Emocionálna nevera

nelkajojko
19. júl 2024

Ahojte, zaujíma ma názor na niečo takéto. Muž vo vstahu 19 rokov,dve deti. Zistenie manželky že si písal viac ako 8 mesiacov so spoločnou známou. Ale muž tvrdí že vstah bol čisto len cez správy. Uverili by ste niečomu takému?

la_dolce_vita
19. júl 2024

Ak by som s nim chcela ostat a fungovat dalej, tak ano, snazila by som sa uverit.. Ale ako pragmaticka nezaintesovana zena by som neverila.

zanka777
19. júl 2024
deti95060810
19. júl 2024

ten by to dostal vyžrať...
uverila - neuverila....

janickacrazy
19. júl 2024

@nelkajojko treba pozrieť tie správy, čo si písali, tam je pravda, ak ich teda nestihol vymazať

jaass
19. júl 2024

@nelkajojko nie neverila. Keď muž tvrdí, že VZŤAH bol len cez správy, tak už to je chore 🤦‍♀️🙄

mandzula
19. júl 2024

Pisal o com? Recepty, pestovanie paradajok ci sex a spolocne plany?

sissy27
19. júl 2024

@nelkajojko akože o čom si písali? vymieňali si recepty, tipy ako ušetriť, ktorá škôlka je pre deti najlepšia, aký darček pre manželku má kúpiť, módne tipy a triky...? nevidím problém.
Ak riešili ako by najradšej spolu žili niekde na opustenom ostrove a veľkosť jej podprsenky, tak si môže zbaliť saky-paky a ísť...

enmery
19. júl 2024

Zaujímavé, že muži, ktorí sa cítia otrávení, tým komunikovať s partnerkou po viacerých rokoch života-myslímm tak plnohodnotne, si chudáčikovia vedia písať celé beletrie mesiace s cudzou ženou. Určite sa radil o darčekoch pre ňu🤣🤣🤣

danyelia
19. júl 2024

Neuverila 😃

mandzula
19. júl 2024

@enmery cudzia im totiz tie ich zvasty zhltne aj s navijakom, kdezto pani doma ma toho svojho prekuknuteho tak, ze vie, ze polka z tych kecov su len jalove blaboly, ktorymi ju uz nijako neohuri. Za klavesnivou moze byt kazdy z nich chrabry hrdina s farom v garazi.

martinmmartin
19. júl 2024

Keby to bolo nevinne tak to pres tebou neskryva a teba tiez zapoji napriklad k tym paradajkam a receptom . Vy uz nie ste partneri - Klame ti, skryva sa, nechce s tebou diskutovat ale s nou, netuzi po tebe ale po nej. Ak sa mu to teraz prepecie taj si bude davat iba vacsi pozor

minka201
19. júl 2024

@nelkajojko Nemyslím si, že po správach hneď každý skončí s tým druhým v posteli... Možno hovorí pravdu ale možno nie. Mohli sa len namotávať a mohli sa spolu aj vyspať. Treba zistiť viac...

nelkajojko
autor
19. júl 2024

Neviem ako ho prinútiť povedať pravdu, správy vymazane

retatka
19. júl 2024

Keďže správy vymazal ,odpoved poznáš .Zrejme to nebolo len o peknom dni ale intímne písanie a určite i stretávanie .Keby to bolo nevinné písanie ,nemá problém správy ukázať ,nezmaže ich .Keď mu to teraz prejde ,onedlho to bude ďalšia žena alebo s touto si bude potajme písať cez rôzne appky poprípade druhý telefón …

brendaa
19. júl 2024

@nelkajojko vadilo by mi to, beriem to ako neveru. Sklamaná, nahnevaná ublizil by mi...
Ona vedela, ze si aj ty? A keby si na to neprišla, čo by bolo, ako sa to prevalilo....

nelkajojko
autor
19. júl 2024

Aj sa tak cítim. Ono ja som vedela asi rok v podstate čo si písali spolu že sa niečo deje a upodozrievala som ho že to je kvôli nej. On aj odišiel z domu na mesiac vraj lebo to už somnou nezvládal. Po mesiaci sa vrátil stym že začíname od znovu. Od tej doby prešlo 8 mesiacov a ja som sa to až teraz dozvedela. Ako to naozaj bolo. A oni celú dobu fungovali úplne v pohode a ešte nechal aby bola vedľa. Tam pracuje u svokry takže tak

brendaa
19. júl 2024

@nelkajojko neverila by som mu a nepotrebujem vedieť ci spolu, niečo mali za mňa áno mali a bodka. Ide o to ci ho máš rada, ci chces s ním byť... alebo ci on, chce vás obe....
Rozhodni sa podľa seba, ty sa tá dôležitá vo svojom živote 🍀.

