Falošná kamarátka

1. feb 2024

Zažili ste to už niektorá? Ozaj fakt že falošnú kamarátku? Mne sa začali oči otvárať len pred nedávnom a poviem vám, som z toho fakt znechutená. Kamarátka predo mnou XY krát ohovárala svoju kamarátku (vraj najlepšiu) ako sa zmenila, aká je z nej kur**, akého má zrazu bohatého partnera atď atď.. asi závisť..samozrejme som sa snažila byť nestranná a odpovedala som jej vždy na to niečo v rámci toho nech si dá od nej odstup keď jej začína prekážať, alebo nech ju toľko nerieši a pod. A potom si človek zapne sociálne siete a tam ona pridá fotku s ňou aká je jej milovaná osoba v živote, ako je za ňu vďačná atď atď.. ešte aj mne začne hovoriť o nej zrazu ako o svätici..no mám dosť a reálne zvažujem kamarátstvo s ňou, toto sa podľa mňa medzi rozumnými dospelými ženami nerobí..

colsami
1. feb 2024

Tak hlavne by som si bola takmer ista, ze taka kamaratka bude podobnym stylom rozpravat aj o mne, ked sa otocim.
Smutne.

kornelies
1. feb 2024

Tak isto teba ohovara pred druhou kamaratkou. Mosty palit nemusis, trosku obmedz stretavanie a postupne sa kamaratsvo rozplynie.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubkovaandrejka
1. feb 2024

Zazila som to a bola som tak znechutena,az mi z toho bolo zle. Radsej som prerusila kontakty. To nema vyznam byt kamarat s takym clovekom. Urcite aj teba ohovorana pred nou...

gabika0825
3. feb 2024

Áno zažila som, boli sme kamarátky od základnej školy. Až v dospelosti som zistila čo to je za osobu. S istotou ti môžem povedať že to čo hovorí pred tebou na tu druhu, tak pred ňou hovorí takto aj o tebe. Nestrácala by som čas a poslala ju do r**i 😉. Ja som to urobila v mojom pripade a presne som videla reakciu podla ktorej sa aj usvedčila a potvrdila to, čo som si myslela. Bude ti oveľa lepšie bez nej