Išli by ste na rande s cudzincom?

10. máj 2024

Spoznali sme sa pred 2 dňami pred obchodným cetrom, on tam stál a čakal na kolegu, pracuje na ambasáde v Ba, / stál tam na blikackach a mal diplomaticku spz podla toho som vedela ze robí na ambsadae / dal mi na seba číslo a že mu mam napísať..Išli by ste s ním von či nie? Normálne mám dilemu teraz, predsa cudzinec, ale bol milý a nevyzeral nejako divne. Ale za 5 minút konverzácie som ho nemohla spoznať takže netuším...

sisa_s
10. máj 2024

Stal tam na blikackach a ty si len presla okolo a uz mala cislo? 😀

petronelag
10. máj 2024

Len ak by na kávu, treba si ho dlhšie preskúmať.

autor
10. máj 2024

@sisa_s ano 😄 cakal pred autom a ja som prešla dva krát okolo / nie naschval/ isla som do obchodu a z obchodu von a on si ma vsimol alebo co a prihovoril sa ze kam idem atd a dali sme sa do reci

ptvw
10. máj 2024

@sisa_s bud je taka mega supa alebo mu už totalne brni v trenkach ak tu nema rodinu a mysli si ze všetky Slovenky mu hneď daju (teda podľa národnosti by si to možno niektorí mohli myslieť 😄)

colsami
10. máj 2024

@sisa_s panko je mozno na vylete tak nevaha vyuzit aj okoloiduce na rychly kontakt, asi mysli, ze mozno motyka vystreli. (Sorry autorka - len z Tvojho popisu to tak vyzera).

Ale Ty vies. Ci tu pracuje, je dlhodobo, ako si sa k tomu cislu naozaj dostala... A ci myslis ze cisla pred obchodakom rozdava bezne alebo je to individualna zalezitost 😃

haley7897
10. máj 2024

Ako vôbec došlo k tomu, ze ste začali komunikovať? Lebo neviem ti dat odpoveď na otázku áno / nie. Mam pocit, ze kontext tu bude kľúčový. Tiež ma zaujala výmena čísla s cudzincom co ta oslovil na blikackach - čokoľvek blikacky znamenajú 🤣

autor
10. máj 2024

@colsami neviem práveže, ja som sa ponáhľala do roboty tak som naznačila ze musim ist, a on ze ci mozeme dokončiť konverzáciu a dal mi kontakt..ale podla predvoľby to je nemecké cislo, ostatne som nestihla zistiť

martinkatinka
10. máj 2024

Tak mozno to bol sofer, co cakal na sefa a proste ti dal vizitku na taketo pripady

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lakebabe
10. máj 2024

Co je cudzinec? Cudzinec môže byť Cech aj Nigerijcan to je dosť rozdiel z pohľadu spoločných záujmov a zvykov

autor
10. máj 2024

@haley7897 isla som do centra, stal pred centrom pri aute , ked som vyšla stale tam bol, prešla som okolo neho a nejak som sa rozhliadla a on sa prihovoril kam idem a ako sa mam atd

zobaka
10. máj 2024

ved chod a uvidis, pokial to nie je nejaky pochybny habakuk

petronelag
10. máj 2024

Tak sa môžte telefonicky porozprávať a potom sa uvidí.

sisa_s
10. máj 2024

A z ktorej krajiny je? 😀 mne keby sa niekto prihovoril takto po anglicky na ulici pri nastartovanom aute, tak asi zrychlim krok a prcham 😀 😀

lakebabe
10. máj 2024

@martinkatinka presne to ma napadlo väčšina diplomatov ma štandardne šoférov 😁

autor
10. máj 2024

@lakebabe po anglicky sme hovorili ale neviem z akej krajiny je, ja som sa potom ponahlala preč. Predvolba jeho čísla je Nemecká. Nevyzeral ale ako Nemec 😄

ariannazara
10. máj 2024

Išla by som, mám rada také veci 😂 adrenalín a tak 😂🤭 v pohode, napíš mu sms 😂

syslik81
10. máj 2024

zast s nim na kavu za bieleho dna a pokecat viac - nic sa ti nestane ..akos a mas zoznamit? si na zoznamke zle je.. v praci - zle je , na ulici sodoma komora .. ved s nim nejdes hned do postele a ani do zahranicia.. mozno je to mili gentleman a mozno nie-nezistis kym nepojdes

lakebabe
10. máj 2024

No tak to neviem co to môže byť 😄 skus si s nim zavolať najskôr a opýtaj sa ho najskôr zkade vlastne je 😄 stretni sa na verejnom mieste, nenechaj sa odviezť ani doviezť aby nevedel kde bývaš a good luck😄
Ale ak nevyzerá ako úplne psycho tak by som šla

zobaka
10. máj 2024

vela chlapov si sprijemnuje sluzobky, zavisi co od toho ocakavas

martinkatinka
10. máj 2024

A ponahlala si sa do roboty a znacku auta si si vsimla? A co je na vizitke?

lakebabe
10. máj 2024

@martinkatinka ozaj však má vizitku
Autorka Google a ides

jovka
10. máj 2024

Ak ti bol sympatický, tak si daj rande dakde na verejnosti na káve, ak nic ,precvicis jazyk :D

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zobaka
10. máj 2024

@jovka doslova 😂

martinkatinka
10. máj 2024

@lakebabe tak za kavu nic neda, verejne miesto, prist sama, odist tiez.... Ale tak zvedava som. Na okolnosti a tak...

lindous
10. máj 2024

Ja by som na takéto rande asi nešla, bez ohľadu na pôvod, cudzinec/našinec 😄 ak bol tebe ale sympaticky a láka ta to, vybehnite na kávu, prinajhoršom za zdvihneš a odídeš..

autor
10. máj 2024

@martinkatinka ano všimla, ved ked idem po ulici tak si vsimam veci auta atd, na to mám oči 😄 vizitku nemam, keď sme sa bavili odtrhol z nejakej brožúrky papierik a tam bolo to číslo

lakebabe
10. máj 2024

@martinkatinka vsak jasne ja som za každú blbosť tiež som kedysi kavovala s kadekym 😄
No autorka veľa šťastia na rande

lneviemmeno
10. máj 2024

Podľa mňa za to nič nedáš a veď uvidíš 😀 však cudzinec neznamená automaticky že je zlý chlap 😀 ja som sa takto zoznámila v klube s Indom a dopadlo to tak, že sme manželia a máme dieťa 🙈 tak čo ty vieeš