Ide naša kamarátka po mojom manželovi?

20. sep 2024

Neviem ci si to len namyslam, alebo co, ale chcela by som vediet ci to tak aj ini budu vidiet. 😀 ide o to, ze mame dobrych kamaratov manzelsky par, chodime aj na vylety spolu, dost casu travime spolu. Vsimla som si, ze kamoska ako keby ide po mojom muzovi(hlavne ked ma vypite). Ma dvojzmyselne narazky na neho, dotyka sa ho akoze nenapadne dotyky (pritom sama povedala, ze nema rada ked jej niekto vstupuje do jej intimnej zony). Neviem co si o tom mysliet.

pribinak
20. sep 2024

Že to nie je až taka super kamoska

oktobermimi
20. sep 2024

😂jooj uz by nebola kamoska, ee...btw, povedala ze do JEJ intimnej zony niekto...nie ONA do NIEKOHO zony 😅

egonsk
20. sep 2024

no ked sa takto sprava, neponukaj jej trojku, lebo urcite ti nepovie nie 😉

autor
20. sep 2024

@oktobermimi akoze myslela, to asi aj opacne. Lebo napr mna sa nikdy nedotkla. Ked sa fotime ze by sa nahla ku mne alebo co.

autor
20. sep 2024

@egonsk reci mala o stvorke ked bola opita, myslela som si, ze to je fakt sranda. Ale ked si to teraz vsetko spajam asi ani nie 🙈

sissy27
20. sep 2024

mňa by skôr zaujímalo, ako reaguje manžel... lebo vieš, on je ten, ktorý ju môže stopnúť.
A druhá vec - keď je kamarátka takáto pod vplyvom alkoholu, tak jej proste alkohol neponúkajte, resp. teda sa skúste všetci baviť bez alkoholu, nie je to až taký problém.

lucka_ke
20. sep 2024

všímaj si hlavne reč tela tvojho muža, či je ku nej naklonený, či smerujú jeho nohy ku nej alebo k tebe, je toho viac podľa čoho sa dá zistiť náklonnosť, aj z fotiek - kto pri kom stojí, či sa k nemu nakláňa a podobne

ankare
20. sep 2024

Keď je opitá, je úprimná a bez zábran. Pozor na to. Možno s ňou obmedzte styk. Hlavne, keď sa pije. Žiadnemu chlapovi by som neverila, keď potom ide kočka. Tobôž opití, keď sú. Príležitosť robí zlodeja.

malinda141920
20. sep 2024

Mám podobnú dilemu.
Najnovšie kamoška krásne schudla (ja nie 😅🫣).
Nedábno prišla nečakane k nám v mini šatách - môjmu mužovi zasvietili oči. (Áno, je to naozaj pekná žena)
Obmedzím stretávanie vo štvorici pre istotu.

autor
20. sep 2024

@sissy27 manzel akoze si mysli, ze to je vtipne tak jej na to nieco odpovie, ale to ona vzdy zacina. Ale tie dotyky to su len od nej, muz ju nechyta. A ked som mu povedala, ci si to vsimol tak povedal ze ano.
Ona si alkohol neodoprie. Vacinou to je ze pije. A ja nie a potom si toto este viac vsimam.

lucka_ke
20. sep 2024

a jej muž ako na to reaguje? nevadí mu to? zrejme je to dievča bez zábran a keby bola príležitosť tak neváha

oktobermimi
20. sep 2024

🫣autorkaaaa ale ty niesi chlapskeho rodu...

autor
20. sep 2024

@lucka_ke jej muz nijako, ten si mysli, ze ma len reci. A asi si nevsimol to co ja vidim. Vies, to by nikto na ni nepovedal. A ani donedavna ja. A este, ze ona bude ta co vysiela prva singaly

autor
20. sep 2024

@oktobermimi ja viem, ale myslela som to tak, ze su ludia co sa dotykaju hocikoho len tak. A nie ja za tym nic. Ale, ze ona tento pripad nie je.

autor
20. sep 2024

@lucka_ke a ked ano tak co spravim?

sissy27
20. sep 2024

@malinda141920 hm, miesto toho, aby si zapracovala na sebe a svojom sebavedomí, tak obmedzíš stretávanie s kamarátkou? ona predsa nemôže za to, že ty si neschudla... a ona sa teraz zrejme konečne dobre cíti, tak sa začala aj inak obliekať, či kvôli tebe má chodiť vo vreci? Tá má tvojho muža u prdele, toto je problém v tvojej hlave.

