Každé ráno cestujeme rovnakým spojom. Z oboch strán sú sympatie

29. aug 2024

Čaute… taká blbosť… cestujem takmer kazde ráno rovnakým spojom.. o niekoľko zastávok ďalej nastupuje chalan určite v mojom veku… vidím, že z jeho strany sú tam sympatie ku mne a ja na tom voči nemu nie som inak.. venuje mi pohľady, dáva jasne najavo, avšak nič viac… neviem, či si myslí, že on robí dostatok a ja sa mám prejaviť tiež (hoci si myslím, že mu rovnako pohľadmi odpovedám) a teda čaká prvý krok odo mňa alebo sa so mnou len zahráva¿? 😕

tramtada31
29. aug 2024

Veď sa s ním daj do reci, kľudne by som začala vetou, že my mame v poslednej dobe na seba stastie a usmiala sa a podľa reakcie by som to možno rozvíjala.

rozkvet1
29. aug 2024

Samotný pohľad a úsmev nestačí. To venujem v autobuse aj ja ľuďom, ktorých tam poznám (je ich vždy málo v tom buse, preto presne už vieme kto kedy nastúpi, takže úsmevy prijmam aj ja). Keby chcel, osloví ta. Skus zistiť jeho ig, fb, tam pravdepodobne zistis či je aspoň slobodný

autor
29. aug 2024

@tramtada31 možno som urobila chybu ja… jedno ráno si ku mne prisadol… možno je to hlúpe, ale ja som na tom bola tak, že chce to prirodzene čas a tak netreba nič nútiť, pretože takto sa to môže aj pokaziť

tramtada31
29. aug 2024

Co pokazit? Veď ešte nič nie je a keď budete ticho, ani nikdy nic nebude 🙂

lindous
29. aug 2024

Poď dávať jasne najavo svoje sympatie si predstavím, že sa minimálne prihovorí, hodí kompliment a a nie, že sa pozrie a usmeje 😅 ako je už napísané vyššie, medzi vami nič nie je, nič o sebe neviete, nemáš čo pokaziť, proste ho niekedy pozdrav... ak sa mu naozaj páčiš, chytí sa, ak nie, nič hrozné sa nestane... možno sa zostanene len zdraviť, možno sa bude ďalej len pozerať, možno sa dáte do reči, ale viac z toho nebude a možno ťa aj niekam zavolá.. netreba robiť z komára somára

cimage
29. aug 2024

Normalne by som ho pozdravila, prehodila par slov a uvidis. Nic sa nestane, snad ta nezje. Mozno budete spolu cestovat a rozpravat sa, alebo nic. Takto mozes cakat aj 5rokov a nic z toho, len si domyslat na co asi mysli.

autor
29. aug 2024

@cimage žeby on robil to isté?😂

januska12323
29. aug 2024

Úsmev a kyvnutie hlavou ešte nie je záujem len ťa registruje a chce byť slušný tak sa "pozdraví". Ak máš ty záujem daj sa s ním do reči a uvidíš, nemusí s balením začínať vždy muž.