Frajerka môjho kamaráta nebola pozvaná na chatu, tak nemôžem ísť ani ja

14. jún 2024

Ahojte baby, bola som pozvaná cez frajera na chatu, oslávenec povedal, že tam ženy nemajú prístup, ale kvázi tam môžem ísť ja, lebo nerobím blbosti a som jedna z “normálnejsich”. Lenže teraz som sa dozvedela od frajera, že by bolo dobre, aby som nešla, že jeho najlepšieho kamosa frajerka tam nemôže ísť, tak aby sa necítila blbo. Aký máte na to názor? Podotýkam sa moc sa s ňou nebavim, len kvôli tomu, že je to frajerka jeho najlepšieho kamosa. Mne to príde blbe voči mne, akože chápem tu myšlienku od neho, ale nebyť pozvaný len kvôli tomu, že tam nemôže ísť niekto? Chcela by som vedieť vaše podklady na vec, ďakujem <3

autor
14. jún 2024

Pohľady hups

mimka1402
14. jún 2024

Frajer nevie nájsť lepší dôvod aby tam šiel sám, tak našiel toto ako argument.😀 Určite by ma toto netrápilo. Nie je to môj problém, ale oslavencov, že ju nepozval.

mondolina
14. jún 2024

keby som tam mala byť sama baba nešla by som. a možno si to tvoj frajer vymyslel ...

ninusa221
14. jún 2024

Tiež mám frajera kde chodia na žurky bez frajeriek. Zas my chodíme na chaty bez chlapov. Je to super. Neriešila by som a nešla by som.😀

autor
14. jún 2024

@mimka1402 @mondolina praveze my stále chodíme spolu na chaty, zevraj mu je lepsie so mnou, keď som tam pri ňom, skôr mi príde, že to bol nápad jeho najslepieho kamosa

h2
14. jún 2024

Nepchala by som sa na pánsku jazdu, nech ide frajer sám, ty si sprav babský večer s kamoškami.

autor
14. jún 2024

@ninusa221 ja by som tiež neriešila, ale najprv, že ideme a potom vlastne nemôžeš lebo tam nemôže ona 🙄, nič proti nej, ale vyznelo to celkom blbo

autor
14. jún 2024

@h2 ja som sa nepchala, sam navrhol, či by som nešla s ním

gribka1
14. jún 2024

Keby povedal priamo, že je to pánska jazda ok. Alebo priamo, že je mu to blbé, keď ostatní budú bez báb ok. Ale, tak, že by bolo dobré, keby si nešla? No divné by mi to bolo.

mimka1402
14. jún 2024

No tak prečo tam ideš? Všade ide s tebou a konečne môže ísť sám a má na to "pádny" argument. Tak ho nechaj. Možno oslavenec nechcel byť k tebe arogantny, keď si ho s tým otravovala. Tak zmiernil, ale v skutočnosti tipujem, že nechce ani teba. Chce svojho kamoša a ty si len privesok navyše. - prepáč za úprimnosť. A priateľ to isté, snaží sa ti rozumne vysvetliť, ale ty namiesto toho silou mocou chceš ísť..

h2
14. jún 2024

Hneď, ako som to poslala, si hovorím, že asi zareaguješ na to "nepchala". Nemyslela som to tak, že sa tam pcháš, viem, že ťa pozval. Ale mne keby niekto povedal, že chce robiť čiste pánsku oslavu, len ja jediná mám výnimku, tak by som sa poďakovala za pozvanie a nešla tam. Mne samej by to za tých okolností nebolo príjemné. Že niekto ma tam ako keby nechce, ale horko ťažko teda urobí výnimku.

koniarova
14. jún 2024

To ozaj tam chceš ísť sama baba? Prepáč, ale máš všetkých pokope? Veď ho nechaj, nech sa s chalanmi zabaví.

autor
14. jún 2024

@mimka1402
@h2 chápem tu myšlienku, ja som bola v tom, že tam idú iba muži, zevraj písali ostatní, či môžu zobrať ich frajerky a on povedal nie, môjmu, že ano, nepcham sa tam silou mocou, keď mi toto napísal, mala som chuť neísť, chcela som len vedieť vaše názory, ktorí sú nestranní. S oslávencom sa poznám celkom dobre a môj frajer by bol vždy ku mne úprimný, keby oslávenec povedal, že zmenil názor alebo niečo iné

dominikamacakova
14. jún 2024

Koľko máte rokov? Ak 15, tak je táto téma ok

autor
14. jún 2024

@koniarova nechcem zniet zle, ale vždy sme chodili veľká partia chlapov a 1-3 max ženy.. ja len chcem vedieť názor na tému v nadpise..

koniarova
14. jún 2024

Veď si názor dostala. Pcháš sa tam, kde ťa nechcú. Sprosto povedané.

autor
14. jún 2024

@koniarova chápem a nebolo by to lepsie povedať rovno na rovinu?

autor
14. jún 2024

Nebolo to teraz na vás, aby sme sa zle nepochopili 🥲

koniarova
14. jún 2024

Tak asi to nevie a chce to takto zaobaliť.

zuzana76
14. jún 2024

moj nazor je, ze dotycny asi zmenil nazor a nechce tam uz ziadnu babu a hotovo, chce oslavit so svojimi kamosmi

zalka
14. jún 2024

Zavolaj oslavencovi a opýtaj sa ci idú nejaké baby... Ak povie ze nie tak sa ospravedlni , že sama tam byt nechceš. Ak povie ze áno, tak povedz, ze sa tešíš... A rada prídeš

autor
14. jún 2024

@zalka to nie je možné, keďže na neho nemám kontakt

zalka
14. jún 2024

Tak tam chod a keď uvidíš ze pánska jazda tak sa vytratis

gribka1
14. jún 2024

Jednoducho nechoď. Neskôr uvidíš čo z toho, kde je pravda.

marca12
14. jún 2024

Ak tam vyslovene nechcu frajerky,naco sa tam pchas? Dopraj im pansku jazdu. Nech sa dohodnu,ze ziadna baba nejde a hotovo.

dzejny656
14. jún 2024

Ja osobne by som tiež nešla ak by to bola pánska jazda, prišlo by mi to blbé.

mimka1402
14. jún 2024

Mam mužov kamarátov, takže bola som často sama, ale boli to moji kamaráti a s nikým som nič nemala, takže ma brali ako ďalšieho "chlapa"😂
Za mňa v tejto situácii by som ho nechala s kamošmi. Poznáš ich. Vieš, že nebude s inými babami, tak ho nechaj sa baviť. Každej ktorej frajer tam pôjde bude prijemnejsie, keď bude vedieť že ani ty tam nie si. Zhorsia sa aj vzťahy "tá išla a ja nie?!" No a toto potrebuješ? Ja by som sama nešla ako priateľka do partie chlapcov 🙂

monikkatt
14. jún 2024

Nesla by som. Sami chlapi a len ten tvoj s frajerkou.. totalne by vyzeral ako podpapucnik
Nechaj ich samych

hipuska
14. jún 2024

Podľa mňa, sa len na ňu vyhotovil. Lebo, nevedel ako ti povedať, že ísť nemáš

ankare
14. jún 2024

Nechce Ťa tam