Kamarátka mi doniesla keksíky. Keď odchádzala, tak si ich zbalila a vzala

11. feb 2024

Prisla ku mne na navstevu kamoska. Ponukla som jej kavu, susienky, mineralku, mala som este nejake oriesky na stole. No ona doniesla take ine keksy a vylozila ich s tym, ze aha, doniesla som ti. Ostalo cca pol balicka, jedla ich len ona. Ked odchadzala, zbalila si ich so sebou 😃

anickatothova
11. feb 2024

tak to nie teda toto. mala by si jej povedat ako sa veci maju podla mna.

domka222
11. feb 2024

Dobrá návšteva,tebe nezoberie a sebe donesie😀

hederamonstera
11. feb 2024

🙄

lucka_ke
11. feb 2024

kým nezbalila aj pohár a šálku na kávu tak je dobre 🙂

tykat
11. feb 2024

Podla mna nevedomky, mozno ked ich doma vylozi tak sa pleskne po cele ze aku traposinu vyrobila 😀

dzulik_
11. feb 2024

To je teda dobre divné. Nemá nejakú intoleranciu/alergiu, že by to boli nejaké špeci keksy? A z tvojho pohostenia si niečo zobrala alebo jedla len svoje?

alchemilkazltozelena
11. feb 2024

Strašne sa smejem prepáč 🤣🤣🤣🤣 som si to predstavila naživo 🤣🤣🤣🤣

lunademonica
11. feb 2024

Tak ked si ich ty nejedla , mozno ich tam nechcela zbytocne nechavat cloveku co ich nechce...napr. ale chujoviny riesis

mantilka
11. feb 2024

Možno sa pomýlila a možno keď si nejedla si myslela, že nemáš na ne chuť. Viem, nerobí sa to...ale sú to somariny, ktoré sa na MK neriešia. Take it easy! Zbytočne naberas negatívne pocity do seba...škodí to psychike a telu.

koniarova
11. feb 2024

Konečne dnes niečo vtipné. 😁

zuzinka888
11. feb 2024

A neboli to nejake speci- bezlepkove, "dietne" bio-eko, raw a nosi si svoje pohostenie aby nepokazila dietu??? Ale je to cudne.🤣

dajana19
11. feb 2024

Akoze divne....ale zas, kvôli tomu zakladať temu na mk?

lenkag21
11. feb 2024

To by ma nenapadlo,ale všelijakí sme 🤷‍♀️😅👌

koniarova
11. feb 2024

Možno usúdila, že ti sladké už ozaj netreba. 😁😁😁

januska12323
11. feb 2024

Jedlá svoje, ty svoje tak usúdila, že ich nechceš a zobrala. Za toto zakladať tému?

dagas
11. feb 2024

Nám sa to tiež stalo. Návšteva doniesla pivo a nejaké chipsy my sme mali nachystané tiež,tie ich sa neotvorili tak si to zobrali domov 🤭

bubuzu
11. feb 2024

Ja som tiež tak raz urobila, že čo sa nezjedlo vzala som naspäť domov. Ale to pre to, že to bolo bezlepkové, mnou upečené a jedinú bezlepkáč tam bol ten môj. Asi to tiež vyzeralo divne.

hiro
11. feb 2024

"jedla ich len ona" - vsak ked videla ze tebe nechutia tak co...

lindous
11. feb 2024

Ja som raz odišla z návštevy so šálom kamarátovej priateľky 😂 mam doma veeeeľmi podobný, fakt skoro rovnaký a ako som ho videla v ich chodbe automaticky som po ňom siahla, bez toho, aby som si uvedomila, že však ja som neprišla so žiadnym šálom 😅 čo tým chcem povedať, väčšina občas spraví niečo úplne od veci tak nejak automaticky… alebo si povedala tak ako je už napísané vyššie, že načo ti tam ich nechá, keď ty si ich nejedla… neviem, dojedla by si ich niekedy alebo by išli do koša?

prasiatko30
11. feb 2024

Taku navstevu treba pozvat aj viac krat - nabuduce ju pozvi na obed - mozno si donesie obed v obedariku najete sa spolu, ako v kancli ked nemas cas ist domov, - a ide domov, ani ta nevyje, ani nezaspini😂😂

ahhola
11. feb 2024

Trapacka, no. Chodime do dvoch spolkov a veduci prveho hovori, ze ocenuje, ze kazdy donesie nieco pod zub, potom tyzden dietuje, tak si ma kazdy zobrat nespotrebovane domov. Tak kazdy donesie cele, odnesie polovicu. No a toto som spravila v tom druhom spolku a vyzeralo to fakt blbo. 😛

mia_von_prag
11. feb 2024

Kto komu zjedol a zobral keksik je problém na úrovni ročných detí.
Ja bežne balím návštevám to, čo si doniesli. Neprišlo by mi to vôbec zvláštne. Hlavne, keď videla, že si sa ich ani nedotkla.

larinka552
11. feb 2024

Trapas

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
11. feb 2024

Kedze sa poznam, mne by sa toto mohlo stat tiez a vobec by to nebol umysel. Dufam, ze mam lepsie kamaratky a po takomto nepredstavitelnom priekaku ma nerozoberaju po socialnych sietach ako mrochtu lachvatu

reanda
11. feb 2024

a preco si ich aspon neochutnala, ked ich doniesla tebe? si ozaj neslusna!

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tykat
12. feb 2024

Este jeden dovod mi napadol. Ked ich rozbalila tak zo slusnosti si mohla ochutnat, mozno sa preto urazila. Ale to uz fakt vymyslam.

sense
12. feb 2024

Spýtam sa prečo si si ty nevzala z jej keksov ktoré doniesla?

sickynickyobsadene
12. feb 2024

A ty si si zo slušnosti ani jeden keks nezobrala...ta co chceš?