Je vzhľad partnera až taký podstatný?

15. mar 2024

Ahojte,
spoznala som chlapa/chlapca, ktorý sa vyjadruje velmi rozumne a pekne. Mam z neho dobrý pocit, že by bol dobrým partnerom. Vzdelany, nezije v takej svojej bubline, ze len jeho nazory su dobre a celkovo posobi oproti svojim rovesnikom ako uz vyspelejsie. Pochvalil sa mi, ze dobre zaraba a pravdepodobne bude velmi nadpriemerne zarabat a postaral by sa teda o rodinu. Tieto vlastnosti na nom velmi obdivujem - ze je prijemny, proste v nicom toxic (aspon som si teda nevsimla) a ze by som sa pri nom citila financne bezpecne. Mala by som dobry zivot a o vela postarané jak emočne tak aj materialne. Peniaze pre mna nie su nieco dolezite pri vybere partnera, pretože viem, že budem zarabat dobre aj ja ,ale predsalen som rada. Zveril sa mi, že chce aby jeho dalsia priatelka uz bola posledná a aby ten vztah mal zmysel.

Paci sa mi je ho povaha. Ale aj napriek tomu, ale vaham lebo sa mi az tak nepaci. Nepovedala by som, že je škaredý ale, len proste nie je 100% moj typ. Mozno to je tym, ze som mlada (mam 23) a este som nechodila s chlapcom, ktory by ten moj typ bol, tak vzdy mam akokeby taku predstavu, ze niekto taki pride. Uvedomujem si ale, že to nemusi nikdy prist. A dalsia vec je, ze je dost extrovert a trosku sa z toho citim nesvoja. Vlastne ani neviem prečo. Len predtym sa mi pacili vzdycky tichsi chlapci a aj ja som taka tichsia. No proste nie som do neho po uši zamilovaná.

Pridem si proste povrchna, ze taketo veci riesim ale zaroven akokeby to neviem hodit za hlavu lebo "čo keby stretnem...". A ani jemu nechcem povedat nie, lebo "čo keby už takého nenájdem". No nechcem mu dlho zdržiavať čas.

Chcem sa preto opytat ci vy nemate nejaku podobnu skusenost, kedy ste boli v podobnej situacii a ci ste nakoniec lutovali alebo aj nelutovali svoje rozhodnutie.

zmrzlinka2021
15. mar 2024

Muž tu musí voňať

pribinak
15. mar 2024

Proste nie je medzi vami tá správna chemia

nickpick
15. mar 2024

keby sa mi v tvojom veku pochvalil nejaky potencialny napadnik ze dobre zaraba, moj radar by mi naznacil, ze tudu cesta nevede, daj aj ty na svoj radar….skromni a dobri chlapi (dobre zarabajuci) sa tym proste nechvalia…

sima234
15. mar 2024

Ja som mala 21 rokov, keď som spoznala svojho muža. Nepáčil sa mi, bol uplne iný ako chlap v mojich predstavách, nemala som motýle v bruchu, ale postupne som sa zamilovala do jeho povahy, dobrosrdečnosti a milujem ho doteraz, čoraz viac a v mnohých situáciach v živote mi dokázal, že som spravila najlepšie rozhodnutie, keď som mu dala šancu.

nikpa
15. mar 2024

Máš 23, užívaj si život a nerieš či dotyčný bude alebo nebude tvoj životný partner. Ved skus a uvidíš, nejdes si ho hneď brať za muža a nechať sa oplodnit...

janickacrazy
15. mar 2024

Daj tomu čas, môžeš sa s ním párkrát stretnúť a uvidíš, ako to medzi vami bude. Nič mu zatiaľ neslubuj, ono sa to nejak samo vykryštalizuje. Vzhľad u muža nie je úplne najpodstatnejší, ale musí to byť aspoň sympatický.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucijalucy
15. mar 2024

Mňa keby chlap nepriťahoval fyzicky, tak by mi bolo srdečne jedno ako zarába..

tttbb
15. mar 2024
https://www.youtube.com/watch?v=pInk1rV2VEg


Pozri si toto video ale az dokonca :D

karolinakovac
15. mar 2024

Pozor na dva redflagy🚩. Pochválil sa Ti koľko zarába a povedal ze chce aby jeho vzťah s frajerkou bol už posledný. To zaváňa love bombingom, je to trochu nátlak na Teba, nechala by som ho ísť

