Jeho kamarát

29. okt 2022

Ahojte. Rozišli sme sa s chlapom po 7 rokoch. S jeho kamaratom sa este na zaciatku nasho vztahu pohadali a doposial sa bavia len sporadicky ak sa niekde stretnu alebo sa len pozdravia a hotovo. Ten kamarat sa tiez rozisiel po 3 rocnom vztahu s priatelkou. Vsetci sa navzajom pozname. Vsetci sme sa stretavali, chodili von, spolocne vylety, spolocne oslavy atd... Len v ich vztahu to zacalo skripat, takze sme sa vsetci nejako odcudzili. Tak isto aj v nasom vztahu to skripalo. Jednoducho sme sa po case prestali vsetci bavit.
A teraz ta zapletka...
Zacala som sa s exovym kamaratom stretavat, jeden dva vikendy sme stravili spolu vonku. Aj pred tym sme mali spolocnu rec. Jeden pre druheho si robime butlavu vrbu. Potrebujeme sa z toho vsetkeho vyrozpravat. Rozumieme si celkovo, vieme sa pochopit, pocuvame co ten druhy hovori. Len teraz mam pocit ze on ku mne citi nieco viac. Nedava to uplne na javo, neodvazi sa asi este. Ale jednoducho to z neho citim, ze asi chce nieco viac. Len teraz moja otazka. Nebude to blbe, ked sa v kvazi vsetci pozname? Jeho ex to nezoberie nejako zle a j nami dvomi neutne uplne kamaratstvo? Keby si s nim zacnem, bude to moc zle? Ako by ste sa zachovali vy? Ja absolutne neviem, ci by som to mohla s nim skusit alebo to vsetko drzat na kamaratskej rovine. Co vy na to? D.

autor
29. okt 2022

Ano, sme dospely, kedy by sme uz mali mat deti. Nemame ich ale nikto. Ani ten kamarat so svojou ex, ani ja s mojim ex.

persephina
29. okt 2022

V podstate sa uz nikto nebavi s nikym, vsetci odcudzeni, ziadne priatelstva, nikto sa s nikym nebavi. Kludne by som do toho sla. Nebude to divne. A komu to divne bude, ten je divny.

ninusa221
29. okt 2022

Ja si neviem predstaviť spať, chodiť bozkávať sa s kamaratkinim bývalim 🤔

autor
29. okt 2022

@persephina v podstate si to vystihla

autor
29. okt 2022

@ninusa221 ja si to tiez neviem predstavit. Nebola som este v takej situacii. Preto chcem vediet nazor toho kto v takej situacii uz bol a ako to vnimal 🤔

pralinka25
29. okt 2022

tak ked su tie priatelstva v partii nastrbene uz tak ci tak, tak o co ide?
ty ho mas rada? paci sa ti? je tam chemia, vies si s nim predstavit vztah ked si odmyslis okolnosti? nie je to len zaplata?
pozri kamosi sa uz vyfarbili. oni s tebou stale nebudu. pozakladaju rodiny vy sa max tak raz za cas stretnete v meste a pozdravite sa. ak si myslis ze ten chlap je pre teba dolezity tak sa nedaj odradit kamosmi ktori ani nie su moc kamosi.
je to tvoj zivot. ludia sa v nom objavuju a aj miznu. pories si hlavne najprv co citis ty.

danica2711
30. okt 2022

ste dvaja slobodní ľudia, keď sa navzájom priťahujete, neváhajte. Minulosť má každyý nejakú, ale povedané slovami "černých baronov": čo bolo, bolo, terazky som majorom! Veľa šťastia

ankare
30. okt 2022

V pohode, daj tomu šancu. Držím palce!

mandzula
30. okt 2022

Nevidim problem, pocuvaj hlas svojho srdca.

marca12
30. okt 2022

@ninusa221 normalka, zvyknes si 🤣 zahodit sancu na lasku kvoli tomu,ze mam mozno blby pocit,je riadna blbost.

marca12
30. okt 2022

Nebola som v uplne rovnakej situacii. Ale stalo sa mi,ze som chodila s ex mojej kamosky,ale oni boli rozideni uz niekolko rokov. Mala som zo zaciatku zvlastny pocit,ci jej nebude blbe vidat ho,ale upne zbytocne. Vsetko bolo super. Chod do toho. V zivote by sme mali chopit kazdej sance,co sa nam ponuka. Neublizujes nikomu,obaja ste rozideni

petamich
30. okt 2022

boli sme dva pary, oni najlepsi kamosi, my dve spoluziacky a kamaratky zo skoly, roky sme spolu fungovali, chodili na vylety a potom sa ona rozisla s nim, on so mnou a dali sa dokopy 🤷‍♀️ no a dnes su manzelia, maju dve deti a vyzeraju celkom spokojne

samozrejme, ze kamaratstvo nepokracovalo, ja som sa odstahovala do ineho mesta a nevidela som dovod sa s nimi stretavat a aj ked teraz po rokoch, preco nie ale tak im to za to evidentne stalo, ked sa asi "nasli"

autor
30. okt 2022

Len moj Ex aj po tom case mi stale vypisuje, raz vycitky, druhy krat mu chybam. Som z toho na nervy. Stale mi ro i problemy. Chodi k u mne domov. Ked som ako tak v pohode, ozve sa a som zasa psychicky v...