Je možné stretnúť normálneho chlapa?

lanka999
22. nov 2023

Ahojte, existuje v tejto divnej dobe este nejaka sanca, ze stretnem normalneho chlapa niekde? Ak ano, pytam sa, kde???? Pokec som po tyzdni zrusila, pretoze mi tam vypisovalo 90% chlapov bez fotky a len sami podivini. Ale som maximalne znechutena z akehokolvek spoznavania sa cez zoznamky. Po dlhej dobe som mala "rande" z platformy badoo a dotycny sa mi po 2 stetnutiach z nicoho nic drzo odmlcal. Zacalo to tak ze po mesiaci intenzivneho pisania ma vytiahol na prve rande, pozval na obed skvele debaty, atd atd Tvaril sa ze ma miluje, vysmiaty, dlhe pohlady...Druhe stretnutie som nasledne iniciovala ja a sli sme na turu do Tatier. Boli sme spolu cely den, a este vecer mi pisal sa zaujimal ako sa citim, ci mi je dobre, ci nemam svalovku... Ale odvtedy akokeby utal. Pisal stale menej a menej az sa uplne odmlcal. Mne to nedalo a narovinu som sa ho spytala co sa deje, pretoze take nieco sa mi nestalo prvykrat a nemam na to nervy. Jeho odpovede mi prisli ako take nasilu vymysly, s uplnou stratou zaujmu. Spominal tam svoju byvalu ze ona mala vybornu kondicku a ze turu ktoru som ja vybrala je pre neho malina. To akoze myslel vazne ze kvoli takej hluposti ako su celodenne turistiky je dovod toho ze si nebudeme rozumiet? Ta kto normalny dava toto na prve miesto vo svojom rebricku hodnotenia potencialneho partnera? Som mimo ja ked si vsimam charakter povahu schopnosti vlastnosti pracu????? Nechapem zrazu tej zmene spravania ako to takto rychlo dokaze niekto sa otocit 180 stupnov alebo sa takto hnusne pretvarovat. Keby mi napisal priamo hned v dany vecer napr sory ale ina ma zaujala viac alebo nehnevaj sa nesme na jednej vlne, to by som pochopila. Preco toto vy muzi robite? Co z toho mate? Absolutne nerozumiem...Prosim aj o muzske pohlady, nazory. Dakujem

misiak7777
22. nov 2023

@lanka999 toto je klasická ukážka mužskej zbabelosti.

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ondro1122
22. nov 2023

@lanka999 Ja si kladiem tú istú otázku ale opačne....Je možné nájsť normálne dievča a také ktoré všetko povie priamo ?

lanka999
autor
22. nov 2023

@misiak7777 toto je este slabe slovo , na takych mam ja ale neslusne vyrazy...

la_dolce_vita
22. nov 2023

Tiez ma to kedysi stvalo, ale s odstupom casu si myslim, ze proste malokto vie byt uprimny a ferovy a preto volia ludia/nielen muzi, takuto taktiku. Mozno len nechcu ublizit, urazit, je to pre nich lahsie. Vacsina na zoznamkach ma toho rozbehnuteho viac. Netrap sa, hod to za hlavu. Pravdu sa aj tak nedozvies a ak pride niekto naozaj vhodny, toto nebudes riesit, nestane sa to.

1sally12
22. nov 2023

Presne akokeby som o sebe písala! Stále sa mi deje toto, že najprv úplne super, zaujíma sa a následne sa odmlčí, alebo ma rovno zablokuje🤷‍♀️ a tiež sa mi to raz takto stalo po jednej turistike že nemám kondičku🤦‍♀️ hovorím reku ok, tak nemám ale presne- toto dávať na popredné miesto?? 🤷‍♀️ kde sú iné záujmy, spoločné hodnoty, charakter? Za to že nemám kondičku to rovno zabalia, odmlčia sa, zablokujú..a jak na just mi vypisujú aj naďalej samí turisti🙈
Niekedy mi príde akokeby tá turistika bola podmienkou zoznámenia sa.

ondro1122
22. nov 2023

@la_dolce_vita Aj ženy majú problém povedať všetko na rovinu...len aby neublížili danému človeku

barbora0308
22. nov 2023

@lanka999 Ja iba tak zo zaujimavosti, v dnesnej dobe sa primarne zoznamuju ludia iba cez zoznamky? Naozaj nie je sanca sa s niekym zoznamit osobne ako napr. v praci, na kurzoch, ci volnocasovych aktivitach alebo podnikoch a pod.? Ja si totizto neviem predstavit, zoznamovat sa s niekym online...ale teda ja som s manzelom spolu uz dlho a chvalabohu som nikdy nic taketo nezazila. Len teda vsade citam, ako si niekto hlada beznadejne partnera cez zoznamku. Ono to uz fakt inak nejde ako online? 😏

zooeynka
22. nov 2023

@barbora0308 pokial vas nezoznamia spolocni znami tak ako sa mas v bare prihovorit cudziemu chlapovi? O ktorom nevies ci nema doma rodinu? V praci detto, len preto ze o teba zavadi pohladom? Volnocasove aktivity - ty sa prihovaras cudzim ludom? Naozaj ma to zaujima, nikdy som to nezazila....bud ma balil spoluziak, alebo nas niekto zoznamil, alebo net.....ako sa dat do reci s uplne cudzim clovekom? Nie je to vtieranie, otravovanie?

