Dokáže si chlap zvyknúť na iný typ ženy?

15. feb 2024

Dokáže si chlap zvyknúť na iný typ ženy, akú mal? Keď mal napr. dievčenský typ (maľovanie, umelé nechty, ženské oblečenie, šperky) a teraz má chlapčenský typ (čiže nič z menovaného). Dokáže si na to zvyknúť, alebo to vždy bude vyžadovať? Bude mu to chýbať? Môže preto aj vymeniť partnerku?

sissy27
15. feb 2024

Zvyknut?? Bud ju miluje taku aka je alebo nie… hadam nie si tak zufala, aby si bola odkazana na to, ci si chlap na teba zvykne 🙈a to ze mal predtym taku este neznamena, ze to je prenho dolezite a ze mu zalezi na makeupe ci manikure.

reanda
15. feb 2024

a co mu bola ta 'iny typ' pridelena? 🙂 vsak ked si ju vybral, tak ju asi chce..
navyse, ci sa zena maluje, nemaluje a podobne, este nemusi uplne vypovedat o tom, aky je 'typ' .. da sa si vsimat na ludoch aj ine veci.. tieto niekomu vobec nemusia prist podstatne

mikadooo
15. feb 2024

Dokáže. Možno. Môže.

lavender94
15. feb 2024

Ak si obidve pričetne vybral za svoje partnerky, tak to asi nebude až take dôležitá nie? Veď hovorme si čo chceme, ak sa nám ten druhy nepáči, môže byt aký chce super povahovo, ale neklikne to. Takže ak aj napriek tomu a ňou je, niečo na nej asi vidí 😃 toto su také dohady ako vo vztahoch 15 ročných ľudí

jamimo
15. feb 2024

život je nevyspytateľný! Poznám pár prípadov:
1. Slušná pani manželka, kočka, vždy upravená... pán slušný manžel si našiel milenku, smradľavú, pomočenú, prefajčenú, (bez) zubú alkoholičku, staničnú trosku= najlepšia žena!
2. Pán manžel v "postavení" spoločnosti, malomeštiactva celý život upozorňoval manželku, aby bola štíhla👆, ževraj je tučná! Poslušná manželka bola samozrejme štíhla. A vida!!! Pán dôležitý jej zahýbal s milenkou a rozmermi jatočnej váhy. Rozviedol sa a milenka pribrala ďaľších 20 kg. Trochu paradox, však?
3. Ukážkové manželstvo, kultivované spôsoby, vzdelanie, kultúra... Manžel si našiel milenku spôsobmi a úrovne IV. cenovej skupiny, vulgárnu, s prefajčeným hlasom, slovníkom dlaždiča... Manželke ostali oči pre plač.
4. Bigotný katolík, Krista by z kríža stiahol, manželka, detičky... Našiel si milenku, ktorú poznal a "obšíval" každý jeden záletník v meste. Rozviedol sa a ostal s ňou...
Vlastne celý život je taký veľký paradox 🤷‍♀️
Niekedy možno oči otvárame 😳 kto, kde, s kým, ako...?!

reanda
15. feb 2024

@jamimo ty mas prehlad 😀

betulinka1
15. feb 2024

No moj muz mal predo mnou tak 160 cm, 40 kg zeny, ziadne zadky, ziadne prsia iba pristávacia draha. Ja som vysoka ako on, mam tak 15 kg viac ako by som mala mat, mam E prsia a zadok mi tiez nechýba. Cize odpoved je ano. Muz moze milovať aj iny typ zeny ako mal do teraz, resp. aky je jeho typ. Nepoužívaj slovo zvyknúť. Zvykas si na nove topanky. Partnera milujes alebo lubis. Ale aj opacne, vzdy som mala partnerov cez 185cm vysokých, tmavovlasich, tmavookych, tichých, s rovnakými záujmami ako ja . Teraz mam prcka co ma max 172cm, modre oci a blond vlasy 🤣🤣🤣🤣, záujmy su uplne ide a huba sa mu nezastaví. Ale tak ma sexi ruky 🤣🤣🤣, neodolala dom.

jamimo
15. feb 2024

@reanda vieš čo? To ti je ale zaujímavé, ja vôbec neklebetím, ale ono sa to info ku mne dostane...Tu suseda, tam niekto z rodiny povie, kamarátka, z ulice, spolužiačka, predavačky klebetia, v novinovom stánku, v knižnici... Vždy sa pousmejem a myslím si svoje. Minule som čakala na semafore a 2 ženy za mnou stáli, menovite a nahlas rozoberali môjho lekára, jeho manželsrvo, majetkový stav, dedičstvo... 🤦‍♀️ Fakt, ja neviem či to priťahujem, ale ja počujem aj to čo nechcem a ma nezaujíma 🤔 (napr. aj v autobuse, čakárni, úrade)

vanilkovazmrzka
16. feb 2024

Ked si ju vybral za partnerku, asi sa mu paci a nemusi si “zvykat”.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulkomale
16. feb 2024

