Hriechy z minulosti

24. feb 2024

Kamoska má dnes zoznámila s jej novým frajerom a ja ho poznám … mali sme spolu niečo, jednorazové. Teraz dilema, povedať jej to, alebo sa s ním dohodnúť že si to vezmeme do hrobu. Ale zas to môže niekedy v budúcnosti vytiahnuť, keď sa náhodou rozídu… a pridem o kamosku. Na kamoske mi zalezi, momentálne sa nám cesty nejak priplietli, že sme v bližšom kontakte, poznáme sa odmalička, ale mali sme nejakú odmlku pocas výšky a tak(ja som studovala v ba ona ke)
Čo robiť… ja som sa dnes tvarila, že ho vidím prvy krat, akože popravde prisaham predtým som o ňom vedela len že študuje na technickej, proste známosť z mlynskej doliny, ani číslo sme si nevymenili ani fb, takze rozhovor bol úplne nenúteny a snažila som sa byt prirodzená aj mi preslo hlavou, že si Má možno ani nepamata, ale bohužiaľ prvá otázka, nevideli ame sa už niekedy? A ja ze fuu, ja tu v BA poznám strašne veľa ľudí, môže byt😩 hanba na 100rokov
Ale tak ja si ho oamatam veľmi dobre, bol to môj prvy a posledný jednorazový sex, ktorý som v mojom živote zažila a rovno sa dá dokopy s mojou kamoskou… mám 30. Takze mohlo to byt tak 5-6rokov dozadu
Bol tam aj môj muž, a aj si sadli, mali furt o čom… už je naplánované kino na budúci vikend… veď mi aj napadlo, že keby to povedal, tak mu poviem, že som to nebola ja 😁

colsami
24. feb 2024

Tvar sa ze si nepamatas a hotovo. On si zjavne minimalne nie je isty, tak mas po dileme...
Asi by som nieco take ja osobne nevytahovala.

kukulienka999
24. feb 2024

😀zasmiala som sa, prepac.
A ja by som to už nevyťahovala. Ak by na to prišla téma, zatlkaj… zbytočne s tým rozprúdite zlu krv

januska12323
24. feb 2024

Zabudni na to a nič jej nehovor.

domkakvet
24. feb 2024

Nie nehovor jej to, uz si to nepamatas.

betulinka1
24. feb 2024

Nepamatas si to a hotovo. Vyriesene.

marca12
24. feb 2024

Nepovedala by som jej nic. Nepamatas sa a hotovo. Pre nu je to uplne zbytocna informacia,ktora jej zbytocne zatazi hlavu.

vyrovnanaosoba
24. feb 2024

Zatĺkať 😀

janulka1802
24. feb 2024

Nechcela by som takú kamošku, aby mi v takej veci klamala. Jednoznačne by som to chcela vedieť. Inak, ten svet je riadne malý!

portret7
24. feb 2024

Pokial on nenaznaci, ze si ta pamata, tak by som to nevytahovala… pri mensom naznaku by som kamoske povedala velmi jemne a nie do detailov, ze ste sa uz videli, ale nepamatala si si ho.

sissy27
24. feb 2024

Aj keby to vytiahol (ak nie je uplny kreten, tak bude ticho) tak by som sa tvarila, ze si nepamatam 😃
Je to davno, nikomu to neublizilo a nijako to nezasahuje do pritomnosti. A inak keby som bola ta druha kamoska a nieco take by vyplavalo na povrch, tak sa len zasmejem a neriesim 😉

syslik81
24. feb 2024

tak ja som asi ina ale ja by som to povedala .. s tym ze si si spomenula a popznas ho z minulosti .. nikdy nevies co sa stane a kedy to obrati .. a lepsie sa priznat ako zatlkat

