Ide o ohováranie?

23. jún 2024

Pred par mesiacmi ked som bola v praci nova, jeden kolega si ma pridal na facebooku, zacali sme si pisat, sam navrhol stretnutie, sli sme na veceru, ale boli sme fakt len kamarati, nic viac, vacsina nasich debat bola o praci. Bavili sme sa asi mesiac, potom sa ku mne zacal spravat hnusne, vzdy bol ku mne mily a zrazu raz ked som sa na nieco stazovala tak mi s vysmechom povedal “tak chod domov a vyrev sa do vankusa” ale kaslala som na to, ze ved mozno len nema svoj den no potom som si vsimla, ze si ma na kazdeh socialnej sieti blokol. Potom sa mi prestal aj zdravit, ked ma niekde vidi, radsej odboci, s vyrazom opovrhnutia. Povedala som o tom inemu kolegovi, ze ci nevie aky je problem, ten ma najprv pochopil, ze si z toho nic nemam robit, pretoze on je “taky divny”. Presiel nejaky cas a aj ten druhy kolega sa mi zacal vyhybat, zdravit, tak isto ma zablokoval. Netusim, co som spravila ani jednemu z nich. Myslite, ze tam doslo k nejakemu ohovaraniu?

dadka1997
23. jún 2024

A načo konkrétne si sa sťažovala ?

autor
23. jún 2024

@dadka1997 prisla som zmoknuta z dazda.

butterflyeffect
23. jún 2024

Mas divny kolektiv

pribinak
23. jún 2024

Evidentne od vášho stretávania očakával niečo iné …..ohrdnutý ješitný muž

rozculena
23. jún 2024

@pribinak a ten druhý čakal čo? keď sa správa rovnako ako ten prvý

pribinak
23. jún 2024

@rozculena mohol mu narozprával čokoľvek. Ja do jeho hlavy nevidím. Píšem len svoj odhad

karolinakr
23. jún 2024

tak ta niekto ohovaral a narozpraval o tebe nepravdy
to sa deje bežne, ludia klamu, až sa im z uši práši
určite ta neblokoval len tak
takže vyjasni, lebo ten chyr pojde s tebou a už sa nikto nebude s tebou baviť

gribka1
23. jún 2024

Jedine sa ich pýtať o čo ide a trvať na odpovedi.

hara_vara
25. jún 2024

rovno sa ich opýtaj do očí
čo sa stalo
čistá robota keď nepovedia
kašli na nich sú to tupóni ✌️