Je v tom iná žena?

22. sep 2024

Boli sme s priateľom ani nie pol roka fakt čerstvý vzťah . Mali to byť mesiace najväčšej zamilovanosti. Nehádali sme sa vôbec . Bol to však vzťah na diaľku videli sme sa každý druhý týždeň cez prázdniny viac keď som nemala školu .( Ja mám 19 on 27) . No ibaže z ničoho nič proste sme sa pochytili lebo sa ma spýtal nejakú otázku a to takú že či by som bola s ním kebyže mi povie že nevie či ma ešte miluje . Prišlo mi to divné ale tak vysvetlila som mu ze ..zrejme nie lebo neviem čo by za tým bolo . Kebyže je za tým iná žena . Tak jasné že by som ho opustila. Kebyže to povie v zápale emócií tak by som to ako tak prešla . Iba on úplne otočil o 180 stupňov. Začal do mňa ísť, že by som ho opustila v tom najhoršom, a že by som nebojovala o vzťah . Pohádali sme sa kvôli tomu . Napísal mi že je koniec ale ja som nechápala prečo písala som mu volala. On sa radšej išiel ožrať. Na druhý deň mi napísal že nechce byť so mnou že nieje šťastný. Som pre neho iba decko. Všade si ma zablokoval . 😅A to som mala v ten deň ísť za ním a mi písal že ma nechce ani vidieť .. toto mi urobil pred narodeninami. Nechápem vôbec čo sa stalo . Myslíte si že v tom je iná žena ? Alebo proste iba nevedel ako sa na mňa vykašľať ..

januska12323
22. sep 2024

Neviem a bolo by mi to jedno, ako decko sa správa jedine on.

minenkak
22. sep 2024

Ako takýto si nezaslúži ani pozornosť,viem človek ostane úplne vyhukany či sa vlastne stalo,ale vieš si toto predstaviť ešte pár rokov takto aby sa zduval

martinka13
22. sep 2024

Je to úplne jedno, čo v tom je. Rozišiel sa s Tebou. Za mňa príliš veľký vekový rozdiel vo veku 19 rokov. Nájdeš nového, neboj. Máš najkrajšie roky pred sebou 😀. Držím palce

iv007
22. sep 2024

Umelo vyvolal hadku a vinu zvalil na teba, aby ta nechal. Ma rozrobenu inu babu a nemal gule na to, aby ti to povedal narovinu. Slaby nevyzrety jedinec, nemusis vobec lutovat.

olimuc
22. sep 2024

Vyvolal hadku aby sa ta zbavil. Bola si mu fajn na chvilu a omrzela si ho. 27 a 19 je este dost rozdiel, hlavne ak ty studujes on pracuje atd… a hlavne na dialku. Najdi si niekoho blizsie aj mentalne, vekovo aj geograficky

luccija
22. sep 2024

Je to jedno dobre sa stalo...keď je už teraz takýto aký by bol po čase.

ina2405
22. sep 2024

Žiadna škoda pre teba. On je ako decko. Nájdeš si lepšieho.

danica2711
22. sep 2024

ďalší trapko, čo sa nevie slušne rozísť... nepátraj po tom, prečo, proste ho to prestalo baviť, buď rada, že tak skoro a nezabila si s ním zbytočne veľa času. Je divný, stretneš lepšieho

rorino
22. sep 2024

Chcel dôvod na rozchod,tak vyvolal hádku Je úplne jedno,či je za tým iná,iba chcel vinu hodiť na teba.Tak mu to nezer,prosím ťa.Zablokoval ťa,tak ti urobil službu.Ked ťa odblokuje neskôr mu na lep😉

anketkarka
22. sep 2024

Napriek veku je decko on.

niki35
22. sep 2024

S odstupom času budeš rada že to tak dopadlo 🙂
Si ešte mladá a máš na viac

barborachors
22. sep 2024

Je neistý a plný komplexov, preto ti dava divne otázky. Milujúci clovek toto nikdy nepovie, on do teba zaľúbený ani len nie je. Len nema s kym byt, tak je s tebou a manipuluje ta blbymi rečami. Ty neries ci tam je ina zena ale to, ze on je trulo.

vanilkovazmrzka
22. sep 2024

Decko si ty vekom a aj on mentalne.

mandzula
22. sep 2024

27 a rozum nikde.

som_realistka
22. sep 2024

Je jedno ci je v tom iná žena, alebo sa iba chcel na Teba vykašľať len nevedel ako. Zachoval sa ako nezrelé decko. Zablokuj ho a sustred sa na svoj život. On sa Ti ozve, keď nebude mať nikoho na sex (sprosto povedane) a bude ti hovoriť akú chybu spravil, ale po čase to urobí znovu. Toto nie je vhodný partner na život. Možno keď dobrej osobnostné, ale preco by si to s nim mala absolvovať, si mladá, nemáš vychovávať chlapa, to mali urobiť rodicia.

veronika2316
22. sep 2024

Prosím ťa len keď si uvedomí že spravil kraviny tak mu nedávaj šancu a blokmi si ho aj ty a buď rada že odpadky sa vyniesli samé 😊

vilma7
22. sep 2024

Hľadal blbý dôvod, keďže iný žiaľ a zrejme nemal.