zuzanka.zuzu
19. júl 2024

že emocionálna nevera 😂 ešte jedna pacientka tu je taká, asi pred 2 dňami pridala do nejakej témy, že vysťahovala muža z domu lebo si s kým si písal 🙈 potom ten koment rovno zmazala, mohli by ste pokecať...

nelkajojko
autor
19. júl 2024

@zuzanka.zuzu len sa pobav a ja som len čakala kedy sa ozve niekto ako ty🤣

koniarova
19. júl 2024

@nelkajojko ty akože ozaj veríš,že za ten mesiac čo nebol doma s ňou nespal?

janickacrazy
19. júl 2024

@nelkajojko No tak ale to, že sa na mesiac niekam odsťahoval dosť mení situáciu. Určite spolu niečo mali, ale asi ho až tak neohurila, keď sa tak rýchlo vrátil k tebe. Ono sa to tak zdá, že u susedov je tráva zelensia.

jizanka
19. júl 2024

Teď se chová doma jak? A k tobě? Odešel za ni a nevyšlo mu to a tak ho máš doma. Lehce mu to prošlo....

enmery
19. júl 2024

@zuzanka.zuzu Si predstav, ze vzťah normálnych ľudí sa bude na emocionalnom pute, pridá sa sexualita. Ak niekto mesiace aktívne vývoja iniciatívu vybudovať si partnerskú intimitu a emocionálne spojenie cez písanie za chrbtom partnera s niekym iným, ako jeho partner, je to nevera, lebo nevera sa začína v prvom rade v hlave-tak isto ako dobrý sex za začína v hlave. O receptoch si asi nepísal, keďže odišiel a ešte zvalil vinu na autorku. Treba odlišovať kamarátske písanie so známymi, kamošmi, priateľmi a takéto niečo. A nesmiať sa z niekoho, že čo to je za blud, keď je pre Teba nevera až to, že zapichne kolík, je to OK, ale nesmej sa z niekoho iného. Kazdy ma tu hranicu inú. A ešte dodám, že ten kolík asi chlap len tak nevloží do nejakej a nevcucne ho do nej bez komunikácie. Tak neviem, prečo je toto smiešne pri 20ročnom spolužití, kde sú deti a kopec ďalších vecí.

enmery
19. júl 2024

@nelkajojko A vieš, prečo sa vrátil k Tebe?Neprala mu trenky, narazil na realitu vsadneho dňa, kopla ho do riti?Ako sa správa momentálne k Tebe je dôležité.

sense
19. júl 2024

@nelkajojko neverila by som... Obzvlášť keď ešte aj odišiel a správy vymazal. Keby je to také nevinne prečo Správy zmazal.

dorottka
19. júl 2024

Verila, ze nic nemuselo byt a ostalo to len pri spravach. Ale namotal sa urcite, inak by a nou urcite tolko nevypisoval. Co sa tyka tajenia, tak je to presne za to, jednak vedel, ako sa spolocnost (zeny obzvlast) pozera na hocaky mimomanzelsky vztah medzi muzom a zenou, vedel, ze by si to zrejme zakazala a on nechcel, aby si to zakazala. Preco? Lebo mu na tom hoci len online vztahu zalezalo, stalo mu to zjavne za to. Nie vzdy hladaju chlapi sex, niekedy hladaju blizkost, pocit, ze niekto ich obdivuje a zaujima sa o nich a zeny, ktore ich nepoznaju a nemusia s nimi riesit domace veci, su na to idealne.
Zdroj: robim vylucne v muzskych kolektivoch, 95% mojich kamaratov su chlapi, videla a pocula som uz vselico.

enmery
19. júl 2024

@dorottka On za tou dotyčnou odišiel od autorky bývať. Fakt si myslíš, že chlap odíde od manželky po hrukútaní cez chat a sedia spolu na gauči minimálne 2 metre od seba a rozoberaju spolu stúpanie cien kakao na trhu? A okrem toho nič?

dorottka
19. júl 2024

@enmery citala som len uvodny post, povodne, nan som reagovala, uz vidim aj ten dalsi. Tak to uz by som mu asi urcite neverila 🤦‍♀️

domkakvet
23. júl 2024

@nelkajojko aj to je nevera, ak pisali o niecom viac ako by mali.