Dostala som sa z rozchodu?

13. apr 2024

Môžem brať pocit, že mi nechýba bývalí partner ako prejav toho, že som sa psychicky od neho odpojila a dostala sa z rozchodu? Aj keď on sa na mňa asi už nehnevá, keďže to znovu to vyzerá, že niečo chce...

gribka1
13. apr 2024

Aj si sa s ním stretla alebo rozprávala?

lindous
13. apr 2024

Neviem, mne potreba založiť o ňom diskusiu, takto sa spýtať a nechať sa v tom utvrdiť od cudzích žien, ktoré teba ani situáciu vôbec nepoznajú naznačuje, že skôr nie…ale ty musíš vedieť ako sa cítiš

autor
13. apr 2024

@gribka1 Dávnejšie som sa vyjadrila, že nech odíde už z môjho života ( pripomínal sa, samé polopravdy hovoril). Nezaujímalo ho nič, čo píšem, nemá záujem, preto ma mal aj zablokovanú a že si neželá, aby som sa ozývala, preto má ma aj zablokovanú. Ako som sa prestala kontaktovať, ma odblokoval a začal písať

autor
13. apr 2024

@lindous ja neviem, začalo mi to nejak vŕtať v hlave znova. O čo ide, keď sme si to jasne vykomunikovali.

gribka1
13. apr 2024

Keď ti to nič nerobí a necítiš potrebu s ním byť, si z toho vonku. Ak ťa niečo ešte ohľadom neho zaujíma, tak asi nie.

vvvvb
13. apr 2024

Manipulátor, proste sa hrá. Akonáhle zistí, že jeho hračka sa mu vzďaľuje, tak ju chce dostať späť pod svoju kontrolu a začne tie svoje oblbovacie hry odznova. Akonáhle nad tebou zase získa moc, bude ťa naťahovať, trápiť, pošle ťa preč, že ťa už nechce, zablokuje, len aby videl čo to s tebou robí.
A áno, myslím, že keď ti už nechýba, tak sa už uzdravuješ a odpútala si sa od neho. Blahoželám 🙂 Najväčší z úspechov čo môže byť je zbaviť sa toxických manipulátorov.

lindous
13. apr 2024

O čo išlo k tebe, keď si ťa musel zablokovať, lebo si ho kontaktovala aj potom čo si povedala, nech odíde z tvojho života? Možno ma podobnú motiváciu… ale nehľadala by som za tým nič hlboké, proste ego… ak ta kontaktuje a nechces ho len tak odignorovať, tak mu môžeš povedať úplne neutrálne iba, že nemáš záujem o kontakt a ak to nebude rešpektovať, zablokovať ho tiež… ak o ten kontakt záujem máš, tak máš asi odpoved na svoju otázku