Drží si ma v zálohe?

jsbb
1. sep 2022

Môj bývalý priateľ sa so mnou bez rozlúčky rozišiel. Odvtedy sa občas ozve, väčšinou sú to spravy o tom ako sa mam, ako žijem, a spomienky na nás sex. Potom sa vždy odmlčí. Po nejakej dobe znovu napíše. Keď mi píše nenavrhne žiadne stretnutie, ani zavolať si, nič. Zaujímalo by ma prečo mi z času na čas takto napíše, drží si ma ako daky virtualny objekt, alebo prečo píše? Ja by som najradšej na neho zabudla, keďže ma nechal bezdôvodne bez rozlúčky, a preto som sa rozhodla viac neodpisovat. Stretli ste sa s niečím takým?

deti95060810
1. sep 2022

nestretla, pretože by som ho okamžite poslala do čerta....
asi si myslí že za nim plačeš každý deň do vankúša...popr.ťa chce ako kámošku a čaká kedy odpíšeš...

ckocka
1. sep 2022

Akú odpoveď už len na tieto deb.... otázky chcete všetky počuť?

annamarin
1. sep 2022

Podla mna je tajný agent. Miluje ťa a preto chce vedieť ako sa máš. Ale nechce ohroziť tvoj život a tak sa s tebou radšej bez vysvetlenia rozišiel. 😰

sszuzu8
1. sep 2022

Sak ho blokni alebo keď ten sex bol taky úžasný tak buďte kamaráti a výhodami 😩

ckocka
1. sep 2022

@annamarin To by šlo.
Poďme ďalšie teórie: Je to syn panovníka z nejakej exotickej krajiny a rodina mu nedovolí vzťah s plebejkou.

elizabet173
1. sep 2022

@jsbb možno si ťa nedrží v zálohe, len mu robí dobre, že sa chytáš. Keby si ho po tom, čo sa s tebou bez slova rozišiel, všade zablokovala, mal by jasno.

dzulli1980
1. sep 2022

Lebo Ťa berie ako ľahkú korisť, naivnú, hlúpučkú ... ja neviem, mňa keby muž nechá len tak bez rozlúčky, nemám si viac s takým chrapúňom čo povedať, vôbec by som s ním ďalej nekomunikovala ... zachoval sa k Tebe ako k handre ...
@jsbb

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarmillka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
komplikovana
2. sep 2022

@jsbb vies o tom, ze sa mozes sama rozhodnut co s tym urobis? Moznosti je viacero. Ak chces zabudnut, zablokuj ho. Dokonca mu nemusis nic vysvetlovat. Nie si vobec povinna mu na jeho spravy odpisat. Je to v tvojich rukach.

oli18
2. sep 2022

@ckocka neviem, preco sa pytaju tu a nie rovno ex.🙉

daniela2202
2. sep 2022

@jsbb presne tak, si záloha

mandzula
2. sep 2022

Blokni ho a mas po dileme.

krisbar
3. sep 2022

Kks zeny vy si vietr strasne ublizovat. Ciste masochistky. Sak blok, ban a hotovo.
Chalan si vzdy zdvihne ego a ty sa na to namotas.
Zdvihni si ho ty. Prestan reagovat.
Posun sa dalej.