Je šancu ju stretnúť?

4. máj 2024

Dneska som isiel po ulici a oproti isla baba s chalanom. Sice nedrzali sa za ruky, ale mozno boli par. Uz z dialky som ich videl a baba bola pekne oblecena a co je este dolezitejsie, ze baba bola velmi pekna. Ked sme sa dostali do tesnej blizkosti, teda ked sme sa presne minali, tak sme sa s babou pozreli na seba, priamo do oci, ona sa usmiala, ja taktiez, a ja v tej chvili som pohladom preklzol po jej vystrihu, po jej krasnych stehnach a zase som sa jej pozrel do oci, ona sa stale usmievala. Proste bol to okuzlujuci okamih. Medzitym jej priatel (ak to bol priatel) sa odbocil do ulicky a ona si to vsimla az po tych nasich pohladoch a musela urobit dost velku zakrutu. Teda ju tiez vzala ta chvila ako sme sa na seba pozerali a ako som si ju prezeral. Mam pocit, ze sa jej to pacilo. Odvtedy ju nemozem dostat z hlavy, bola to naozaj krasna baba, a mam pocit, ze tie pohlady boli osudove, a ze teraz aj ona mysli na mna, ze kto som a kde ma este moze stretnut.
Myslite, ze je sanca aby medzi nami nieco bolo?

solange7
4. máj 2024

Nieje. Ale aspon mozes snivat.

martinmmartin
4. máj 2024

jasna vec. mazaj zajtra objednat kulturak na svatbu.
Teraz vazne - ani nevies co je to zac, ona o tebe detto. Ake ma nazory, ako sa smeje, co caka od vztahu od zivota, co ju robi stastnou, co neznasa, A hlavne mas jej ty co ponuknut po com ona tuzi? ..... to ze ma pekne stehna je uplne irelevantne ale to je hedine co o nej vies. A ako ju cchces vobec stretnut??

16zolik16
4. máj 2024

@solange7 😂😂😂

rozculena
4. máj 2024

dnes je to tu výživné

beata_k
4. máj 2024

Dnes som sa usmiala na pana v rokoch v tescu za pokladnou 😱

loliki
4. máj 2024

Že ti bude verná ako tomu terajšiemu. Pôjdete spolu mestom, ty odbočíš do uličky a ona sa bude vyškierať na nejakého oproti idúceho a zabudne na teba, že si šiel vedľa nej a vôbec že existuješ.

martinmmartin
4. máj 2024

@beata_k no z jeho pohladu uz ste vlastne manzelia 🙂

solange7
4. máj 2024

@beata_k snad si mala zahalene stehna 😬

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
4. máj 2024

@martinmmartin Ale on nie je moj typ. 🫤

rozculena
4. máj 2024
beata_k
4. máj 2024

@solange7 Uf nastastie ano 😉

10zabka
4. máj 2024

žltý sloník bude mať z teba radosť 😍

rozculena
4. máj 2024

@beata_k chudák,3 noci nebude spať😉

beata_k
4. máj 2024

@rozculena To bude manko 😃

rozculena
4. máj 2024

@beata_k platila si hotovosťou?

beata_k
4. máj 2024

@rozculena Kartou, ale ak nebude spat 3 noci...no luto mi ho je.🤷

rozculena
4. máj 2024

@10zabka sa čudujem,že nebolo na sloníkovi nič o tom,ako si to dotyčný robil v okne a niekto na neho kukal a udal ho na mestský úrad 😎

rozculena
4. máj 2024

@beata_k z vlastnej skúsenosti ti poviem,že na teba zabudol skôr,ako si vyšla z tesca😉

beata_k
4. máj 2024

@rozculena Dufam 😉

yelena159
4. máj 2024

Dobre som sa zasmiala. Ďakujem.

10zabka
4. máj 2024

@rozculena to mi ušlo, ale znie to dobre 😂

kikusenka1
4. máj 2024

Ja nemám slov 😂😂😂😂😂 vráť sa na zem z toho oblacika a ži . Alebo si ju mal osloviť možno by si dostal po hube od jej priatela- nepriateľa a možno nie😂 takto prepást osudové stretnutie....

autor
4. máj 2024

Ako naozaj mam pocit, ze dneska ludia druhym len zavidia alebo proste len nepraju. Nepochopim, ze z akych dovodov. Skuste sa aspon na chvilku sa odosobnit. Je naozaj take nepredstavitelne, ze keby som sa s tou babou stretol, tak by nemohlo medzi nami vzniknut nieco krasne a trvale? Co ked s tym "priatelom" je nestastna? Alebo vychadzate z toho, ze vam sa mozno nepodarilo zazit nieco vynimocne, tak to nemoze ani nikto iny?

autor
4. máj 2024

@kikusenka1 no ten "priatel" by mi po hube velmi nedaval, skor by utekal

autor
4. máj 2024

@loliki to nemozes takto zovseobecnovat

autor
4. máj 2024

@sheila121 nie je to tema, ani perla, ale realita. Vies, take chvile maju nieco do seba, a nikdy nevies kedy ta stretne stastie

solange7
4. máj 2024

Nemas gule zenu zastavit priamo na ulici a namiesto toho tu len zbabelo rojcis nechutne litanie o krasnych stehnach. A este k tomu na modrom koniku. Zufalec. Takze smola.

autor
4. máj 2024

@solange7 nejde o krasnych stehnach konkretne. Mne sa pacila samotna baba, a myslim si, ze aj ja jej. Ale nebola sama

solange7
4. máj 2024

Nechapem co to stale riesis. Mas proste smolu. Mal si sancu ovplyvnit osud vtedy a tam. Nie tu a teraz.