Kamaráti s výhodami

26. jún 2024

Mali ste skusenost so vztahom kamarati s vyhodami? Da sa v tom dlhodobo fungovat? Rysuje sa mi nieco podobne s jednym muzom, obi dvaja nehladame nic zaväzné, len som zbystrila trocha na neho, pretoze sa mi zdá, že sa troška namotáva na mňa (chce sa viac stretavat, je nezny, nechce aby som odchadzala).....dakujem za kazdu odpoved

bublinka1426
26. jún 2024

riziko zalubenia sa. kamarat je slobodny ?

autor
26. jún 2024
adrestia
26. jún 2024

Dá sa fungovať aj dlhodobo, pokiaľ sú pevne stanovené pravidlá a je to len o sexe. Aspoň ja mám takú skúsenosť.

bublinka1426
26. jún 2024

@adrestia ale vacsonou sa jedna strana casom zalubi. je to risk 🙈

judar
26. jún 2024

Zalezi aj kolko ma rokov a od jeho pracovnej vytazenosti lebo kde to je volnejsie tam je to risk

sisska96
26. jún 2024

Len potom nieže ti spraví decko na krk :D Ako dopadli tu už viacerí

lenka1993
26. jún 2024

Ja som sa asi po roku takého fungovania zaľúbila. Aj on. Ale vedeli sme že vzťah nereálny by bol. Tak sme sa na čas prestali stretávať a kontaktovat. Potom sa kontakt obnovil a dodnes sme super kamosi.

muchotrafka298
26. jún 2024

Da sa tak fungovat len v pripade, ze tam nebudu ziadne city. Ani z jednej strany. A treba na to mat aj povahu.

petamich
26. jún 2024

kamaratstvo s vyhodami na 99% nebude dlhodobo fungovat - skor ci neskor sa jedna strana namota, pravidelny sex bez ostatneho mozno, na to ale zasa nie kazdy je stavany, ze pridem vrznem si idem domov

ktochytavzite
28. jún 2024

A ty sa kvôli čomu nechceš viazať napr s ním?