adrestia
22. nov 2023

Vyzerá to tak, že muži začínajú preberať ženské vzory správania. Mám pár kamarátov, ktorí hľadali partnerku cez zoznamky, a stalo sa im presne to isté, čo tebe. Babena navonok sympaťáčka s rozumnými názormi, píše, píše a potom sa z ničoho nič odmlčí. Niekedy sa aj dohodli na stretku, ale ona neprišla. Takéto ženy/muži sú buď zakomplexovaní úbožiaci/úbožiačky, ktorým robí radosť, že môžu niekoho napáliť, alebo úchyláci/úchyláčky. Zvláštnu kategóriu tvoria naivné husičky, ktoré si myslia, že na zoznamke nájdu kulturistu milionára, čo má IQ Einsteina.

barbora0308
22. nov 2023

@zooeynka Za mna vobec nie! Pokial som otvorena novemu vztahu, tak som otvorena novym znamostiam. Samozrejme, ze je to ako hladat ihlu v kope sene, ale podla mna stale lepsie, ako si vypisovat online s ludmi...proste ak by mi bol niekto sympaticky v rovnakej spolocnosti (tym nemyslim iba uzsku partiu kamaratov, ale aj napr. nejaky podnik, kde mi opatuje pohlad,ci usmev niekto zaujimavy), tak sa prihovorim, rozvyniem diskusiu a ak vidim pasivnost z jeho strany alebo su tam ine negativne faktory, tak to este vcas ukoncim resp. velakrat tam ani nie je co asi ukoncovat 😁. Ja len mam pocit, ze z ludi sa pomaly uplne vytrati schopnost nadobudat osobne nove vztahy...ved ani v minulosti, ked nebol internet to ludia riesili osobne. Ja chapem, ze je asi jednoduchsie pisat a premysliet si 10x co dotycnemu napises, aby mu to ulahodilo, ale potom v realite to musi byt nieco uplne ine.

jsbb
22. nov 2023

@lanka999 kasli na chlapov, po 30ke, normalny muz voľný nebude. A tí ostatní nestoja za námahu a pozornosť. Ja som ešte normálneho na zoznamke nevidela.

hugger
22. nov 2023

@lanka999 @misiak7777

Myslím si po druhom rande usúdil že ďalej nechce pokračovať. Aký by bol dobrý spôsob ako to oznámiť tak aby si sa necítila odmietnutá? Je taký spôsob pri ktorom by muž nevyzeral ako zbabelec?

tehulka2011
22. nov 2023

kasli na to, podla mna mal rozpracovanu aj inu zenu, ktoru jednoducho uprednostnil

kluska
22. nov 2023

@zooeynka ako sa v minulosti ludia spoznavali ked nebol internet? Ako sa spoznali tvoji rodicia, prarodicia?

kluska
22. nov 2023

@tehulka2011 AJ ja si myslim, ze nasiel vhodnejsiu adeptku

ondro1122
22. nov 2023

@barbora0308 priemerný vyzerajúci chlap, ktorý nie je vyšoortovaný ani bohatý nebude na zoznamkách príťažlivý pre ženy...tiež mám tinder a nemám úspech žiadny skoro

barbora0308
22. nov 2023

@ondro1122 mna len udivuje, preco by hladal vysportovany a bohaty chlap kvalitny vztah na zoznamke? 😁 A preco si mysli nejaka zena, ze ten chlap cakal iba na nu a ona bude ta prava a doteraz mu ziadna ina nevyhovela...Ja fakt asi nechapem tento svet zoznamiek 😅

zorana999
22. nov 2023

@lanka999 moooooc sa nad tým zamyslas. Chlapi sú veeeelmi jednoduché tvory. Proste na druhý deň išiel na "túru" s inou a viac sa mu páčila tá. To je cele.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ondro1122
22. nov 2023