Autorka: za mňa nech kamoška aj chodí s holou škeblou, ona nie je tvoj problém, ona ti vernosť nesľubovala... ak máš obavy, tak si to porieš s mužom. Proste on jej musí dať stopku.

oktobermimi
20. sep 2024

Nó "kamoška" je ocividne veelmy kontaktna z opacnym pohlavym...ako hej su taky. Ale dotikaju sa hocikoho nie len urciteho cloveka z urcitym pohlavym🫣
Neviem ja by som jej jemne vysvetlila ze to je moj muz, a ona ma.svojho cize by mohla prestat ho takto obchytkavat...alebo teda, on by jej to mal hlavne povedat ze "nehnevaj sa ale akoze takto si chytaj svojho muza nie mna"

lucka_ke
20. sep 2024

autorka - otázka je ako je na tom tvoj muž, či je doma spokojný, má dosť sexu... ak nie tak je možné, že časom si s ňou začne... čiže popracovať na sebe - sebavedomí a dbať na spoločné chvíle s mužom, aby nemal potrebu hľadať inde

betulinka1
20. sep 2024

Vieš čo ja sa zvyknem dotknúť ludí ale všetkých. Či je to muž, žena, babka, dedo, deti. Ale to je len také, letmé, že rameno, ruka (ale nikdy dlan). Čiže mne by to u kamošky vadilo, iba v prípade, ak by to nerobila nikomu iba môjmu mužovi. Ale mne by vadili tie dvojzmyselne reci. My sa tiež stretávame ako partia, aj sa popije aj sa zasmejeme, aj hráme spoločenské hry. Ideme na chaty, k moru ako partia ale za tých 20 rokov som nikdy nezachytila nejaké dvojzmyselné reci. Takže podľa mna niečo na tvojom pocite bude. Ja by som s nou hodila rec a obmedzila kontakt.

gaborka28
20. sep 2024

ved ju pri nejakej prilezitosti opi a podebatujte, rychlo zistis 😀

malinda141920
20. sep 2024

@sissy27 toto som čakala 😂😂
Nie, s kamoškou neobmedzím kontakt.
Obmedzím kontak nás štyroch.

petracandle
20. sep 2024

No pre toto ja neuznávam to časté párikovanie...iné je ísť na chatu s partiou, ale časté opijášske stretávanie manželských párov je divné. Človek si tak koleduje o prúser.
Na druhej strane, tá čo píše, že obmedzuje stretávanie s kamoškou zato že schudla je smutné.

malinda141920
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinda141920
20. sep 2024

@petracandle
Vysvetlenie vyššie

autor
20. sep 2024

@betulinka1 ona sa dotyka len mojho muza, dokonca jej manzela velmi malo skoro vobec. A chodime aj partia nikoho ineho sa nedotyka a nesprava sa takto k nemu.

ankare
20. sep 2024

@lucka_ke joj, koľkí chlapi majú doma všetko tiptop, sex každý deň a aj tak zahnu. To je ich povahou.

petracandle
20. sep 2024

@malinda141920 tak potom v poriadku. Sčasti to chápem. Nie raz som bola totiž v opačnej situácii, že po mne vyštartovali frajeria (nikdy nie manželia) mojich kamarátok keď sme sa takto stretávali. A ja som im teda nikdy nedala zámienku na rozdiel od autorkinej kamarátky.

sense
20. sep 2024

@malinda141920 u teba nie je problém tvoja kamoška. Ale tvoje sebavedomie a tvoj muž.

gab1sol
20. sep 2024

Tvoj manžel to považuje za vtipné a jej dotyky mu evidentne nevadia, jej manželovi to tiež neprekáža…
Že sa dotýka len tvojho muža? Ostatní jej dali asi zjavne najavo, že tie dotyky nechcú, tvoj muž asi tak neurobil a preto nemá zábrany. A pritom, nemusí po ňom ísť, len naozaj môže byť v tomto smere kontaktná… Alebo ho chytá za rozkrok a to už by bolo jasné, prečo by mu to nevadilo…

Nerieš kamarátku, rieš si muža. Ona síce začne, ale on to neukončí a necháva si to… Pokračuje v jej hre.

autor
20. sep 2024

@lucka_ke tu nie je problem, nema dovod hladat inde.. ale vies ked sa niekto takto nuka tak druhy moze velmi lahko podlahnut. Zaciti, ze ho chce aj ina.