Fotky bývalého partnera v telefóne

26. mar 2024

Je podľa vás normálne mať v telefóne fotky bývalého partnera a pravidelne si ich pozerať? Myslím tým že dotyčný má aj fotky miesta kde bol s danou na dovolenke dobre budis pekne miesto odfotim si to chápem ale aj fotky jej samotnej a to mi vadí ale bola som označená za precitlivenu že preňho to už nič neznamená že to je len fotka pritom predtým sme mali dosť sporov pre danú osobu kde som zistila že vôbec není vyrovnaný s ich rozchodom

alexandraas
26. mar 2024

Aj ja mam fotky byvaleho v mobile😁vsetko sa mi uklada do mobilu ,nemazem si ziadne fotky sem tam mi pride spomienka..aale ze by som si ho dobrovolne pozerala a vyhladavala medzi tisicami fotiek,to zas nie😉

doris11
26. mar 2024

Myslim že by si to mal usporiadať v hlave, neni ok s ich rozchodom. Len trápit sa bude hlavne terajšia priateľka, mal by sa s tým vysporiadať a potom si hľadať ďalšiu🙂

mondolina
26. mar 2024

ako vieš že si ich pozerá?

autor
26. mar 2024

@mondolina sprostou náhodou... v noci som sa otočila v posteli pootvorila jemne oči on na mobile a pozeral ich nevšimol si že som hore

syslik81
26. mar 2024

keby si ich po nociach pozeral ked spim vedla tak by mi to vadilo.. mat ich zahadzane v mobile ci starsich postoch je ok .. aj ja mam fotky ex ale nepozeram na ne .. len ak vyskocia ako spomienka alebo sa hrabem vo fotkach

mabenn
26. mar 2024

takto...vztah nie je vazenie, aspon by nemal byt...tzn clovek by vo vztahu mal mat moznost sa prejavovat ako to citi...zrejme vyrovnany s rozchodom nie je, alebo spomina na nejaky cas ci konretne zazitky...o co ide? da sa to cloveku zakazat? chces sa v tom rypat? viete sa o tom normalne otvorene porozpravat? mat city k minulosti a ludom s ktorymi nam bolo dobre, je normalne...v novom vztahu by nemalo byt zakazane si pozerat fotky...teraz neviem, ci vas vztah nie je v poriadku, alebo jeho vysporiadanie/nevysporiadanie s minulostou, alebo tvoja istota vo vztahu, ale pozerat si fotky je normalne, pokial je to natajnaka, je to minimalne divne

viestta
26. mar 2024

Mam plne albumy fotiek s mojim byvalymi, mam ich aj v pocitaci, niekde lezi aj CD so zalohami tych fotiek. Tak isto aj moj chlap ma fotky s byvalymi. Neviem preco si niektore zeny myslia, ze ked clovek zacne novy vztah ma ritualne upalit celu minulost. Preco by to robil?

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wilkova
26. mar 2024

@viestta A aj si ich občas prezeráš? Nerýpem, fakt, len sa pýtam 🙂 Lebo toto asi autorku trápi...

viestta
26. mar 2024

@wilkova ano, aj sama aj spolocne, ci pozera on ani netusim. Nie den pri dni, ale nevidim v tom ziaden problem.

wilkova
26. mar 2024

@viestta Ty brďo, ja nemám, ani môj muž...možno niekde nejaké zbytky zaprášené v škatuliach 😅 Ale možno by bolo fajn, keby som si pri pohľade na ne zaspomínala ako napr.
@taynee aká som bola mladá /a štíhla/ 😅😅

tamitamitami
26. mar 2024

Mať fotky z minulosti v mobile je za mňa vporiadku (k tomu patria aj fotky ex partnerov).

domkakvet
26. mar 2024

Je to normalne mat tie fotky, ja mam tiez fotky byvaleho a naspat by som ho nechcela, ani keby mi za to zaplatili, ale pozerat si ich ked ty spis, tak to by mi uz vadilo a pises, ze uz v minulosti s rozchodom nebol vyronany, zrejme nie je stale.

lonely66
26. mar 2024

autorka, ak to ty pokladáš za nevhodné, mala si si hľadať partnera, ktorý má na to rovnaký názor ako ty, že je to nevhodné. ak on je s tým v pohode, však akože "prečo nie, prečo ich nemať, prečo ich mazať, atď..." a teba to trápi, načo zotrvávaš v takom vzťahu? som prvá, čo napíšem, že áno, mne by to vadilo. ale aj môj partner je rovnaký, že tiež by nechápal potrebu mať "minulosť" v telefóne a hocikedy si ju premieľať. sme v tomto rovnakí a tak nič z minulosti (okrem detí a fotiek súvisiacich s nimi) nedržíme ani v albumoch ani v telefóne. ak sú dvaja nastavení tak, že majú plné mobily bývalých a nevadí im to vzájomne, je to tiež zrejme v poriadku. ale nie je v poriadku, ak jeden to pokladá za normálne a druhému to vadí...