si potom môžeš napísať nadväzovanie reálnych priateľstiev. Držím palce.🤗

autor
20. dec 2023

@mikasa_ackerman pche už skoro 40 . Ja sa asi moc snažím a aj povahovo asi nikomu nepasujem aj keď neverím žeby som bola nejaká zla ..🙄

galioska
20. dec 2023

tak urob prvy krok ty, zucastnuj sa aktivit s kym mozes, pridaj sa kde sa da. Zmen seba, zmenis cely svet.

macekovam
20. dec 2023

To čo je na instagrame nemusí byť realita... Možno aj medzi nimi sedí jedna ktorá sa cíti ako 5.koleso na voze.. A je len do počtu...

fairyy
20. dec 2023

urcite nie si zla 😊 len sa pohybujes medzi ludmi, ktori su povahovo ini ako ty, nemas nieco co ta bavi? mohla by si to vyuzit a ist niekam do skupiny (cvicenie, kurz nejaky, vylety a pod.) spolocny zaujem moze pomoct k tomu najst si blizku kamosku... ja som vacsinu zivota nemala kamosky, vzdy to bolo falosne a prislo to az nedavno, konecne sa nasla jedna, ktorej vyhovuje moj vecny sarkazmus

derdia
20. dec 2023

Poloz si otazku sama sebe, ci ty stojis o to byt v ich spolocnosti, ci si sa citila prijata medzi nimi,ake pocity skutocne si mala. Nie len tuzbu a ruzove okuliare ale realitu.
Ja mam dve kamosky. Kazda nemame moc casu, ale s nimi mozem byt sama sebou. Inak zijem svoj zivot rodinny
A fb a net su plne klamstiev. Peknych ale klamlivych foto. Takze je na case v 40tke zacat byt dospela a neverit netu.

marcellka32
20. dec 2023

Vypni FB, Instagram..venuj sa sebe a svojim záľubám

katka533
20. dec 2023

Mozes mi napísať správu

enoula
20. dec 2023

Zavolaj ty na kavu, punc alebo neviem kam.. mozno aj kolegynu, ktoru by si inokedy nezavolala
Alebo zober rodinu na vylet, na hrad, zrucaninu, rozhladnu, na kopec na vychod slnka, kde sa nikomu bude chciet vstavat a predsa to bude pekne alebo hmla, ze nic neuvidite a vsetci budu nadavat 😀 a urobte si foto, zacnite takto castejsie chodit, zaloz si fotoknihu doma, listovat a spominat raz za cas bude ake pekne. Je tolko toho co sa da vidiet/zazit na Slovensku

sense
20. dec 2023

Veľakrát co je na sociálnych sieťach je na míle vzdialené od reality. Ved zážitky a fotky môžeš mať aj z výletu s rodinou

lindous
20. dec 2023

Zavolaj ty ich, ak si tak nikdy neurobila 😊 keď nemáš vo zvyku s nimi chodiť, len tak samé im to nenapadne, ale keď niečo inciuješ ty a zabavíte sa spolu, tak potom ťa skôr zavolá niektorá z nich, keď bude niečo organizovať

lubka261
20. dec 2023

mozno by bolo lepsie napisat to nie anonymne, ktovie, keby zienky zistili ze byvas nedaleko mozno by skor nejake priatelstvo vzniklo 🙂
btw. som na tom podobne, mam skvelu rodinu, dost znamych, kolegyn, ale odkedy som sa prestahovala, nemam ziadne priatelky, take na normalny pokec, kavu... vsetci zostali daleko a zostali z toho vztahy cez soc.siete... takze viem ako sa citis, predsa len v tom zivote nieco chyba

rybka1987
20. dec 2023

Prosimta hlavne never vsetkemu co vidis na soc sietach.

lanka999
20. dec 2023

ahojky, spokojne mi kedykolvek napis. Ja som cely zivot nemala poriadne kamaratky. Az teraz v tomto roku mi prisli do zivota novi ludia a som za nich fakt vdacna. Uvedomila som si, ze boli okolo mna len falosni alebo to ludia s ktorymi som nemala nic spolocne, ak si potom predstav tu komunikaciu. Furt som sa citila navyse a nepotrebna a trapila som sa pre to. Ale kedze kamosov nikdy nieje dost, budem rada ked sa ozves 🙂

sedrik89
20. dec 2023

Na facebook nedávam nič, a ani manželka. Fotky rodine a pár priateľom posielam napr. cez Whatsapp..

autor
20. dec 2023

@lindous nechcem sa vnucovať tam kde má nevolaju

radacak
20. dec 2023

Ani ja nemám kamarátky ako som skončila školu tak proste sa prerušili kontakty.. Áno v práci som mala kolegyňe s ktorými som vychádzala dobre ale to je tak všetko,žiadne kamarátstva sa nekonali...a vieš čo?mne osobne to vôbec nechýba mám manžela,dcéru a s nimi sa viem porozprávať, posťažovať.Dcera už má 13 tak ma vie vypočuť,a tak manžel tiež.Nemam problém sa s ním baviť o všetkom..
Mám jednu žienku tu z mk s ktorou si píšeme už roky a keď nieco tak viem že sa na ňu môžem obrátiť, posťažovať

domkakvet
20. dec 2023

Urcite si uz nejaku kamaratku mala, preco sa uz neozvala.

autor
20. dec 2023

Bude chyba vo mne

viera27
20. dec 2023

Preco to volas chyba? Nemusi byt ziadna chyba,proste si aka si. Ano,je pekne mat kamaratky a mat s kym ist do kina,na kavu,wellness. Ale tak pravdu povediac,aj tak na ne napriklad ja nemam cas. Mam 1,ktoru poznam roky rokuce a stretavame sa na pravidelnej baze. Potom mam jednu partiu,co s nimi raz,dva krat do roka niekde vybehnem na vikend. A dalsiu,s ktorou par krat do roka dame rodinnu chatu,gulas atd. Ale pomedzi to ani tuk. Co tym chcem povedat je to,ze nove kamaratstva musis utuzovat a vrazat do nich cas. Mas ho? A chcelo by sa ti vobec? Mne teda nie,preto vsetky ostatne "mladsie" kamaratstva blokujem.