Je frajer mojej sestry divný?

31. mar 2024

Ahojte,

asi si vravite, že čo sa staram do ségry a jej vzťahu, len teda toto je taká vec, čo mi nejak nejde do hlavy a sestre vravim, ze to možno nebude ideál chlap pre ňu.
Sestra má roky také prapodivné kamaratstvo s o 20 rokov starším týpkom asi z prvej roboty, kde kedy bola na brigade, čo bolo asi v 18tich, takže takých 7 rokov sa bavia určite. Nikdy teda spolu nič nemali, ale kamoši sú a teda logicky sú aj v kontakte a vídajú sa. Ten jej frajer o tomto kamosovi vie, ona to netají, ale jemu to ani trochu nevadí a jeho žiarlivosť je úplne na nule. Minule jej týpek napísal, že je nádherná, on to v jej telefóne uvidel a nič. To už aj sestra spozornela, že či nie je divné, že na ňu ako partnerku nežiarli. Teraz sú sviatky, sestra je s nami doma v Tatrách, hádajte, kto ju zajtra príde vyšibať a oblievať a jej vlastný frajer ostal doma a nepríde za ňou. Auto má, peniaze tiež. A ona mu to povedala aj a on nič, absolútne nežiarli, nejaví nič, uňho je furt všetko ok, furt dobre naladený, všetko super...nie je fakt divný? Čo za chlapa nie je vôbec žiarlivý, hlavne, keď sú spolu ešte len 3 mesiace a malo by to byť všetko také ešte tip top...

pribinak
31. mar 2024

Podľa mna je divný ten druhy chlap ….

autor
31. mar 2024

@pribinak ano, on je taký nejaký nečitateľný

januska12323
31. mar 2024

Frajer je úplne v poriadku, ten druhý chlapík je zvláštny.

gribka1
31. mar 2024

Možno mu nepríde normálne žiarliť na tak starého kamaráta tvojej sestry. necíti hrozbu.

lindous
31. mar 2024

Za mňa zvláštna sestra, keď kamoša nestopne, tam kde sa jej zdá, že prekračuje medze... u frajera by mi skôr blikali kontrolky, keby robil žiarlivostné scény a určite nie preto, že nežiarli..

rozculena
31. mar 2024

frajer je úplne normálny vyrovnaný chlap.

ptvw
31. mar 2024

Podla mna je frajer ok, ani ja by som neziarlila v 25 rokoch na nejakú 45 ročnú "tetu" keby je to naopak

vanilkovazmrzka
31. mar 2024

Vsetci ste divni, ked mam byt uprimna.

mabenn
31. mar 2024

o com sa bavime? o tom, ze sa staras do sestry a jej vztahov, alebo o tom, ze by ludia mali mat ziarlivost, ktora je podla teba normalna? o com je ziarlivost? - o vlastnej neistote...ked som s niekym vo vztahu a ziarlim, tak neverim sebe alebo druhemu cloveku, ze ma vyhradny vztah so mnou, co zrejme nie je ich pripad a tvoja vec uz uplne nie...pokial by tvojej sestre niekto robil zle, tak by ta to mohlo zaujimat, ale pokial ide o to, ze tvoja sestra ma dostatok muzskej pozornosti, ktoru ty potrebujes posudzovat, tak cely "problem" vedie len ku tebe

ktochytavzite
31. mar 2024

Sestra je divna ze sa vlaci s takym starym chlapom a tesia ju komplimenty od neho.

ullala
31. mar 2024

U mna ma chalan plus za to, ze nechodi sibat a ma to na haku.

mikadooo
31. mar 2024

Čiže segra provokuje naschvál svojho frajera, frajer sa nenechá vyprovokovať a ty teraz riešiš na mk, či je segrin frajer normálny. Nuž, za mňa je on z vás všetkých asi najnormálnejší, jednoducho sú 3 mesiace spolu, čo sa má tváriť ako stíhačka? Že žiarli na nejakého dlhoročného kamaráta, ktorý tam bol 7 rokov pred ním a je z neho už pomaly dedek??? Veď nech mu teda segra povie, že by chcela, aby trochu žiarlil a možno frajer sa teda bude tváriť, že žiarli, ak je to podľa nej (vás) "normálne".

mircalla
31. mar 2024

Pride mi to, ze pises o sebe a akoze sestra...

sim_mi
31. mar 2024

Divne je, ze ju pride vysibat 45 rocny kamarat

sevrin
31. mar 2024

@mikadooo ako môžeš o 45 ročnom napísať že je to skoro dedek? Možno nejaký zúfalec ktorý po 20 ročnom manželstve chlastá jak dúha, ale pokým je chlap slobodný a bez záväzkov, takýto si ešte len začína poriadne užívať život.