@barbora0308 Jednoducho povedané dneska začalo byť veľmi populárne fitness a dievčatá sa o seba čoraz viac starajú tým pádom chceju k sebe svalnateho chlapa (niektorá preferuje objemoveho a niektorá vyrysovaného)...niektorým nevadí, že nemá svaly ale aby bol aspoň vysoký...úplný gól je keď ma svaly a je vysoký....Ľudia mi hovoria, že vyzerám úplne v poriadku...no poviem tak začal som chodiť do posilky a mám 26 a robím to aj preto, že aby som nejakú aj na výzor nalákal a tí chlapi v posilke sú ziadaní...zatiaľ sa to stále nedarí ale to je aj tým, že cvičím rok a nemám veľkú silu...no bez genetiky a silných prípravkov to ide ťažšie ale bojujem...toto ale mi do očí nikto nikdy nepovie, že nie som pre ženy atraktívny...ale ja to sám viem

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vroni
22. nov 2023

@lanka999, ty máš nejako krátko pred 45 alebo ti horí čas alebo prečo, v mene troch opíc, tak strašne tlačis na pílu???? Mesiac ste si písali, fajn, na prvom rande ta nemal čo milovať a ty si nemala vidieť nejaký vzťah. Nie s každým, s kým sa stretnem, budem mat aj vzťah. Nie s každým, s kým si sadneme pri písaní si sadneme aj pri skutočnom stretnutí. Preto si spokojne budem písať s desiatimi naraz, s piatimi sa stretnem a jedného si vyberiem. Je to zoznamka a nie streľba na cieľ, zamieris a skosis. A ani uchádzanie sa o prácu, aby ti dotyčný bol povinný oficiálne oznamit: "Vážená, je mi ľúto, ale rozhodol som sa pre inú uchádzačku, ktorá lepšie vyhovovala mojim podmienkam" Proste ste pokecali, stretli ste sa ešte raz, u neho evidentne žiadna iskra nepreskocila, prestal sa ozývať. Vybavené, uzavreté. Ďalší, prosím. Nie ze by som išla obhajovať mužov, ale aby s nejakou ženskou, o ktorú nemajú záujem, do nemoty analyzovali, prečo nemajú záujem.... Na to asi chut nebude mať nikto. Úprimne, mala by si chuť vysvetľovať mužovi, ktorý sa ti nepáči, svoje dôvody a príčiny, prečo sa ti nepáči? Lebo ja určite nie. Jednoducho by mi nestal za ten čas.

misiak7777
22. nov 2023

@hugger to je pravda, a radšej keď to nejak povie, ako sa zatajiť

grof_monte_christo
22. nov 2023

Píšeš, že druhé stretnutie si iniciovala ty. Prečo? Nemal sa k tomu? Možno si ho nezaujala už na prvom stretnutí a do tých Tatier s tebou šiel, lebo turistika je možno jeho koníček a vnímal ťa už skôr ako partacku. A po tomto výlete sa to definitívne skončilo. Dve stretnutia sú nič a ja to nepovažujem za rozchod, ktorý treba nejak extra vysvetlovat. Leda že by si ho požiadala o úprimnú spätnú väzbu, prečo sa takto rozhodol, že ti to ďalej pomôže.

h2
22. nov 2023

@lanka999 Prečo si chcela vedieť, čo je vo veci? Celkom evidentne nemal záujem. Akú odpoveď si čakala? Možno ani sám nevie, prečo sa jeho záujem stratil. Väčšinou to nebýva pre jeden dôvod, ale veľa maličkostí, ktoré dotvárajú celok. Nemá zmysel sa v tom vŕtať a skúmať, prečo. Celkom určite to nebolo kvôli príliš nenáročnej túre, tým si môžeš byť istá.

h2
22. nov 2023

@maminazosatnika Tak to sú ozaj úúúžasní muži, hlavne ten tretí, čo je na zoznamke, ale bojí sa mať vzťah. Stavím sa, že nezáväzný sex sa nebojí mať.

h2
22. nov 2023

@ondro1122 Máš málo dievčat na modrom koníku, ktoré ti všetko povedali priamo? Niektoré boli priame až dosť. 😁

h2
22. nov 2023

@hugger Ale prečo by sa žena nemala cítiť odmietnutá? Veď obaja boli na zoznamke, čiže hľadali partnera. Je normálne, že ak si nesadnú, tak to ukončia, či už z jednej, alebo druhej strany. "Prepáč, ale zistil som, že by sme si nerozumeli, takže nemá zmysel pokračovať.", by som osobne uvítala viac, než "Moja bývalá mala lepšiu kondičku."

ondro1122
22. nov 2023

@h2 Ženy sa väčšinou nevyjadria priamo...a to je niekedy chyba...lebo chlapi, ktorí len hovoria o tom ako si nemôžu nikoho nájsť tak ženy mu odpovedajú len: "Však si len niekoho nájdeš určite len buď dobrý"...a chlap zostane taký aký je a potom ostane kvôli tomu sám...niekedy treba povedať aj krutú pravdu 😉 lebo práve tá oslobodzuje