Je možné si nájsť druhého chlapa, keď mám 2 malé deti?

macka996
18. jún 2023

Je možné si nájsť druhého chlapa keď mám dve malé deti? Bohužiaľ od kedy sa narodila prva dcera ide to dolu vodou s priatelom s ktorym sme spolu 8 rokov. Keby nemám rodicov, tak to absolutne nezvladam, kedze som otehotnela 3 mesiace po porode. Malá uz zacina chodit a ja nevladzem s bruchom tolko co by som vládala bez neho. Doma je vzdy navarene, upratane, oprate, snazim sa malej venovat co najviac, ale citim sa velmi unavená, kedze zachvilku mam termin porodu. Priatel len co sa vrati z roboty sa naje, sadne z pc a hra hry, ked nie na pc tak cumi do mobilu, komunikacia skoro ziadna, sem tam ide so psom von a malej sa venuje mozno tak hodinu denne, ked od neho chcem v sobotu rano aby dal na malu pozor ma stym problem, ze sa zas nevyspi, a poznamky typu, ci nemozem chodit na nakup inokedy pocuvam stale. Ked nieco od neho chcem musim cakat pokym dohra hru, lebo teraz nemoze. Na velke nakupy som chodila sama do 9 mesiaca aj pri prvej dcere aj teraz. O nic sa nestara nic ho nezaujima a ja som smutna z toho vsetkeho lebo uprimne, ktorá zena si predstavuje spoluzitie takto. Kamaratky uz nemám, vzdy som davala prednost jemu, lebo sa mu nikdy nepacilo ked som si sem tam isla sadnut s babami na kavu alebo vino. Nemam sa komu posťažovať. Len chcem vedieť názor, ci si myslite, ze ma este sancu 27 rocna zena s 2 detmi najst si takeho partnera akeho hlada, hlavne aby si vedel vazit veci, co druhy pre neho robi a vnimal realitu. Lebo uprimne mi chyba láska, pohladenie, pochopenie,...dakujem za kazdu reakciu

mamamasama
18. jún 2023

@macka996 na to, aby si mala dobry zivot si nepotrebujes hladat noveho partnera. Moze byt pokojne este horsi ako tento.

lamonita
18. jún 2023

Nebudem sa vyjadrovať k ničomu len k otázke (baby ti nalozia). Takze: áno, možné to je. Poznám 40tnika bez vlastných detí a žije so zenou(síce je starsia) ale ma 2 deti a on prijal fakt, že vlastne mat nebude ale vychovava tie jej. Ale musíš si už dat pozor, žena!!!!

marianarem
18. jún 2023

@macka996 Aj s viacerymi detmi sa da najst. Kolegova dcera sa rozviedla, ked mala 3 male deti a do roka si nasla noveho partnera, tiez rozvedeneho, ktoremu sa vlastne deti nepostastilo mat. Takze bol rad za tie jej. Dalsi kolega mal so zenou 4 deti, rozviedli sa, ona si nasla noveho partnera a mala s nim este jedno dalsie.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka567899
18. jún 2023

@macka996 nehľadaj si ďalšieho partnera ktorý s tebou bude zaobchádzať presne tak ako terajší a budeš mat ešte 1-2 deti a potom zase sama, radšej sa venuj sama sebe pracuj na sebe a hlavne sa venuj tvojim deťom. Nechápem prečo sú niektoré ženy posadnuté mužom

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka567899
18. jún 2023

@macka996 a ešte niečo: aby si mala dobrého muža ktorý s tebou zaobchádza tak ako sa treba, si musíš vážiť najprv sama seba. Až potom ta vie muž rešpektovať

lenka567899
18. jún 2023

@sheila121 aj to je problém. Ženy by mali mat dobre vzdelanie a aspoň 1-2 roky prax predtým ako skáču od jedného muža ku druhému a ešte aj s detmi

heleninamama
18. jún 2023

Božemôj, onedlho budeš dvojnásobná slobodná matka, predpokladám, že bez práce, peňazí a vlastného bývania a Teba trápi akurát to, či si ešte nejdeš ďalšieho chlapa? Myslí aj na tie deti, skús popracovať na vzťahu s terajším priateľom a ak to nepôjde, postav sa na nohy sama. Inak pôjdeš od zúfalca k zúfalcovi a budeš zas a znova náhodne tehotná.

spadnutaslivka
18. jún 2023

poznám viacerých mužov, ktorým nie je cudzie dieťa prekážkou. Ale dávaj pozor, aby si narýchlo neskočila na prvého, čo pôjde okolo... lebo dnes ako je vzácna poriadna žena, rovnako je vzácny aj poriadny chlap. Takže budeš musieť dobre a rozvážne vyberať.

simona20201309
18. jún 2023

@macka996 máš doma nezreleho chlapca. Kludne nech je ofucany, ale od dnes by som mu dala robiť všetko. Prečo ideš na pokraj síl? Prečo hráš najprv obetavu matku terezu a potom sa stazujes? Naucila si si ho tak, tak tu máš výsledok. Nalozila by som mu toľko úloh, že by ho tak bolela rit, aby si k PC nevladal sadnúť.
Nákupy, upratat, von s malou každý deň aspoň na 2 hodiny. Ty pred pôrodom už nerob NIC!
chapem tvoje zúfalstvo, ale ako môžeš uvažovať nad druhým partnerom v tvojej situácii???? Áno, môžeš si nájsť, ale nekomplikuj si život keď nemusíš.
Snaž sa začať od seba. Nerob matku terezu, nerob zo seba otroka. Neboj sa mu zadelit úlohy, normálne mu každý deň daj úlohy co ma robiť. Keď prídeš z pôrodnice, od začiatku nech ti pomáha prebalovat kúpať, nech chodí kocikovat... skratka neexistuje aby mal čas na hry. Ak, tak až keď ty budeš ležať s vyloženými POMASIROVANYMI nohami!
Držím prsty!

