Je suseda zákerná žena?

27. máj 2024

Máme susedu, ktorá sa s nami takmer vôbec nebaví. Len keď jej ochorejú deti vždy k nàm s deťmi hvýnimočne vtedy pricupitá sa pochváliť. Ja keď ju už vidím že ide k nám, tam sa snažím uniknúť. Už tri krát mi nakazila dieťa, ktoré som ani do škôlky nemohla dať pre zlú imunitu. Môže byť niekto takýto zákerný?

colsami
27. máj 2024

Pochybujem sice, ze by niekto naschval bral deti k druhym nech sa nakazia... To mi pride uplne absurdne 😃

Skor si myslim ze sa nudi ked su doma chori, a plus k tomu jej zjavne nedochadza.

dzulli1980
27. máj 2024

Tak ju slušne pošli od dverí ... nehnevaj sa, máš choré deti, nechcem, aby nakazili to moje ... hovorí sa tomu asertivita.

viestta
27. máj 2024

Preco ju pustis dnu? Vsak nemusis domov pustit kazdeho kto pri dverach zazvoni. Jedine, ze by mal sudny prikaz.

autor
27. máj 2024

@dzulli1980 ona za nami pribehne keď sme von s dcérou. Inokedy svojim deťom ani nedovolí ísť na ihrisko a zrazu keď sú chorí tak je velice priateľská a jej deti tiež.

natall113
27. máj 2024

Veď sa zober a odíď

mirkam3
27. máj 2024

Podľa mna to trochu zvelicujes. Suseda možno len potrebuje vyvetrat deti keď sú 24/7 doma a už jej to ide na mozog. Ved ako píšeš, ste na ihrisku - keby ti ich natlacila do bytu, tak nepoviem.. tvoje ma zhoršenú imunitu, ale to ona podľa mna nerieši a ani nemá dovod, to si predsa musíš ustriehnuť ty. Na ihrisku casto deti aj soplia, kýchaju, atd. Držíš to svoje ďaleko od všetkých, alebo ti vadia iba susedia?

autor
27. máj 2024

@mirkam3 len ona pribehne keď majú infekčnú hnačku, kiahne, alebo 5 tu chorobu! Rozhodne sa s nami inokedy nebaví, niekedy ani neodzdraví.

simona20201309
27. máj 2024

Nevymyslaj si. Verila by som ti ešte tie kiahne ci 5tu chrobu... ale s infekcnou hnackou? To prídu s plienkami alebo u vás si odbehuju na wecko? Infekcna hnačka? Ako si na to prišla? Vieš aké sú pri infekčnej hnačke bolesti brucha a ze organizmus je z toho taky vypluty ze by sa k vám len tak hrať neprisli?

1ryba
27. máj 2024

S infekčnou hnačkou by sa deti na ihrisku akurát tak 💩. Vy máte na ihrisku WC?

simona20201309
27. máj 2024

A kde vlastne príde? K vám domov? Ci na dvor? Ci sa stretnete na ihrisku? S čím sa príde pochváliť? Ahojte, no my sme zase chori?

autor
27. máj 2024

@simona20201309 dobre vymýšľam si. Ona mi to ešte aj povie že čo im je 🫣😂. Samozrejme nie hneď.

mirkam3
27. máj 2024

No mne sa tiež nechce akosi veriť, že ona ťahá dieta s infekcnou hnackou, ktoré ma predpokladam kŕče, je dehydrované a asi netúži lozit po preliezkach, na ihrisko, len aby sa tebe najskôr “pochválila” a následne zámerne nakazila to tvoje.

30katrusa40
27. máj 2024

Tak keď ju uvidíš že ide len sa jej opýtaj či má zase choré deti. Že nemáš záujem sa dnes s ňou baviť. Však ju otoč keď príde. Prípadne vezmi dieťa dovnútra a dovi dopo . Keď sa bude trepať dnu len ju pošli preč.

akje
27. máj 2024

@mirkam3 ver mi, ze taketo zvlastnosti som zazila aj ja. Hnackovali a grcali sme potom nakoniec cela rodina.

akje
27. máj 2024

@autorka chapem ta. Akonahle sa mi takato mamicka "chvali" ako je jej dieta chore, dviham sa rovno pred nou, zavolam deti a poviem, ze to a to dieta je chore, nech sa s nim nehraju a ak to nevedia dodrzat, poviem narovinu, ze ideme prec. Stalo sa mi to neraz. S takouto osobou nepohnes.

simona20201309
27. máj 2024

Áno, poznám mamičku ktorá príde na návštevu a povie och... taka je akási malátna, ráno mala zvýšenú teplotu, asi zas bude chorá, aj kašľať začala....no
Takže verím ze sú niektoré totálne pribrzdene brzdy, ale aby prišla len práce vtedy? To nedáva zmysel.

hope87
28. máj 2024

@autorka a preco jej to nepovies?? Najskor slusne, ze by si ocenila, keby nechodila s detmi na ihrisko, ked su chore. Nech sa neurazi ale kym su deti zdrave, ani o nich neviete a ked ochoreju, tak sa s nimi taha po ihriskach. Ano, budovanie imunity je sice fajn ale nie takymto sposobom...vedome chodit nakazit ine deti 🙄