autor
24. feb 2024

@janulka1802 veď toto, že chcem byt férová ale na druhu stranu k nemu som nikdy v živote nic necítila, dokonca ani samotný akt nebol ničím zaujímavý… okrem toho, že si to ako jednu z mala veci vycitam. A hen. Karma má doženie, neskutočne. A za druhé je v hre aj môj muž, tiež neviem či by sa chcel stretávať eny toto vedel, aj keď sú ti veci z minulosti ale chápeme sa… a kamoska je teraz taká šťastná, aj ten chalan vyzera byt fakt príjemný na rozhovor a celkovo hodili by ss k sebe tak to proste nechcem kaziť celé 😩

autor
24. feb 2024

@sissy27 no hej, je nás mall takých, u nej to neviem popravde odhadnúť lebo sú ženy a ženy, aby sa z kamosky nestala najväčšia súperka. No mám proste z roho výčitky… ale budem hrať mŕtveho chrobáka, možno si to ani on nepamata sak sme boli opitý jak dogy všetci na tej akcii

autor
24. feb 2024

@portret7 tak oaradoxne ona mi aj jeho fotky ukazovala aj fb, a absolútne ani nápad, ze to je on… no tým, že ja si pamatam ľudí viac podľa prejavu(hlas, rozprávanie, pohyby) tak normálne mi az zle zostalo keď som ho spoznala

autor
24. feb 2024

@syslik81 áno, ja detto… ono srdce hovorí povedz to, ale rozum Nehovor to. Ja som dosť empatická a asi by má to mrzelo keby mi kamoska povie, že mi spala s mužom. Ach! No bude to zaujimave

syslik81
24. feb 2024

nieje to jej muz ale priatel a musi vediet ze nebol panic.. hold svet je maly a bud to prijme alebo nie .. ale lepsie to povedat ako byt stale nervozna ked sa stretnete .. mozno im to ani nevydrzi ..ale uprimnost je prvorada ...

eternity24
24. feb 2024

A myslíš si, že keď nič nepovieš, tak to nepokazis? Naivne. Môže sa to raz nejako prezradiť a nebude sa tvoja kamoska potom hnevať, že si nič nepovedala a rovnako tvoj muž, že ste chodili von/do kina s tvojim byvalym jednorázovým milencom? Radšej by som to povedala na začiatku. Veď kamoske to normálne povedz ako to je, že to bola jednorazovka, nič si k nemu necítia ani si necítis, ale záleží ti na vašom vzťahu, tak ju nechceš klamať. Už kamoska sa rozhodne ako naloží s touto info. Akože zatlkanie…., tak to dakujem pekne za takú “kamosku”.

autor
24. feb 2024

@syslik81 ja som napísala prípad v obrátenom garde. Keby mi kamoska povie, že spala s mojim muzom v minulosti

autor
24. feb 2024

@eternity24 hej chápem, co tým chceš povedať. Ale asi bude lepšie ako radia aj baby, že kým to jej priatel nepríde za mnou prebrať, tak na nebudem absolútne nic spominat. To, že som mu do tvare známa, nemá žiadne dokazy, že to tak bolo…proste niesu, ani svedkovia, ja som to bikdy v živote nikomu ani nepovedala lebo po vytriezveni mi bolo akurát tam z toho nanic co sa stalo

autor
24. feb 2024

Jaaj presne, ono sa to vola odborné milosrdná lož

fido69
24. feb 2024

Život vie byť jeden z najkomplikovanejších... ale ak sa to stalo, tak sa to stať malo. Nerieš, nechaj tomu voľný priebeh. Zranených by bolo veľa - kamarátka, manžel, ty,...
Ale nespoliehaj sa na to, že si nepamätá dievča, ktoré len tak pri pitke vyprášil... keby ti to prišiel pripomenúť, tak s kamennou tvárou - zatloukat, zatloukat, zatloukat. 😇 Nikdy si ho nevidela, nepoznáš ho , nepamätáš, nevieš o čom hovorí.
🙈 🙉 🙊
Dovi, dopo. Koniec a amen.

