Intrigy a následná trauma

21. jún 2024

Ahoj ako ste sa vysporiadali s človekom čo robil voči vám intrigy a klamal a hádzal na vás vymyslenú špinu ? Nemáte s toho traumu ? Ako skončil ten človek? Darí sa mu alebo ľudia zistili aký je zákerný?Dal vám pokoj ?

katkatet
21. jún 2024

Mala som tú česť s narcisom, odstrihnúť úplne zamedziť kontakt a nevyjadrovat sa o ňom u spoločných známych. Ak sa niekto spýta v kľude povedať pravdu a intrigy si nevšímať

vilma7
21. jún 2024

U mňa to bola kamarátka, ktorá sa našťastie potom odsťahovala a na spracovanie som potrebovala len čas...čas rany zahojil.

mantilka
22. jún 2024

Od takého človeka utekať, on dorazí svoj plán. Trauma je a chce to čas.

madielilly
23. jún 2024

Zalezi id toho v ktorom veku to je.Ak clovek zazil sikanu,posmech ci vysmech alebo intrigy v dospelom veku,tak silny a normalny jedinec sa len pousmeje a odpije ho volajakou poznamkou,lebo je proste dospely a ten uboziak je pre neho nulou.Ale ak take nieco zazival uz od skoly ako dieta tak si to berie aj do dospelosti a dost dlho trva kym sa v dospelosti s tym vyrovna a zacne rozlisovat to ci to ten druhy clovek mysli ako ukazku,alebo len vtipne podpihnutie.Potom reaguje vztahovacne ba az agresivne.Popripade sa dokaze branit takymi slovami ktore toho druheho utocnika viac rania ako to co sam povedal a neciti voci tomu ziadnu empatiu ak mu slovami ublizi.Ludske slovo je silny priatel ale mocnejsi nepriatel....ja mam skusenost tu druhu a nikdy som neolutovala slova ktore som pouzila na svoju obranu nech som s nimi akokolvrk tomu druhemu ublizila.A ci lutujem take slova?Nikdy ich neolutujem.A ci sa zaujimam ako skoncili oni?Absolutne ma to netrapi.A ci by som im bola schopna v buducnosti podat pomocnu ruku ak by ju potrebovali?Nikdy,ani za nic na svete