Ex mi nechce vrátiť kľúče a tablet

17. dec 2022

Ahojte, rozišli sme sa s priateľom pred cca 2 mesiacmi. Stále mi však nechce vrátiť kľúče od môjho bytu. Sľubuje, že vráti a nakoniec vždy príde s nejakou výhovorkou. Už ma nebaví sa s ním toľko dohadovať, keď je isté, že to robí naschvál. Môžem s tým ísť na políciu? Hrozí mu niečo za to? Má ešte aj môj tablet, ktorý mi tiež sľubuje, že vráti.

pribinak
17. dec 2022

Už dávno si mala kontaktovať políciu

trgypadl
17. dec 2022

Vymen zamok, co najskor!!

viestta
17. dec 2022

Už dávno by som maká vymenený zámok a podka ceny tabletu už by vilo podané trestné za krádež tabletu

dilino
17. dec 2022

Aj za mňa je to na políciu na oznámenie. Zámok môžeš aj kľudne vymeniť za iný. Aby sa do bytu nedostal.

evaachesa
17. dec 2022

Už aj by som menila zámok. Keď ti zobral/nevrátil kľúče a tablet, môže si prísť aj pre niečo ďalšie. 🤨

martinmmartin
17. dec 2022

Ako tti ale zaruci ze si nevyrobil kopiu kluca " pre istotu"? Vymena zamku su momentalne najlepsie minute prachy

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomikejt
17. dec 2022

Súhlasím s názormi že vymeniť zámku, aj keď ti vráti kľúče, môže si spraviť kópiu. A čo sa týka tabletu, napísala by som mu správu že ak ti ho do dvoch dní nevráti, tak pôjdeš na políciu a ohlásis krádež.

zuzanna33
17. dec 2022

S Tabletom sa rozlúč a zámok vymen maj hrdosť a neponižuj sa o to mu ide

andulka1988
18. dec 2022

Vymen zámok a ak mu chýba k šťastiu tablet nech si ho nechá. Asi tak by som to riešila

moonlight1210
18. dec 2022

Vymenila by som zamok hned, ako by druhy raz prisiel s vyhovorkou, preco kluce nevie vratit.
Uz len preto, aby v mojej nepritomnosti nevosiel a nieco tam neurobil, neznicil, neukradol, nenainstaloval mi tam trebars kamery (je fuk, ze ich raz najdem a zlikvidujem, dolezite je, ake zaznamy uz bude mat a disponovat nimi).
Alebo ich nedal niekomu dalsiemu, aby mi do bytu vedel vojst.

A napisala mu, ze zamok je vymeneny, kluce, ktore nechce vratit ani po druhej vyzve, si moze uz teda odlozit na pamiatku a tablet nech si necha, ak nema na vlastny a moze byt rad, ze mi nestoji uz ani za to, aby som ho nahlasila na policiu za kradez.
(Teoreticky ho urazena hrdost donuti, aby ti ho teraz naschval z trucu doniesol a vratil. Ak nie, beztak by ti ho nikdy nedal. Podla mna to vsetko drzi ako zalohu, aby sa mohol kedykolvek vratit, ked sa jemu zachce. Aby mal akoze dovod.)

mamadievcatiek
18. dec 2022

Zámok si si mala vymeniť hneď na druhý deň ako ste sa rozišli.Veď aj keby ti klúce vratil,kde maš istotu že si nedal urobiť náhradné?

mogaa
18. dec 2022

čo s tým urobí polícia? vymeň zámok a nerieš.....klúče si mu dala dobrovolne a notebook bude len tvrdenie proti tvrdeniu....

h2
18. dec 2022

Ja by som to až k polícii, či trestnému oznámeniu nehnala. Zavolala by som si nejakého kamaráta, alebo mužského príbuzného, aby mi robili doprovod a vybrali by sme sa za exom po tablet. A keď už tam budeme, tak vlastne aj po tie kľúče. Hoci zámok by som menila asi tak či tak, pre istotu.

liljana
18. dec 2022

Vymen zamok a na tablet kasli, je to dnes par eurova zalezitost. Napis mu, nech ti ho donesie a nezabijaj s tymto dalej cas a energiu.
Policia nebude riesit starsi tablet v hodnote radovo 50 eur.

lavinis
18. dec 2022

Ved vymen zámok a vybavene