Ex môjho partnera

10. apr 2024

Moj partner ma potrebu stále stalkovať svoju ex. Mali dlhoročný vzťah a on sa rozišiel s ňou. Uz spolu nie su skoro 4 roky ale stále o nej melie. Ani ju nepoznám a viem o nej úplne všetko. Necháva si s ňou fotky. Ma dokonca aj jej oznamko a rozne veci. Nie som veľmi žiarlivá ale uz mam toho dosť. Povedala som mu nespočetne vela krát ze mi vadi ked o nej rozprava a mal by sa posunut dalej ale jedine co spraví je ze sa naštve na mna a zacneme sa hádať. Už nevládzem riešiť dookola to isté ked sa nic nemení a ked pomyslím na budúcnosť tak urcite nechcem mat deti s človekom ktorý sa nevie odpútať od minulosti.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadis
10. apr 2024

Preco chces niekoho menit? Ked s touto "chybkou" nevies dalej vo vztahu existovat, posun sa dalej. Nerozumiem, preco by sa mal bat pred tebou o nej hovorit...mozno nena doriesenu minulost, mozno ma, to my nevieme, ale pride mi trapne mu vycitat o nej hovorit a odhadzovat jej fotky. S tymto nas problem iba ty - bud sa zmenis a pridposobis alebo zacni s niekym novym, co ta nebude srat 😅

ms_green
10. apr 2024

Veru, keby som randila s niekým, kto permanentne melie o svojej ex, veľmi rýchlo by som odišla. Tomu, že sa on rozišiel s ňou neverím.
Na tvojom mieste by som mu rázne povedala, že ti o vadí do takej miery, že uvažuješ tak tým, či ti to stojí za to. Buď úprimná a povedz mu ako sa cítiš. Že ti to nepríde v poriadku keď o nej stále rozpráva, necháva si jej veci atď. Ak sa s tebou začne hádať, nechaj ho sa vyzúriť a len mu povedz, že dobre akceptuješ to, že teda sa nezhodnete ale, že pre teba je toto červená čiara a odíď. Nestrácaj čas s niekým, kto nie je očividne vysporiadaný so svojou minulosťou.

tttbb
10. apr 2024

Ten chlap ma asi nulove EQ alebo neviem co je s nim, ale uz len z ucty k terajsej partnerke nebudem s nou riesit svoju ex aj keby som mal neviem aku chut. Urcite by som toto pocuvat nechcel.

brendaa
10. apr 2024

on je chorý alebo ju chorobne miluje🤐kašli na neho alebo mu začni rozprávať o svojom ex....aj si vymýšľaj...prikrášli....
bude ťa počúvať?...ako zareaguje😖.....

jaond19
10. apr 2024

Sa ho opytaj ci si necha aj po tebe tolko predmetov aby svojej buducej liezol na nervy uz s dvomi ex...
Ale báchorke ze on ju nechal by som neverila, s mojim byvalym som sa tiez rozisla ja ale vsade rozpraval opak :D

januska12323
10. apr 2024

Keď sa nevie posunúť on posuň sa ďalej ty.

autor
10. apr 2024

@dadis ako mne to zo začiatku nevadilo ked ju zmienil lebo som chapala ze spolu boli dlho a nieco si prežili ale uz ked mi rozpraval aj o tom ako spolu trtkali a vsetky detaily ze dokonca viem aj kde ma znamienko tak to uz mi normálne neprišlo. Neda sa vsetko opisat do správy ako to je a co vsetko rozpráva ale nechcem aby ste to chapali ze to je len niečo drobné. Tiez ho nenutim ani vymazat fotografie ale tiez by ich nemusel aspon predomnou pozerať ...

dadis
10. apr 2024

Chapem, toto by bolo aj na mna prilis

yelena159
10. apr 2024

Rozíď sa s ním a skôr než odídeš mu povedz, nech si uprace v hlave. Alebo nech ide za ňou keď mu tak chýba.

