Frajer a jeho hlúpe reči

6. aug 2024

Stále mi vraví vety typu ,,Nechceš si nájsť krajšieho?" ,,Nájdi si lepšieho."
Spýtala som sa ho, že či niekedy budeme zasnúbení -- jeho odpoveď ,,S takýmto chudobným gadžom?" Neviem, že či má nízke sebavedomie, alebo či to vraví preto, lebo chce, aby som si našla iného...

solange7
6. aug 2024

Lúzer

egonsk
6. aug 2024

bud ta chce manipulovat, alebo realne o teba nema zaujem a nevie ako ti to slusne pov3edat, lebo je trubka. Odpovedz mu "ok, idem si najst lepsieho, ktory si ma bude vazit" a uvidis co zaspieva.

danyelia
6. aug 2024

...možno sa len snaží byť ,,vtipný,, 🙄

viestta
6. aug 2024

Ano, ma nizke sebevedomie a potrebuje aby si ho zakazdym uistovala, ze on je ten najlepsi. Ked to pozabudnes, bude peklo, lebo je v podstate uboziak, ktory si o "lichotky" zobre, Sice sofistikovany sposobom, ale zobre, lebo bez nich sa citi presne taky aky je. Nijaky... Alebo je to zakomplexovany manipulator bez sebevodomia a teraz neviem co je horsie

januska12323
6. aug 2024

Posluchni ho.

ukgirls
6. aug 2024

povedz mu razne,ze este raz take povie tak aj naozaj odides.. s takym clovekom ta pekna buducnost necaka

vanilkovazmrzka
6. aug 2024

Z vlastnej skusenosti sa priklanam k moznosti, ze on uz s tebou velmi do buducna nepocita, a snazi sa ta naviest k tomu, aby si sa nanho neviazala, pozerala sa po inych, a potom to idealne ty aj ukoncila. Lebo on je zatial pohodlny, nema uplne preco odist, ale vie, ze nie si ty prenho ta prava, ale zatial este tu pravu nenasiel, tak ostava s tebou ale ziadne zavazky ani prisluby zavazku ti uz neda.

karolinakovac
6. aug 2024

A Ty mu samozrejme odpovies ze chces jeho. A keď Ti niekedy bude v budúcnosti vadiť že nie je dosť, povie Ti že veď Ta pred tým varoval a vedela si do čoho ideš. Dobre to má vymyslene

som_realistka
6. aug 2024

Nájdi si krajšieho a lepšieho ALE hlavne NORMALNEHO. Toto je zakomplexovaný chlap, a vlastne s Tebou manipuluje.

barka1
6. aug 2024

Pocula som názor, že ked chlap chce ukončit vzťah, začína mat reci typu: si prilis dobrá, zasluzis si lepšieho, atd.
Mne sa to tiez raz stalo.

sissy27
6. aug 2024

To skor ako nizkym sebavedomim zavana rozchodom - nechce byt s tebou, ale sam na to gule nema, tak takto k tomu tlaci teba a este sa potom bude lutovat, ze ty si ho nechala..

michaela4242
9. aug 2024

Záleží od toho, aké otázky mu ty pokladáš, keď ti odpovedá takto. Chlapom ide na nervy, keď sme s nimi stále nespokojné a to už vôbec nehovorím o téme, zásnuby/svadba…