Je toto normálny prístup svokry?

23. júl 2024

Baby stala sa taka vec. Svokra mala 50. Velka oslava kde bolo kopec ludi. Svagor nal doletiet v den oslavy z Irska.Skuoy, lakomy stary mladenec si nielenze nezacvakol taxik ani len dialnicnu nekupil. Oslava zacinala od 13:00. Svokra zacala rano v den oslavy vyvolavat muzovi nech ponho ide ona staremu mladencovi vybavuje podotykam odvozy… Muz jej nato a co poviem ? Cize muz sa oddrbal od pol2 do pol5 na letisko. Na oslave sme boli hodinu a pol. Kedze sme isli domov lebo mame male babo a muz bezomna nechcel ostavat aj tak sme uz mali pokazeny den. Ja nanu mam tazke srdce co je toro za svinstvo aby vlastneho syna doslova vyhnali z takej islavy? Vedela ze budeme kratko🤦‍♀️Topka je ze kazdy bol nabaleny jedlom len nam v pondelok volala muzovi ci “Ma” doniest kolace?stvordnove??! Wtf? Som ja debil ze sa hnevam?!! Muz navyse je unich za otroka na pracu akurad

pribinak
23. júl 2024

Muž nemá ústa? Nevie povedať nie?

anna777115
23. júl 2024

Riešiš hluposti. V takejto horúčave by som ani o žiadne jedlo nemala zaujem, veď to nemá žiadnu trvácnosť.Jednalo sa o mužovho brata, tak sa mal k tomu vyjadriť tvoj muž,

dadis
23. júl 2024

Ved to je jeho brat, preco by pre neho nesiel? Moj brat by po mna siel..na Schwechat sa sa ist aj po bundeske a dialnicnu netreba. Ved ste isli skoro z oslavy, preco ti mala balit jedlo? Ved to sa bali na konci oslavy. Mala si povedat, nech vam nabalia, co zvysi, ze sa rano po to zastavite..ako mala vediet, ze mas zaujem? Ja nikdy nemam..

autor
23. júl 2024

@dadis Preto lebo je lakomec a sebec? Lebo ani len nezaplatil dialnicnu aby dosli akor? Lebo drzi miliony na ucte a nezaplari taxik? Lebo vzdy tym otravuje muza a my koli nemu musime menit plany obmedzovat sa? Lebo ani nepodakuje? A on to nevybavuje on napise mamixke ze kto pomna dojde? On dospely muz sa nevie dohodnut a mojim ale po svokre riesit??

autor
23. júl 2024

@dadis ja mam zobrat o jedlo? Nie ! A nebolo to swechat Btw

autor
23. júl 2024

@pribinak nie nema mas pravdu nechcel robit dusno v den oslavy a ona vedela udriet na najlepsi cas

dadis
23. júl 2024

Uff, tak ak sa takto spravas, tak by som sa ti radsej stranila..

natall113
23. júl 2024

A kde je problém že muž išiel pre svojho brata?

pribinak
23. júl 2024

Ale veď toto nie je 1x ako píšeš, tieto situacie sa opakujú
Tak to nie je robenie dusná, ale vopred oznámim: mama, pre Martina nepôjdem, buď nech si niekoho nájde, alwbo ide taxíkom
Bodka. Žiadne dusno. Obyčajná asertivita

autor
23. júl 2024

@natall113 vid koment hore

autor
23. júl 2024

@pribinak to mas rrcht moj mal povedat ze nepojdem chcem sa konecne zabavit a bie on ai kral doaiel bavil aa do rana a my sme tam boli hldinu hoc kto iny zo susedov kamosov by ponho dosiel. Lenze muz to mame nepovedal lebo neveril
Ze ho vyslu prosto neveril
Ze ste jeho budu otravovat tamten rodinu nema
Moze sediet do rana

pribinak
23. júl 2024

Hm, tak je poučený do budúcna. Takéto situacie treba ošetriť vopred

autor
23. júl 2024

@pribinak ano aj my visim ze to mrzi aj jeho bola tam cela familia ktoru nevidel
Rok . A on cely cas zabul v aute

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

Nerieš za muža, mohol povedať, že nejde, ale nestalo sa tak. Už je predpokladám týždeň po oslave, treba zabudnúť. Ešte sa vám svokra zíde 😄

autor
23. júl 2024

Zabil*

dadis
23. júl 2024

Ved si mohla ist s babom sama domov a muza tam nechat. Mne sa skor zda, ze tvoj muz ma problem s raketou, co mu riadi zivot a nie je to jeho mamicka. Ak by nechcel ist po brata, tak by nesiel, len ty z toho robis dramu.

0silvia0
23. júl 2024

Je to muzova rodina, nech si to riesi muz. Zbytocne sa zavzdusnujes. Tvoj muz sa ma ozvat, pocuj mama, ved my prideme len na chvilu, z tej chvile hodiny stravim cestou na letisko a z letiska. Nemozes poverit dovozom niekoho ineho?

timea301196
23. júl 2024

A co nemá ústa a nevie odmietnuť ?

minesasubu
23. júl 2024

muž bol preč 3 hodiny ?

autor
23. júl 2024

@vyrovnanaosoba ja nezabudnem ze zmeho robia debila kazdy leb kukal ze vlastny syn ani na odlave nebol

autor
23. júl 2024

@dadis vidis? Necitasvobec komenty oplaujem muz povedal ze on tam sam neostane kazdy tam poparovany on tam neostane a ja som mu aj vravela nech ostane

dadis
23. júl 2024

Tak si mala babo dat spat do kocika, ved babatka chodia aj na svadby, jednu prehyrenu noc preziju..

autor
23. júl 2024

@minesasubu ano dosiel o pol5 este a o hodinu a pol sme isli prec lebo mame male babo a bolo
Nervozne z ludi on tam ostat sam
Nechcel

vyrovnanaosoba
23. júl 2024

Lenže mne sa zdá, že len ty si to myslíš, keby tvoj manžel nechcel, nešiel by, mohol kľudne povedať, že prepáčte, my sme tu s malým dieťaťom, manželku tu nenechám samú, neviem ako dlho by som sa zdržal preč. Lenže on bol ticho, to znamená, že súhlasil. Tak z toho nerob drámu.

autor
23. júl 2024

@dadis a co mal povedat v den jej oslavy?? Ze nejde? Aby sa sfulila? A aby sa obchadzali?! Jasne ze nie preto
M to aj ona oznamila v ten den skoro rano
Nie den vopred napr

kristinapetronela
23. júl 2024

Zas a znova ...chuda dieťa .takúto rodinu mať ...a čo že išiel pre brata ? Kriste ja sa ani nečudujem keď chlap si nájde druhu keď ma takú sekeru pri sebe

autor
23. júl 2024

@vyrovnanaosoba on je ticho aj ked nesuhlasi

dadis
23. júl 2024

Ale to aj pri tebe.. asi

autor
23. júl 2024

@dadis nase neznasa kde je vela ludi vrieska

ukgirls
23. júl 2024

mali dopredu povedat,ze treba ist po brata a nie pocas oslavy.. kazdopadne stalo sa.. manzel si to musi vydiskutovat sam ..ak nechce hold povoem nie .. pocitaj s tym ze este ho treba nazad zaviest na letisko takze aby ste uz premyslali nad vyhovorkou ...