Je tu niekto ešte po rozchode?

21. aug 2022

ako to prežívate? tiež vám je tak strašne smutno? čo vám pomáha na tú bolesť?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bosorka2302
21. aug 2022

Ano mesiac, zatial sa drzim, snazim sa den si naplanovat do poslednej sekundy a vecer padam od unavy. Najhorsie su rana

lily14
22. aug 2022

@taynee
@bosorka2302 ako dlho ste boli spolu?

michaela567y
22. aug 2022

Aj ja som.. nevladzem

kiwi3
22. aug 2022

ja nie som, ale tak co by ti mohlo pomoct okrem klasickeho: vyplakat sa, vyrozpravat... a stale viac sa zamestnavat niecim inym a novym? normalne povedane, po rozchode pomoze len cas.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
22. aug 2022

@taynee fuuuu to dosť s prečo ste saa rozišli?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wiwi28
25. aug 2022

Ahojte! Mna čaká pravdepodobne rozchod s manželom po 13 rokoch. Už sa to nedá vydržať to jeho večné nasratie na mňa za každú maličkosť. Máme spolu skoro 3 ročného syna tak aj kvôli tomu aby nevidel hádky a večne uhundraného otca. Veľmi sa bojím toho odchodu (pritom mám podporu svojej rodiny a myslím, že aj jeho). Začala som si plánovať krok po kroku- najprv sa presťahovať (čo treba zobrať zo starého bytu, čo nakúpiť), potom škôlka pre malého,... Viem, že ma čaká veľa sĺz a depresie ale stále si myslím, že je to lepšie ako chodiť každý deň domov so strachom čo sa zas bude diať.

mahuliena_biela
30. aug 2022

Pomohol len čas, najprv boli slzy, sklamanie, smútok, zúfalstvo, potom hnev, zlosť, nenávisť. Tetaz mi je už ukradnutý , ale čakám na karmu 😁. Boli sme spolu 17 rokov, sama som rok aj pár mesiacov

svetlovlaska37
17. dec 2023

@mahuliena_biela ahoj .a nasla so ho nakoniec karma?

mahuliena_biela
17. dec 2023

@svetlovlaska37 ťažko povedať, zatiaľ je s "tou dotyčnou", tvári sa kadejako, raz tak, raz tak, ja sa nepýtam, ale ja si počkám 😉

svetlovlaska37
19. dec 2023

@mahuliena_biela dakujem za odpoved😌