Je to lovec?

20. mar 2024

Spoznavala som sa s jednym muzom. Zo zaciatku velmi prijemny,sialene po mne isiel. Mne sa velmi nepacil a bol taky velmi hrrr do vsetkeho. Casom sme sa zacali stretavat,najskor kava,potom kratke stretko. Odvtedy sa uz vobec nesnazil,uz len sex vyzaduje. Prerusila som s nim kontakt,ale stale mi vrta hlavou,co je to za typ chlapa. Od zaciatku mu islo iba o sex. Ked som nejavila zaujem bol ako posadnuty mnou,tolko pozornosti som nikdy nemala. Akonahle som prejavila zaujem,koniec vsetkej pozornosti a uz len sex ho zaujimal. Este mi povedal,ze on sa nemusi snazit,ked uz mam zaujem. To ozaj chlapi takto funguju? Ked maju zenu v hrsti viac ich nezaujima. Toto bolo moje rande do dlhych rokoch. 15 rokov som bola vo vztahu. Som v soku,to uz len taketo individua budem stretavat? Znechutil mi vsetkych chlapov. Jedine pozitivum,ze som mi nedala. Som stara skola a aj ked som si velmi chcela uzit,takemuto by som nikdy nedala.

unicornlady
20. mar 2024

Toto bol nevyzretý jedinec. Netreba hádzať flintu do žita.

autor
20. mar 2024

@unicornlady Hned som to stopla,ked som si vsimla,ze mu ide len k sex. Zo zaciatku to nebolo vidno,on sa strasne pretvaroval,dokonaly herec

tenerifka
20. mar 2024

Nie je to lovec, je to chuj

autor
20. mar 2024

@tenerifka On mi to odovodnil tym,ze muzi su lovci,ze kazdy to tak ma. Preto su nevery,lebo muzi su lovci

unicornlady
20. mar 2024

Očividne to bol "ťažký inteligent" :D O nič si neprišla.

mabenn
20. mar 2024

manipulator/debil/chudak/narcis nazvi si to ako chces a dalej nad tym nepremyslaj

tiana080
20. mar 2024

A podľa mňa si mu práveže dala a potom bol spoko a mohol ťa mať v paži. 😁

tenerifka
20. mar 2024

No hento ma od ozajstneho muza velmi daleko

ariannazara
20. mar 2024

Bud rada ze si mu nedala 😂 nech loví ďalej debil 🤭

viestta
20. mar 2024

Za tymto mentalnym atletom ti nemusi byt vobec luto. Nech len lovi dalej, neandrtalec

lanka999
20. mar 2024

to si stretla fakt poriadneho idiota, nesu vsetci taki, len padla si mu do rany 🙂

autor
20. mar 2024

@tiana080 Praveze som mu nedala.

zanka777
20. mar 2024

Koľko máte rokov?

autor
20. mar 2024

@lanka999 Dost ma to zobralo.

lakebabe
20. mar 2024

Takého pacienta mam v blizkom okolí, 45 rokov frajerka a dieťa doma , ale pán je večný lovec 😄 každý týždeň iný úlovok zo zoznamky a ešte ho to neprestalo baviť po tých rokoch 💁‍♀️ tiež sú to jeho slová, že je lovec a keď ulovi , každá ho prestane baviť 🙈 podľa mňa je skôr zrelý na psychiatriu 😄
Nic si z toho nerob hlavne bud obozretna lebo magormi von sa to len hemží

autor
20. mar 2024

@lakebabe Dozvedela som sa,ze aj tento ma doma priatelku. Nechapem ako im to tie zeny mozu tolerovat a nechapem aj tie zeny,ktore sa s nim vyspia. To zeny nemaju ziadnu hodnotu?

petamich
20. mar 2024

ze lovec 😂 dement to bol

lakebabe
20. mar 2024

Vieš co táto jeho o jeho loveckých návštevách inde veľmi dobre vie, vedia o tom všetci v okolí 100 km dobrovoľne nasilu lebo sa tým prezentuje aký je frajer. Ale ona sa na tom smeje, lebo je blbá neverí tomu. Tu hrajú hlavne rolu peniaze a jeho bývanie, že mu to toleruje 🤷‍♀️
Máš tak niektoré ženy si nechajú aj po hlave skákať lebo sú sprosté
Ale takýchto idiotov som fakt stretla veľa, preto ak si po tak dlhom vzťahu veľmi dobre preberaj aj na tých zoznamkach

autor
20. mar 2024

@lakebabe Asi mas pravdu. Tieto typy sa z toho vedia vykecat

lakebabe
20. mar 2024

Veru tak

moonlight1210
20. mar 2024

Zobralo ta to, lebo kym ta lovil, boli to postupne rastuce prijemne pocity. Zrazu si niekto. Si dolezita. Chcena. Jedinecna. Ziaduca.
Raz darmo, mal by ich aj chlap, keby mu nadbiehala zena. Nie si vobec divna.
A na prijemne sa lahko zvyka. Vznika taka forma navyku, zavislosti na tych pocitoch (a tom cloveku, co ti ich sposobuje).

No a potom to chovanie, co ti tie pocity davalo, viac-menej razom odstrihol a to je pre organizmus sok. Takze zmatok a nasledne sklamanie.

Netrap sa tym. Ono to postupne vyprcha ako kazda takato zavislost a prestane ta to trapit. Uvidis.

A super, ze je amater. Odstrihol ta od pramena skor, ako si bola uplne zahaknuta. Tvoje stastie.
Predychas to a budes zase volna a pokojna. Poucena, ze na takyto vytrvaly livebombing si treba davat pozor. Malokedy vesti dobry vztah.

laurika999
20. mar 2024

Poriadny idiot to bol

autor
20. mar 2024

@moonlight1210 Dakujem ti. Pomohli mi tvoje slova. Bolo alebo teda je to ako zavislost. Verim,ze sa z toho casom nejako dostanem. Ono clovek,ked je dlhsie sam,chyba mu pozornost,pekne slova.

autor
20. mar 2024

@laurika999 Vies co ale ten idiot ma tolko zien az by si nechapala. Teraz postupne sa dozvedam,co je to za kvietok. Pritom on vobec nie je pekny. Ale vie zeny okuzlit ani neviem cim. Nieco je v nom,co ta k nemu taha

zanka777
20. mar 2024

A koľko máte obaja rokov?

autor
20. mar 2024

@zanka777 obaja po 40tke

zanka777
20. mar 2024

Tak to je sila že v takom veku má také názory !a kde ste sa spoznali?tipujem že na zoznamke...to je hrozne ako funguje niektorých ľudí mozog (alebo nefunguje)a prečo sa ti nepáčil?veď ťa na ňom niečo priťahovalo nakoniec nie?muselo sa ti aj fyzicky na ňom niečo páčiť

domkakvet
20. mar 2024

Islo mu iba o sex.

gerber58
20. mar 2024

Píšeš aké je to individum, ale aj tak ti pomotal hlávku.
Ak ti stačí k životu sexuálny predátor, ktory pôjde po každej tak máš stále príležitosť.
Keď by mu šlo o uprimný záujem, nechoval by sa hneď takto. Ženu si ma získavať, ale tento to ma riadne vymenené v hlave.
Strácaš čas, strácaš roky života, nestrácaj ich ešte horšie.

gerber58
Autor odpoveď zmazal
Zobraz