Ignoruje ma náročky?

mynona111
2. júl 2024

Prosím poraďte mi, ak máte niektorá podobnú skúsenosť...

Nejaký čas dozadu som sa riešila s jedným chalanom. Avšak vzťah by nám teraz nefungoval, tak sa naše cesty rozišli. Stále sa však stretávame niekde, aj keď si už nepíšeme ani ako kamaráti. Keď som sama, baví sa so mnou, zasmejeme sa spolu, je vidieť že sa na mňa pozerá.. a robí mi aj dosť naschvál a upozorňuje na seba..
Ale keď je s kamošmi, akoby ma ignoruje a nebaví sa so mnou. Chápem, že nechce, aby sa šírili reči a pod.
Cítim to tak, že sa budeme ešte raz opäť spolu baviť. On to ešte úplne nezahodil. Ale neviem čo mám robiť. Necítim sa príjemne v prítomnosti jeho kamošov, keď neviem, kto a čo o mne vie.
Mali ste niektorá podobnú skúsenosť?

domkakvet
2. júl 2024

@mynona111 ked sa tam necitis prijemne, tak s nimi nebud a uvidis ako sa to medzi vami dalej vyvinie, nechaj tomu cas.

aeruginosa
2. júl 2024

Nemám podobnú skúsenosť, mna by nebavilo sa takto ťahať s nevyzretým puberťákom…

januska12323
2. júl 2024

Tak sa s ním nestretávaj.

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mynona111
autor
2. júl 2024

Stretávame sa v našom fitku kde sme sa aj zoznámili. Vždy vieme kto a kedy tam je. Posledné dni chodí on v rovnakom čase ako ja. Tak isto to robil aj na začiatku, keď sa snažil sa so mnou baviť a mal záujem.

viestta
2. júl 2024

Najvyssi cas aby si za tym nevydarenym vztahom spravila hrubu ciaru a nesledovala ci ta pozoruje, ci ta ignoruje? Alebo v sebe zivis nadeje, ze sa mu rozsvieti a date sa dokopy a vsetko bude krasne a ruzove? Nie, aj keby ste sa dali dokopy, tak zas to bude rovnako blbe. Vypust ho z hlavy, nech robi opicky inym