Kamarátstvo po rokoch

24. sep 2024

Ahojte. Mám 27 rokov a už cca 12 rokov mám jednu kamošku, najprv sme si neboli také blízke, pre mňa bola dôležitá podpora a empatia v kamarátstve a my sme viac menej robili také blbostičky len, s problémami som sa jej najprv nezverovala. No potom sa náš kamarátsky vzťah prehĺbil, ona si našla frajera ale stále sme ostali kamošky, boli sme spolu na jednej výške, často sme sa stretávali, party život, občas aj výlety, aj môjho frajera som vzala. Často sme si písali, stretávali sme sa pomerne často, stále sme si mali čo povedať, vedela hneď ako prvá všetko čo mám nové a ja tiež. Pomohla som jej v ťažkých časoch, stále som tu bola pre ňu keď niečo potrebovala keďže som už single.
Pred pár mesiacmi som sa riešila s jedným chlapom a nakoniec z toho bola nešťastná láska, potrebovala som podporiť, ona už o tom nechcela počuť a celkovo sme sa vzdialili. Koľkokrát som potrebovala vypočuť aby mi vratila to že som tu stale bola pre ňu 😢 celkovo mám pocit že posledný rok mi už nehovorí skoro nič, vyslovene len keď sa na to konkretne spýtam a stretávame sa raz za čas už keď jej frajer nahodou nemá čas aj to nie nadlho. Keď aj naplánuje nejaké stretko kde sme viaceré alebo hocičo nepovie mi o tom kým sa jej na to nespýtam. Už som sa jej zverila s tým že ma to trápi a šla na mna útočne že nie sme vo vzťahu aby mi musela také veci povedať. Cítim sa ako posledná možnosť 😢 u všetkých…
Samozrejme mám aj iné kamarátky ale toto kamaratstvo ma fakt mrzí, lebo sa pozname najdlhšie a mala som pocit že sme si najviac rozumeli 😢

alenka58
25. sep 2024

to sa stáva, že do toho priateľstva všetko vložíš a nedopadne to podľa očakávania ale život je taký, nechaj to tak, nepresviedčaj ju, nemá to význam a hlavne v dnešnom svete platí neočakávaj od nikoho nič aj keď si mu pomohol, zbytočné sklamania

dankabg
25. sep 2024

Aj ja som mala kamarátku, s ktorou som sa poznala roky, chodili sme spolu na strednú potom aj na výšku, aj napriek tomu, že sa odsťahovala zo Slovenska, sme boli v kontakte. Ale jedného pekného dňa prestala reagovať na moje správy, skrátka má už viac nechcela vo svojom živote. Bolo mi to veľmi ľúto, doteraz má to občas zamrzí, ALE raz keď niekto nemá záujem o priateľstvo, tak ho nikto a nič neprinúti ani nepresvedčí. Nemôžem od niekoho, komu na mne nezáleží, očakávať, že má bude mať rád...to skrátka nejde. Preto tebe autorka Radim to, aby si sa porozhliadla po inej kamarátke, ja som našla takto spriaznenú dušu a vôbec som to nehľadala, ani nečakala. Držím palce. Je to smutné, teraz sa tým umaras, ale uvidíš sama časom, že to takto skrátka malo byť.

monicka987
25. sep 2024

ja mam 34 rokov, mala som kamosku od 15stich. kazdy den sme si pisali, kedze bola z ineho mesta snazili sme sa aspon raz/dvakrat do roka stretnut ale na dlhsie aj s prespanim. Nikdy neriesila frajerov, ale potom si jedneho uz ako 30rocna nasla, odrezala ma, uz je aj vydata a ani ma na svadbu nezavolala..a to som si ju ja chcela kedysi za svedka dat...co ti poviem..to su kamaratstva 🙂