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lauriik
15. mar 2024

Mne sa moj muz nepacil na prvu dobru. Ked som ho videla prvy krat tak som si pomyslela, ze by som nim nikdy nebola. Ale postupne sme sa stretavali na roznych party, akciach a proste som sa zamilovala. Je vtipny, sarmantny, inteligentny, mame rovnaky pohlad na svet a ano, dneska nas dokaze aj slusne financne zaistit. Neni to prvoplanovy fesak ale zase ma co ponuknut v inych oblastiach. Inak povedane, naco pekna misa ked je prazdna ☺️

andrejka1974
15. mar 2024

Moj manžel je hlavne šikovný správy každú prácu , nie je lenivý nikdy nešportoval vzdelanie ma učňovky ale je skvelý úžasný otec manžel a hlavne je pracovitý a vermi jeho najlepšia vlastnosť je že vždy povie to čo si mysli a hlavne pravdu a povie to priamo bez okolkov a taký čo ti povie že veľa zarába je chválenkár a skúsiť môžeš a časom uvidíš či si to len tak nevymyslel

ivangeline
15. mar 2024

Počkala by som a spoznávala viac. Chyby musí mať aj on. A keď ich nevidíš, zjavne si sa zamilovala a ani o tom nevieš. :D

bluka2
15. mar 2024

Vôbec mi neznie sympaticky

tanyag
15. mar 2024

@chodec15 Koľko máš rokov ak sa smiem spýtať? 😀 lebo to, čo ty tu píšeš stále o tom veku....ja poznám desiatky mužov po 40tke...vidím v okolí mužov po 40tke...vidím susedov, mužov vo fitku...a ver mi, že vzhľadovo vyzerajú oveľa oveľa staršie a zanedbanejšie ako napr. ženy po 40tke, ktoré navštevujú fitko, kde chodím...alebo mamičky na ihrisku, ktoré poznám...kde ty žiješ, že si si taký istý tým, že muž po 40tke bude vzhľadovo lepšie vyzerať ako žena po 40tke? 🤦‍♀️ a to poznám mužov aj mladších 26-30, ktorý vyzerajú o 20 rokov starší...takže netrep tu o veku...každý človek, ktorý sa o seba stará bude v budúcnosti vyzerať dobre...či bude mať 40, 50 alebo 60. Len netreba sa zanedbávať...

karolinakovac
15. mar 2024

@chodec15 ale vidíš ako to dokáže zapôsobiť, aj ten plat a aj vidina dlhodobého vzťahu so zabezpečeným mužom..presne vie čo má povedať babe, aby sa jej dostal do hlavy a zapôsobil na ňu. To bude nejaký narcistický pako. Vidí chalan, že baba je naivná tak vie čo na takého baby zaberá

domkakvet
15. mar 2024

Zrejme nebude pre teba ten pravy.

betulinka1
15. mar 2024

Tu nejde ci je to tvoj typ alebo nie, co sa tyka vysoky a tmavovlasy (len priklad) ale musi ta sexuálne priťahovať a pacit sa ti. Moj muz je uplne mimo mojich ex ale uplne. Vysoky ako ja a blondak, taky priemer, zeny sa o neho nikdy nebili podla mna. Ale aj po rokoch ma sexualne priťahuje a pre mna je príťažlivý. A tie jeho ruky 🤪 su stale sexi pre mna ako pred rokmi. Na tie ma zbalil a ked sa konecne prestal holiť a zacal nosit strnisko, tak to uz bola ruka v rukáve. Cize toto musi byt podla mna co vztahu inak to nebude fungovat dlhodobo. Ale to je moj nazor.

autor
15. mar 2024

Aby som to uviedla na pravú mieru, tak obaja studujeme dobre platovo hodnotene prace. Tak ci tak budem aj v buducnosti stretavat chlapov na podobnej platovej urovni lebo práca. Ale proste vacsina chlapov, alebo resp by som povedala chlapcov su taki nijaki. Napr ze nevedia sa so zenami slusne rozpravat, chodia na party alebo chodia s mastnymi vlasmi a pod. No proste nechcem takeho doma.:D Tomuto sa realne pacim a on ma prijemnu povahu.

