Je normálne, keď ma blízky kamarát zablokuje na facebooku?

27. aug 2023

Je normalne ked ma blizky kamarat zablokuje na fb?kadejakych cudzich ludi ma v priateloch a najblizsieho cloveka bloknuteho?

zelenakobyla123
27. aug 2023

Keď si sa ho na to spýtala, čo ti povedal?

dskjhfdlkdjhl
27. aug 2023

Ked je to blizky kamarat, tak sa ho mozes priamo opytat😉

sense
27. aug 2023

Véd sa ho spýtaj

micusa2222
27. aug 2023

nie, nie je to normálne, treba sa ho priamo na to spýtať,,

januska12323
27. aug 2023

Už asi blízky kamaráti nie ste.

aaaa1111
27. aug 2023

blokuju sa hlupi a otravni ludia. tak asi az taki dobri kamarati nie ste

h2
27. aug 2023

Ja mám na FB bloknutých ľudí, ktorí napríklad pridávajú "500" fotiek a komentárov denne, na čo nie som zvedavá a obťažuje ma to. S kamarátstvom to nemá nič spoločné. Veď sa ho spýtaj, keď ste dobrí kamoši.

daniela2202
27. aug 2023

Preboha... čo teraz

autor
27. aug 2023

@zelenakobyla123 nic zahovoril

moonlight1210
27. aug 2023

Tak si zisti, cim mu vadis. Dovod ma. Ak ti ho nechce povedat, je to bud pre hlupost (a je si toho vedomy), alebo preto, ze by si sa urazila, hoci je to pravda. A nechce sa mj podstupovat ceremonie s tebou.

A nabuduce - ak nieco fakt chcem vediet, tak “zahovoril” neexistuje. Kludne trvaj na svojom. Co horsie sa stane, ako to, ze ti to nakoniec vykrici? Ved ak ta teraz blokuje, najskor s tebou i tak prestane postupne komunikovat uplne.

autor
27. aug 2023

@moonlight1210 asi ano....

mirkam3
27. aug 2023

(Nemusis odpovedať mne, ale) poloz si otázku - nebudeš náhodou nejaký konšpirátor alebo človek ktorý “pozná pravdu” a ma potrebu ju hlásať do online sveta (politika, vojna, Covid, chemtrails, žaby na obale potravín,…) ? Lebo väčšina ľudí čo poznám, vo veľkom blokuje prave takýchto vsevedkov - ak sa s takým človekom nechcú hádať no nechcú, aby na nich vyskakovali bludy na FB, treba sa ho v online priestore zbaviť… Sama som takto vyhadzala 1/5 známych (vrátane par príbuzných) a mám pokoj. Ak to nie je tvoj prípad, nezačal si trebars s tvojou/tvojim ex? Možno nechce aby sa to k tebe dostalo..alebo je možno len divný - navrhujem spýtať sa napriamo (toto sa predsa NEDÁ ZAHOVORIT)..

dagmarovita
27. aug 2023

Skus mu poslat znovu priatelstvo, asi ho nieco nahnevalo chvilkovo a uvidis.

autor
27. aug 2023

@dagmarovita to nie je vyhodenie z priatelov ale zablokovanie .. takze ho ani nevyhladam

dagmarovita
27. aug 2023

aha tak to naozaj jedine od neho zistit co sa mu stalo, hm

drakvak
27. aug 2023

Mne to príde ako keby nechcel, aby si videl, čo tam dáva… niekedy ľudia dávajú skreslené informácie, polopravdy a ty by si to hneď odhalil, keďže vieš o jeho súkromí pravdu. Poznám prípad, keď môj známy úplne zrušil svoj profil na FB, lebo jeho kamarát tam dával fotky zo súkromných akcií na chate a označoval ho, napriek tomu, že si to dotyčný neprial. Nehovorím, že je to tvoj prípad, len možno si v minulosti nejako nevhodne komentoval jeho príspevok alebo niečo podobné. Ja napríklad nemám rada ani keď niekto len “šmíruje” celé roky, nikdy nedá lajk ani nekomentuje, ale z osobných rozhovorov viem, že všetko pozerá, čo dávam…

autor
27. aug 2023

@drakvak tak mohol zrusit priatelstvo,ale nie blokovat

siska53
27. aug 2023

A pri osobnom stretnuti sa bavite normalne?

autor
27. aug 2023

@siska53 ano

domkakvet
27. aug 2023

Tak asi az taky kamarati nebudete.