Dôvera vo vzťahu

oskar15
28. aug 2024

Da sa doverovat zene vo vztahu ked si vypisuje stale s chlapcami a to si nepisu o autach alebo otom aky bol obed ! Pritom klasicke tvrdenia uz to nespravim a bla bla ale vzdy to iste dokola .. po novom vymazavanie konverzacii snima . Doma hovori ze vsetko je v poriadku a vsetkych nas lubi . Pritom ma 36 rokov a dieta .

nikol789
28. aug 2024

@oskar15 ja by som ďalej v takomto vzťahu nepokračovala…. Len toľko…

enmery
28. aug 2024

@oskar15 Klamárka a manipulátorka. Nie, taký človek sa nikdy nezmení. Je mi to ľúto. A dôvera už vôbec nie.🥺

kacena4
28. aug 2024

ak by pisala o autach je to ok? o neskodnom obede nemoze? dovera je o tom ze jej veris. aj moj muz si pise chobotiny s kolegynou ale verim a doverujem mu. nie je to dovod na odchod. len ci tam nie je aj nieco ine kvoli comu jej neveris 😉

enmery
28. aug 2024

@kacena4 Veď on tam napísal, že o autách ani o obede to nie je. Tým naznačil o čom je to písanie s cudzími mužmi. Neobhajujeme bezcharakternosť. Takí ľudia, nech ostanú bez vzťahu alebo s rovnakým kusom a neubližujú iným. To je všetko.

kvadrinkaaa
28. aug 2024

Po poslednú vetu som si myslela, že píše nejaký teeneger o jeho frajerke. Asi tak.

lubossi
28. aug 2024

Možno sa len nudí a má takú záľubu provokovať iných chlapov. Viem nič moc záľuba pre partnera, ale tak keď niekto je horolezec alebo gembler.. Pokiaľ sa to nejak nepretavuje do reality, je to celé virtuálne, nevidím problém.. Časom každého takéto aktivity prejdú

rozculena
28. aug 2024

asi si myslíš,že je doma všetko OK,zrejme nie je....inak by si s nikým nepísala...

lubossi
29. aug 2024

@rozculena doma ok je veľmi široký pojem. Niektorý ľudia majú úchylky a doma je viac menej všetko ok.
Ja by som skúsil sa pridať - daj mi prečítať čo tam píšeš, možno ti dám inšpiráciu.. Min bude vedieť co je obsah. A je uz len na ňom či to bude rešpektovať s prijme to. Nie je nič horšie ako neistota

rozculena
29. aug 2024

@lubossi ale to musí vedieť on,či je to doma OK....prípadne on si myslí,že áno a ona si to nemyslí...alebo ona aj povedala,kde je problém a on to neberie na vedomie...tam je veľa možností.....viem to podľa seba

lubossi
29. aug 2024

@rozculena hej.. ludia zvladnu naozaj cokolvek, len nie si priznat chybu :D