Red flag je že sa pochvalil? Ako neviem.. Povedal, že teraz už teraz slušne zarába a potom dal tému o tom jak chce zabezpečiť ženu, v case kedy sa narodi dieta a že by vedel okolo 5000e mesacne zabezpecit. Mne kontrolka neblikala, povazovala som to za niečo milé, že sa chce o svoju budúcu postarať. Ale ak to je inak tak sa nechám poučiť. No nejak mi nejde do hlavy zatial prečo by to bol red flag.

Pritahovat ma pritahuje v takom zmysle, ze ak sme sami tak sa mi paci a vedela by som s nim predstavit nieco viac, ale ked sme vonku a ide nejaky fesak, ak sa pozriem, ze skoda, ze takto nevyzera. 😬 Viem, znie to hrozne. Citim sa jak ti chlapi co su tu na MK tak ohovarani. :D

Inak video pobavilo. Je na tom niečo pravdy. :D

karolinakovac
15. mar 2024

Po akom čase ste riešili tému zabezpečenia rodiny? Pokiaľ to je po roku tak okej

retatka
15. mar 2024

Cítiť z Teba ,že momentálne v okolí nič lepšie na obzore ,tak sa uspokojíš i s týmto .Pokiaľ sa ti muž nepáči ,nepriťahuje ťa ,nechaj ho inej .Ešte máš času dosť.Aby si neskončila tak ,ako ženy na MK keď po 7-10 rokoch nápišu ,že majú vzťah v troskách a chlap ich nikdy nepriťahoval ale tlačil ich čas,nebolo nič lepšie na obzore ,tak si ho zobrali z rozumu ..ono sa to človeku väčšinou vypomstí ..

heleninamama
15. mar 2024

Jednoduchý test na potenciálneho životného partnera - predstav si, že jeho zmenšený exemplár máš v detskej izbe. Je táto predstava pre Teba príjemná? Chceš to? Vieš si to predstaviť a byť spokojná?

topgabo
15. mar 2024

@tanyag
Hlavne pre teba 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=0iHr5tJhTgA


Ale problem je ze zeny sa medzi sebou hodnotia ovela lepsie a nerealne. Sam seba aj ostatnych v okoli klamete

zobaka
15. mar 2024

@tanyag ja som minule hovorila mužovi, že väčšina chlapov po 40tke hrôza, ako staro vyzerajú, že našťastie mám doma super kus 😂

akože, je také nepísané pravidlo, že medzi mužom a ženou by mal byť 7 rokov rozdiel..

ale to sme už mimo témy..

tanyag
15. mar 2024

@topgabo Ver mi, že ja nikdy nikoho neklamem...ak je niekto pekný, tak je pekný, ak je priemerný, je priemerný a ak je škaredý, tak je proste škaredý. Ale...každý ma na to iný pohľad...čo je pre mňa pekné, nemusí byť pre teba a opačne...čo je pre mňa škaredé, môže byť pre teba pekné. Ale on stále dookola v každej téme trepe o veku, že ženy po 40tke už dobre že nie do šrotu dáva 🤣🤣🤣 ak sa jemu osobne nepáčia ženy po 40tke, je to v pohode, ja to rešpektujem...ale nech netvrdí, že každá žena po 40tke bude na tom horšie ako chlap po 40tke...to je také škatulkovanie...

tanyag
15. mar 2024

@zobaka Ale veď to je realita...😀 ja to vidím každý deň...😀

topgabo
15. mar 2024

@tanyag
to je vtipne 🙂 ze takto dokonalo je vacsina zien predikovatelnych.

https://www.youtube.com/watch?v=_0-mRye6njQ
tanyag
15. mar 2024

@topgabo Neposielaj mi tu videa 😀 mňa tieto blbosti nezaujímajú, ja píšem z reálnych skúsenosti a nie z nejakých videi na youtube...a tak ako si napísal, že my ženy sa hodnotíme lepšie...tak vy chlapi robíte presne to isté 😀 len ja ďakujem bohu, že nemám okolo seba zakomplexovaných ľudí, ktorí riešia vzhľad iných