P.S. Len dúfam, že ťa zobral na vlastnú izbu a nerobili ste to u teba. To by bol hodne veĺký priekak.

autor
24. feb 2024

@fido69 áno, chcela som aj pohľad triezvych ľudí… a väčšina mysli racionálne 🤝
nooo práveže úplne na sedlač niekde v kríkoch medzi intrakmi 😁 hneď po tom som sa vyprila jak gáfor a zmizla som na izbu, prisaham toto je ze v top3 ktore aom chcela vymazať z mojej mysle. Hovorim karma

walentina7
24. feb 2024

Ja by som to povedala. Kamoške určite. Nemohla by som sa jej pozerať do očí. A keby bola opačná situácia, žeby som ja s niekým začala a ona mi nepovie , že s ním niekedy toto.. tak by u mňa definitívne skončila.

jana005
24. feb 2024

Určite nič nehovor.
On si ťa očividne nepamätá, tak neviem načo to chceš vyťahovať.
Ja by som sa nechcela stretávať s kamoškou, o ktorej by som vedela, že mala niečo s mojím frajerom. Aj keď viem, že je to dedinské, že to bolo predomnou, ale proste nie.
Máš veľkú výhodu, že si ťa nepamätá, tak buď ticho. Je to ozaj zbytočná informácia, ktorá len ublíži

okoloiduci5
24. feb 2024

Ked si nepamata ze ta prasil niekde na intraku, byte alebo kde, tak nic nehovor. Ked by doslo nahodou k tomu doslo tak medzi 4mi ocami si to ujasnite, nech sa to zabudne.

sardinka32
24. feb 2024

Mne sa stalo nieco velmi podobne...teda nebolo ehm 😉, ale padla pusa na diskoteke, bol odo mna mladsi...ja na výske v tramtarii, proste som mu povedala, ze toto nie je pre mňa...a bolo to v pohode, aj sme sa z casu na cas, ked sme sa dakde stretli, pozdravili...potom som ho par rokov nevidela, asi robil dakde v zahranici...az raz, ked som uz bola v praci, mi kolegyna vravi, ze "musim Ta zoznamit s mojim frajerom", reku dobre, však rada ho uvidím...a teda asi Ta neprekvapi, kto to bol. Ja v šoku, on kukal jak taky puk...podali sme si ruky, ona nas predstavila (popravde, ja uz som si jeho meno nepamatala) a ja ze Ahoj, on Ahoj...a bolo. Potom sa odpojil, dakde siel, my sme mali damsku jazdu, ale teda ja som furt v hlave riesila, ze ci jej nieco povedat alebo nie. Nepovedala som, ale on sa jej priznal. Co presne jej povedal, neviem, ale myslim, ze sa bal, ze ja som jej nieco povedala, tak sa priznal. Povedala som jej, ze som si nebola istá, či to je on. Ale som si viac ako ista, ze ani on jej o bozkávacke nepovedal. 😀 Nakoniec sa aj zobrali a rozviedli. Zdravime sa aj nadalej. 🙂 Byť Tebou, nehovorím nič, veď to bolo predtým, ako sa dali oni dokopy. Môže sa s ním rozísť a ešte aj Ty prídeš o kamošku kvoli nepodstatnej veci z minulosti...lebo ktovie ako by zareagovala. Nikdy nevieš.

hankm
25. feb 2024

Dam kilo na to, ze to typek na teba skusi 😁

autor
25. feb 2024

@hankm akože aj toto mi preslo hlavou, či si nebude časom dovoľovať niečo… mame za sebou prvé oficialne stretko, ale nemyslím si, ja mám muza 2 deti… a keď nebudem vysielať z mojej strany “signály” co u mna rozhodne nehrozí, tak nemá dôvod a keby to skúsil, tak je riadny dement a pôjdem s pravdou von

autor
25. feb 2024

@sardinka32 áno presne, nechcem kaziť proste kvôli hlúpej minulosti niečo hneď na začiatku

autor
25. feb 2024

@jana005 áno, buďme sa tváriť že neviem o čom je rec , proste sú veci ktoré nestoja za to, aby boli vytiahnuté… načo komu tým chcem niečo dokázať? Ja nikomu nejdem zvádzať muza ani preberať priateľa, mám vlastnu rodinu a svoj život kde som šťastná. Bojím sa, zw by to celé narobilo problémy aj u nas doma