tramtada31
18. jún 2023

@heleninamama podľa mna ju ten chlap trápi preto, lebo by potrebovala niekoho, kto ju zabezpečí, aj pomoze. Ono to zase nie je ľahké sa pretĺkať zivotom sama s dvoma detmi a lepsie je druhy chlap ako azylový dom.
Autorka poznam veľa parov, kde jeden či druhy mali deti a funguje im to a dokonca aj tie deti lubia.

sense
18. jún 2023

Možné je ale určite by som si dala najprv život do poriadku sama s dvomi deťmi. A až potom myslela na chlapa

domkakvet
18. jún 2023

@macka996 ano mozes si este najst partnera, ale skus toto este poriesit.

olimuc
18. jún 2023

Mozne to urcite je, ale najskor si uprac ty sama v myslienkach. Pri prvom dietati sa nestaral a ty robis full service a este si urobis druhe. Tvoj priatel sa nezmenil, ale zacala si pozadovat aby sa viac zapajal, PC si nekupil na oslavu narodenia dcery… takze najskor PC z domu a potom chlap a ty sa snaz zariadit si zivot najskor sama, skor ako sa zavesis na dalsieho chlapa …pri tvojej obetavosti, full service a snahe niekoho najst skor natrafis na nejakeho blba, alebo dalsie decko ako niekoho normalneho.

zmrzlinka2021
18. jún 2023

@tramtada31 A túžia chlapi po žene, ktorej frajer spravil dve deti, aby boli pre ňu útulok, peňaženka a pomocník? Ja si myslím skôr, že ak už žena má deti, musí byť výnimočná, aby o ňu mal záujem normálny chlap

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mell27
18. jún 2023

@macka996 si tehotná s jedným a už rozmýšľaš nad ďalším?? A áno, poznám jedného, čo sa dal do kopy s matkou 6 neplnoletých detí. 🤯🤯🤷

oli18
18. jún 2023

Macka, ci mačka si zrusila ucet.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
18. jún 2023

Toto je to, čo ťa trápi najviac, či si ešte nájdeš chlapa? A keď ti tu napíšeme, že áno, nájdeš, tak tohoto opustíš a keď ti napíšeme, že nie, nenájdeš, tak s ním zostaneš?

veronika1754
18. jún 2023

@sheila121 nie všetky, poznám ženy ktoré zabezpečené sú a ostali bez partnera max. pol roka. Sú proste ženy čo bez chlapa nebudú. A sú ženy ako ja čo po zlej skúsenosti s jedným už by veľmi veľmi ťažko nejakého do svojho života pustili.

svetlonos
18. jún 2023

@macka996
no uz si to posrala- prepac- ze si mala dieta s trulom. Nehovor, ze pred prvym dietatom ti pomahal a vazil si ta, ci miloval.
Vyries v sebe zopar veci:
- necakaj, ze iny muz bude zdrojom tvojho stastia
- nauc sa sebaucte a sebalaske
- spracuj a ukonci terajsi vztah
- pozor, nenajdi si rovnakeho blba za troch nehy
- vychovavat troezlivo, bez nervou aj vlastne deti je umenie! Dokazat to u cudzich deti je zazrak. Na to pamätaj
- pri vybere partnera hladaj a najdi stastie v prvom rade v sebe. Potom ho budes mat aj s nim.
- ten tvoj fesi je s tebou koli fullservisu
Nas maly ma teraz 3 roky, ja za chvilu termin, no su aj dni, kedy s nim von proste nejdem. Ide muz. Alebo nejdeme vobec. Zalezi od toho ako mi je. Mat take mini ako ty, byt v podstate sama, tak teda neviem.
Na vacsi nakup som bola naposledy pred dvoma tyzdnami. Domov z obchodu som isla taxikom, vybiesla nakup pesobna tretie poschodie na 3x a cely den som bola hotova. Nepivazujemvsa zrovna za lemru ale fakt ma to velmi unavilo. Muz ma upozornil, nech s tym prestanem.
Nezijeme na sk, ked som mala moznost, stretli sme sa s babami v Bratislave. Povedal mi ze sa velmi tesi so mnou ze nam to tak bychadza. Vedel, ze kamosky ni chýbajú. On bol v tom case - od 9-17:00 s malym.
Aj nema problem oprat, ozehlit, uvarit... Ked som unavena, uprace on. Ma svoje muchy, tiez obcas zahra hru ale vyvazi to svojimi inymi skutkami.
Nemusi mi hovorit denne milujem ta, dokazuje mi to trebars tym, ze je pri malom a tesi sa z mojej "damskej jazdy" 🙂
A ano, urcite sa da najst dobry muz aj ked mas dve deti. Ale az ked sa naucis vazit si seba a mat sa rada, dokazes si vybrat toho vhidbeho. A zaroven vyselektovat odpad.
Hlavne jedcta tento bude nahodoucna kolenach prosit a slubovat zmenu - nicomu never!

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlonos
18. jún 2023

@elizabet173
ved tu bola anonimne, toto nechapem...

zuzanka.zuzu
18. jún 2023

podla mna to chce hned po porode tretie... vies, aby si nemala cas sa stazovat a fnukat 😉

moonlight1210
19. jún 2023

@svetlonos kludne aj preto, ze si nedala pozor a nachytal ju priatel, ako sem o nich dvoch pise.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz