Išli by ste s bývalým na dovolenku?

19. jún 2022

Ahojte .
Sme mesiac rozideni ,ex sa s tym vraj zmieril(tvrdi to )komunikujeme normalne ,dieta 3,5r

Este na jar zabookoval dovolenku (August-more a detsky hotel) a on chce aby sme sli spolu.😟

Vravela som mu no neviem bojim sa ze budes daco chciet(clovek nikdy nevie)on na to povedal raz rocne mam dovolenku(pravda) chcem si oddychnut a nie mat problemy s tebou😄
Spat by som spala na gauci v kuchyni.on v spalni s dietatom

Ja neviem co robit ,sli by ste?

Ja nemam problem ist z mojej strany je to na 1000%uzavreta vec,ale ja neviem no…..co ked unho predsa nie🤷🏼‍♀️🙈

Co by ste spravili vy aky je vas nazor?

mandzula
19. jún 2022

Nešla by som, minimalne kvôli dieťaťu, ktoré z toho bude mať v hlávke chaos, nebude rozumieť tomu, že ste od seba a zrazu ste spolu.

autor
19. jún 2022

@mandzula sme kratko od seba , mala casto spomina more🙄🫣 v ramci moznosti a veku jej rozchod bol vysvetleny, berie to dobre , ah neviem

Niekoho namiesto nevie zobrat a do toho by som ani nesla….viacmenej koli nej by som sla do toho.

autor
19. jún 2022

*niekoho namiesto mna

luliu
19. jún 2022

Išla by som ak vychadzate

tncka
19. jún 2022

Isla by som,aj tak musite nejak vychadzat kvoli dietatu tak to tych par dni vydrz nech si mala uzije more. Rozhodne lepsie sko keby som mu mala dat iba dieta nech ide s nou sam🤨

luccija
19. jún 2022

Co bol dovod rozvodu?isla by som...alebo nech idu oni s babkou, rodinou....preco je problem zmenit meno?inak tiez si myslim, ze to bude brat ako prilezitost na udobrenie

autor
19. jún 2022

@luliu ja som ratala s tym ze vystornuje uz som si plany robila kade vsade pojdeme s malou a dnes s tymto prisiel 😅
@tncka
Dakujem za nazory😊

k0l0b3zka
19. jún 2022

Po mesiaci sa s tym urcite nezmieril. Chce tam ist, lebo Ta chce zatial pri sebe udrzovat aspon nejakym sposobom. A ci ist? No zalezi na Tebe ako velmi Ti je jeho osoba neprijemna a aku ma povahu. Ak budete riesit svoje krivdy a mat hadky kazdy vecer, pripadne od Teba bude chciet sex, pripadne sa mozes obavat ineho natlaku tak urcite neist. Ak je to chlap v pohode a naozaj si si uplne ista tym ze nema uz zaujem s Tebou nic riesit a chce Ta tam zobrat len kvoli dietatu alebo kvoli tomu ze dovolenka je uz zaplatena tak mozno OK. Ale skor neist ako ist by som povedal.

mikadooo
19. jún 2022

No, tak ty ho asi poznáš najlepšie. Taká jemná vyhrážka, že pôjdeš, ale ak sa ťa dotkne (v tom správnom zmysle), balíš kufre, by nezabrala? Ak teda máš odtiaľ ako odísť, kedykoľvek, samozrejme. Nech vie aj on, ako na tom si s eventuálnym pokusom o vrátenie intímneho vzťahu medzi vás dvoch🤷. Ale ak on je napr. sľubotechna, alebo chytí každú kozu ktorá s ním je na menej ako 5m, atď., asi by som radšej nešla. Ty ho poznáš najlepšie 🤷

autor
19. jún 2022

@luccija neboli sme zobrati.
Dovod? Po lopate napisane-Neschopnost komunikovat spolu spravne -riesit problemy- kazdy mal svoju pravdu 🙄🤣aj so psychologickou sme to uz preberali.

pribinak
19. jún 2022

Išla, kvôli dcére. Ste obaja rodičia a aj keď ste rozideni pre dcéru je veľmi dôležité že vás vidí normálne spolu komunikovat a nirmalne vychádzať
Nemusite sa držať za ručičky, ale dovolenku kvôli dcére by ste zvládnuť mohli
Teda za predpokladu že dôvodom rozchodu nebola nejaká forma násilia

marca12
19. jún 2022

Pokial mate normalny vztah,isla by som. Ak by aj nieco chcel,di dospela,vies sa branit a bude tsm dieta,takze di neviem predstavit,kedy by po tebe vystartoval.

panelacikova
19. jún 2022

ja nejdem riešiť či išla, či nešla. mňa ohromne zaujal fakt, že máte dcéru a ty budeš spať v kuchyni na gauči a on v spálni /predpokladám že aj v spoločnej posteli/ s dcérou? nemala by si ty, ako žena, mať pohodlie v spálni pri dieťati a nech sa páči, on nech spí na gauči?

luccija
19. jún 2022

Takze chodite na terapie ci to bolo predtym?
Zalezi aky bol vztah ci hadky, sceny...ale viac nesla ako isla

autor
19. jún 2022

@k0l0b3zka Dakujem.
uprimne prve 3tyzdne po rozchode to bol horor na zemi🤦🏼‍♀️Doslova. Vsetko sa potom vydiskutovalo s teraz je to ok
Toho sa bojim presne,nejaky natlak ,chcenie sexu.
Som rozmyslala mam este 5tyzdnov cas, je to dost 5tyzdnov ze proste uvidim aky bude…

@mikadooo aj takto som rozmyslala, ze mu takto poviem pre istotu.raz ma chytis a ideme domov😄

panelacikova
19. jún 2022

no.... mňa by zaujímalo aj to, ako pôjdeš domov, keď ťa "raz chytí".... 😀

autor
19. jún 2022

@pribinak aj takto som sa na to pozerala , aby mala videla ze rozideny rodicia neznamena ze uz nikdy spolu nebudeme,alebo bude len s otcom ,len s mamou.
Od Buduceho tyzdna chceme ist spolu na vylet alebo kupko. Velmi si prajem aby sme obcas spolu nieco robili.
Ja som mu sama vravela ja s tym Problem nemam

nwnw
19. jún 2022

Mozno sprosta otazka, ale preco Ty na gauci? Chod ty s dietatom a bez neho. Kludne zober mamu/sestru/kamosku, ale nie exa 🤔.

autor
19. jún 2022

@panelacikova ako pojdem domov? Neviem🫣😂😂😂😂
Tak ja som taky dobrak zamns nech spi v posteli Mne staci gauc😅😅ale to by sa Samozrejme doriesilo

zdenkastanka
19. jún 2022

A po dovolenke tu bude tema "som tehotná s byvalym, vratili by ste sa k nemu?"

nely1988
19. jún 2022

Sme uplne v rovnakej situácii, este aj vek dietatka sedí 🙂. Jedine my sme uz od seba dlhsi cas. Tiez eate váham. Ja mam uz veci urovnane ale on pidla mna este aj po takom dlhom case dúfa. Ale vahat váham hlavne kvôli malej, nie kvoli nemu. Aby z toho nemala.v hlave zmätok. Ale my aj tak travime dost casu spolu, kazdy vikend aspon jedno poobedie. Smazim sa aby sme vychadzali kvoli nej v pohode.

autor
19. jún 2022

@luccija ani nieze terapie, dali sme rec so psychologickou -obaja -
samostatne a spolu sme o tom kecali.vieme kde je Problem ale laska sa vytratila a ja nemam silu sni zaujem to riesit.je to beh na dlhe trate a neverim ze to natrvalo pomoze

autor
19. jún 2022

@nwnw to nemozem spravit zase on to platil cele 😂s dofcu si zasluzi aj on

autor
19. jún 2022

@zdenkastanka 😂😂😂😂 mne taha na 40tku myslim rozumu mam dost🤪🤪

zdenkastanka
19. jún 2022

Toto si udrz😂😂

joesvk
19. jún 2022

Nešla by som s nim. Možno po dlhšej dobe po rozchode. Sama cítiš, že to možno nemá spracované.
Išla by som s niekym iným s rodiny, alebo s kamoškou. Ale to by asi nezaplatil, ak by tam nebol.

autor
19. jún 2022

@nely1988ahoj, tak vitaj v klube😊😊chapem tvoje obavy…
Tiez si to prajem aby sme boli nejako kamosi koli nej
snad sa nam to podari.

autor
19. jún 2022

@joesvk sak to to by asi radsej stornoval😂

autor
19. jún 2022

@zdenkastanka nie nie jednak je to fakt uzavrete z mojej strany a antikonciu beriem este stale 😇😇😇😇😇😇😇😅😅😅

abbey1
19. jún 2022

Ak spolu ako tak slušne vychádzate, išla by som kvôli dieťaťu.