Neviem ci chlap, ale jedna znama vymenila po rokoch velmi pekneho chlapa za skaredu zenu, takze v nejakych pripadoch si dokonca clovek zvykne aj na ine pohlavie, nielen typ krasy ci nekrasy 😃

mantilka
16. feb 2024

Poznám dvoch mužov, ktori mali najprv upravenú manželku/priateľku a potom ktorá sa nemalovala a s tou druhou im to zatiydlhp vydržalo. Orientuj Dana s on vzťah anie predošlé baby...asi niečo nevyhovovalo, keď nie sú spolu

ibatanecnica
16. feb 2024

@jamimo ja mám 3 rozvedené kamarátky - normálne upravené ženy a ich muži čo si našli, čistá hrúza. Jedna 140 kg, mastné vlasy, prefajčená, druhá alkoholička a tretia to ťahá ešte s ďalšími. Takže človek má v okolí toho dosť

drahusa333
16. feb 2024

Myslim ze ked si dvaja rozumeju tak je jedno ci je rovnaka ako ta predtym....mozno prave tym je zaujimava ze je ina.....

hankm
16. feb 2024

@reanda obcas sa stretnem s kamoskami este s detstva a vzdy sa komplet debata zvrhne kto, co, ako, s kym. Tunel a iba rozoberat inych ludi. Otvoria fb, insta a iba konentuju, ohovaraju, rozoberaju....😁 a takto funguje vacsina populacie. Nie nadarmo "ludia, probehy, emocie" 😁

jamimo
16. feb 2024

@ibatanecnica tak už to v živote chodí. 🤷‍♀️ Život píše "najlepší" scénar...

babulkomale
16. feb 2024

@betulinka1 tak, si maly tucny kamarat, aj to sa ceni 😂👍 kazdy chlap takeho potrebuje, ale nie vzdy ho najde v zene 2 v 1 😃

h2
16. feb 2024

Bývala manželka môjho muža je úplne iný typ, ako ja. A on je zase úplne iný typ, ako môj bývalý, s ktorým som bola 10 rokov.

rozkvet1
16. feb 2024

Ja osobne tomuto neverím, že dokáže. Podľa mňa každý, obzvlášť muži, majú svoj typ ženy. Napr prsnate a dlhými čiernymi vlasmi. Síce si môžu nájsť inú, ale vždy sa im viac bude páčiť ten jeden konkrétny typ a budú sa za nimi otáčať. Takže podľa mňa si ako tak zvykne ale páčiť na sto pro sa mu asi páčiť nebudeš. Vravím z vlastnych skúsenosti

h2
16. feb 2024

@rozkvet1 Ale keď má jednu priateľku istého typu a potom si nájde inú, úplne iného typu, odkiaľ vieš, že jeho typ je tá prvá? Možno teraz má konečne takú, aká sa mu vždy páčila.

rozkvet1
16. feb 2024

@reanda poznám mnohé prípady kedy chlap chodil so ženou ktorá sa mu v podstate ani nepáčila, len si s ňou rozumel a nechcel byť sám. Na vzhľade veľmi záleží, hlavne pre chlapov a každý má svoj vyvolený typ. Nič g zlom ale toto čo sa tu píše sú len slová útechy. Chlapi sú zväčša klamári v tomto a nepovedia úprimne. Bola som svedkom kedy chlap chvalil jednu ženu a vravel jej aká je pekná a keď odišla tak kolegovi vravel že až taká pekná není, len jej to povedal medzí rečou...

rozkvet1
16. feb 2024

@ibatanecnica možno si už neverili že zbalia nejakú kočku, tak sa uskromnili ... Veď aspoň bude sex

rozkvet1
16. feb 2024

@h2 tak tým pádom smutné že sa mu nepáčila tá predtým

h2
16. feb 2024

@rozkvet1 Veď sama píšeš, že často sa stáva, že chodí s nejakou, len aby nebol sám. Ak sa s ňou navyše rozišiel a začal chodiť s inou, ja by som sa na mieste tej novej nebála, že sa mu nepáčim.

marseillefan
16. feb 2024

Ja mám svoj typ a na iný typ ženy by som nebol ochotný si zvyknúť. Môj typ je žena, ktorá má vagínu.
Takže ak máš vagínu, nerieš ako vyzerala jeho bývalá...

danica2711
16. feb 2024

tieto teoretické otázky sú kúzelné... Áno, zvykne si, keď už si ju vybral. Nie, nezvykne si, vymení ju. Ktorý ako, 50:50

ibatanecnica
16. feb 2024

@rozkvet1 ten mali aj doma, len im proste zahrabalo. Druhá puberta, treba skúsiť aj niečo iné. Tak skúsili. Už oľutovali, niektorí, ale rodiny si zničili. Či im to stálo za to....

autor
16. feb 2024

Počkať. Vy ste to všetci zobrali z nejakého iného uhlu než to bolo myslené. Ja som to myslela skôr tak, že jej to aj “vyčíta”, že nie je dievčenský typ. Že sa pýta, prečo si nenalakuje nechty. Hovorí, že jej zaplatí umelé nechty, kúpi jej makeup. Komentuje, čo má oblečené a tak.

hankm
16. feb 2024

@autorka muzi chcu sex a su ochotni urobit iste kompromisy, a teda, ze ho maju aj so zenou ktora nie je uplne to, co by chceli ale v aktualnej situacii nasli aspon niekoho... a ocividne si taki, ktori to zoberu tak, ze sa ju potom snazia prisposobit na "ich typ". Iny by zase hladal taku aku chce ale docasne si uzival to ci je aktualne k dispizicii. Popripade ine strategie.

pralinka25
16. feb 2024

Tak si to mala napisat hned na zaciatku.takze mu to vadi a ma ju asi len ako docasnu restupnu stanicu.