demodun
10. apr 2024

Tak toto je úplne choré, takéto detaily.
Keď bude kľudný, tak mu povedz, že ti to vadí a ak s tým neprestane, tak končíš.
A ak to nepochopí, pošli ho do ... preč

sense
10. apr 2024

Podľa mňa sa on s nou nerozisiel a takisto nie je úplne von z toho vzťahu

brendaa
10. apr 2024

uff ty toto potrebuješ vedieť ako spolu ....🙉🙊😨nič v zlom ma ťa ako priateľku s výhodami a veľmi tolerantnú osôbku😕

anickatothova
10. apr 2024

no ked tu pises o takych detailoch… to ako vazne? bolo by mi to maximalne neprijemne a ako sa poznam tak chalan by isiel do prec ako tu uz spomenute bolo. ale rozhodnutie necham len na teba ale odporucit ti mozem ze by som toto asi nezniesla s usmevom a posunula by som sa ja ked on nie je schopny :(

michkat
10. apr 2024

Určite sa rozišiel on s ňou a nie naopak? V každom prípade, môj bývalý frajer, je to už 5 rokov, mi odvtedy poslal 3 žiadosti o sledovanie na Insta, ešte aj z nového profilu naposledy hoci ho mám stale bloknuteho, rozchod prebehol, keď som ho už nezniesla aj za to čo robil a on stále.... A to ma frajerku už pár rokov, už druhú minimálne teda, ale dosť dlho, no chudák ako ten tvoj.... Ten bude mať ešte tiež niekde moje foto ako tej predo mnou 😅 hádam nejde k toho istého 🤣😅 kopnúť do riti, zbaviť sa a nájdi si NORMÁLNEHO lebo toto normál nie je 👍

katkami123
10. apr 2024

Jeho reakcie napovedajú tomu, že svoju ex stále miluje a nemôže na ňu zabudnúť. To, že sa s ňou rozišiel mohlo byť v daný moment z jeho strany z nejakého trucu alebo prejav manipulácie smerom k nej a možno nečakal, že ona to vezme ako Ok. Asi to už oľutoval.
Ale načo má potom teba?
A načo si ty s ním? Teba neponižuje také jeho chovanie?
V podstate ti dáva najavo, že si druhoradá a ak v tvojej prítomnosti radšej pozerá jej fotky, (čo by mal byť rad, že ta vidí, môžete byť spolu) viac by som neriešila taký vzťah. Zas treba mať hrdosť.
Nemá aj teba z trucu? Nech ex vidí, že nie je sám?

gabrielamodrykonik
10. apr 2024

Chodte od neho co najrychlejsie prec. Zasluzite si partnera, ktory vas bude uprimne milovat a bude sa vas snazit robit stastnou kazdy jeden den a vase pocity nebude brat na lahku vahu. On je evidentne narcisticky typ cloveka a manipulator. Evidentne nedokaze prezit, ze jeho ex dokaze byt stastna aj bez neho a stale si ju privlastnuje, aj ked ona ho uz ma davno na haku. Ak nedokaze pochopit, ze po 4 rokoch od rozchodu iniciovaneho dokonca z jeho strany taketo spravanie nie je normalne, tak musi byt psychicky naruseny a je evidentne vazny kandidat na psychiatra. S takymto clovekom by som si ani ja nevedela predstavit buducnost a mat deti.

jaskolka
10. apr 2024

Je to určite nepríjemné a za mňa úplne nevhodné, až choré, aby vkuse ti hovoril o bývalej a ešte aj takéto detaily
Buď je stále do nej ešte v duchu zamilovany alebo jednoducho je to "blbeček" ktorému vôbec nedopina, ze sa správa ako blbeček. V každom prípade by som mu normálne povedala, ze si neželám, aby v kuse o nej mlel alebo potom nech si ide za ňou a pá

cacianka
10. apr 2024

Už by bol 3 x P

lenka.25
11. apr 2024

Pri tom , ako ti opisoval do detailoch jej znamienko , vy som mu povedala , že moj ex mal oveľa väčší penis ako on a ma bradavke pearcing .
Akože prepac , toto fakt tolerujes . Ja chápem , že všetci mame nejakú minulosť a Eva s stvárniť , že žiadna ex nikdy nebola , ale toto je už úplne cez čiaru

ckocka
11. apr 2024

Tebe niečo vadí, ty niečo zmeň, najlepšie partnera.

domkakvet
11. apr 2024

Co sa tyka predmetov a fotiek, tiez to mam a nevidim dovod na to aby som to vyhadzovala, mam to na pamiatku, prezili sme nejaky cas, aj ked tie fotky nikdy nepozeram, ale aby som o nom v kuse mlela, tak to vobec, ani by ma to nenapadlo, zrejme este stale k nej nieco citi.