viestta
31. mar 2024

Ziarlivost je podmienka lasky? To som nevedela. Cim viac ziarli, tym viac lubi?

sevrin
31. mar 2024

@gribka1 možno je frajer aj nadržaný z toho že mu za babou chodí iný, čo ty vieš 😁

gribka1
31. mar 2024

sa hovorievalo ... že kto žiarli ,miluje .. hoc aj po papuli dá 😝

gribka1
31. mar 2024

@sevrin áno nepopieram, možno chce aby sa to viac vyvinulo 😀

lavender94
31. mar 2024

Je úplne normálny. Divná je sestra. Evidentne ju ten druhy chce a jej to evidentne imponuje, keďže nedáva stopku. Toto nie je vhodne správanie vo vzťahu. Ten jej priateľ to určite vidí, nie je slepý. Možno len čaká, či s tým ona niečo urobi, alebo bude hrať že ona nič. Aj mne robila starosti exka môjho manžela. Ale nerobila som scény, ani by ma to nenapadlo. Tak on odpalkuje ju, alebo ja jeho, ak nevie čo chce. Načo robiť scény.
To, že ju nepríde vyšibať by som neriešila. Su spolu 3 mesiace, je pochopiteľne, že nemá záujem sa natrepať cez sviatky domov k svojej priateľke, s ktorou su tak krátko. Podľa mňa by bolo divne, keby tam príde. A ďalšia vec je, že túto tradíciu možno vôbec nerobieva a asi nezačne teraz len kvôli tomu, že si našiel frajerku, z ktorej možno nič nebude, lebo nevie čo chce

lindous
31. mar 2024

@sevrin starý dedek to je v porovnaní so slečnou… aspoň ja mám okolo tej 25 rovnako ako sestra autorky a teda pre mňa je 45 ročný chlap, keď sa na neho pozerám ako na potenciálneho partnera, naozaj starý 😅 a tým sa nechcem dotknúť jeho rovesníkov a rovesníčky a povedať, že sú zrelí do starého železa, iba ma muži z tejto vekovej kategórie vôbec nepriťahujú…jasné, veľa kočiek takýto rozdiel vyhľadáva a priťahuje ich to, ale v tomto prípade by už asi k niečomu došlo, keby to bolo tak aj u tejto 😅

mikadooo
31. mar 2024

@sevrin tak za mňa človek odomňa o 20 rokov starší je pre mňa proste dedek (teraz napríklad keď si predstavím 63 ročného - no dedek 🤷). A to bolo aj keď som mala 20, aj 30 aj 50 keď budem mať 🤷.

tykat
31. mar 2024

Mozno by sa mohla s tym starym napr.vyspat aby zistila ci vie frajer ziarlit a nie je divny 😁

medda_beda
31. mar 2024

@mikadooo Dedek 🤣.
Po našom dedkovi kolegovi ešte aj dnes pokukujú mladice.

autor
31. mar 2024

@medda_beda aj tento vyzerá super. Má skoro 2 metre, športuje, je fešák...

autor
31. mar 2024

@tykat ona tvrdí, že on je so všetkým pohode, že assi aj keby neviem čo urobí, tak on nič...samozrejme sestra ho nepodvadza preboha

autor
31. mar 2024

@ktochytavzite to jej ale hovoríme aj my...poznáme dotyčného, ale určite ju v tom nepodporujeme, že je to niekto vhodný pre ňu, to isto nie, mamka jej stále vraví, že takého kamaráta ti netreba

rozculena
31. mar 2024

@viestta a sem tam tresne facku....nebije ma,tak ma nelúbi
😂

svetlonos
31. mar 2024

@viestta
ano to si nevedela 😁? Moj ex bol taký. A ja nie. Tak po pár diskusiach som urobila na oko ziarli ostnu scénu, joj az tak rastol!
Raz prisiel domov od ex a povedal mi, ze sa s nou vyspal. Tak som s kludom pokracovala vo vareni, povedala mu, ze nevyspal. No nepricetne vytoceny bol po mojej kludnej odpovedi, ze co si o sebe vobec myslim!
Viem ze by si ma nepodviedol a jej takzo neublizil (ona ho chcela speť). Potom mu vysla slza a podakoval sa mi za dôveru v neho.
Zistil, ze je to lepsie ako ziarlivist

babydesire
1. apr 2024

Moj nazor..neviem co to za cudne kamaratstvo, ale dobre.. no mas pravdu ze trocha ziarlivosti do vztahu patri, ved to znaci ze partnerom na sebe zalezi..ale, pises ze su spolu kratko, mozno nechce vyzerat ako idiot, tak to neriesi,,,verim, ze ak spolu budu dlhsie, bude mu vadit takyto kamarat