Dlhodobo sama

31. aug 2024

Caute baby. Už som tu raz pisala, že si nemôžem nájsť partnera a ono to stále trvá… nie som smutná ani v depresii, mám rada svoju prácu, koníčky, športujem. Okolie nechápe, ako to, ze som sama. Nie som samotár, rada sa s ludmi bavím, ALE nechodim po diskotékach a baroch, zoznamky som zavrhla (po tom co som tam videla, tam nemienim strácať svoj čas)
Len tá láska… ☹️ cítim potrebu s niekym jedoducho zdieľať obyčajné, každodenné veci 🩷
Ani mi tu nepíšte, že keď sedím doma, tak čo čakam, aj tak ma nikto nenájde 😬

gribka1
31. aug 2024

Neporadím, ale fakt poznám ľudí, ktorí sa zoznámili na zoznamke, a sú šťastní, založili si rodinky.

janka_23
31. aug 2024

Mam to podobne, ale verim ze ak ma nieco prist tak to pride.

autor
31. aug 2024

@gribka1 pol roka do zadu som skúsila tinder, jedným slovom strašné😓

autor
31. aug 2024

@janka_23 🩷

janka_23
31. aug 2024

Aj pre mňa sú zoznamky jedna velka katastrofa. Po dlhom čase som tomu dala šancu ale videla som, že sú tam stále ti istí ľudia a je to fakt strata času.

gribka1
31. aug 2024

Tí známi na badoo. Jasné, že to nebolo na prvý šup. Ale nádej je, že to môže výjsť.

hederamonstera
31. aug 2024

Ja by som nezanevrela na zoznamky, proste to je dnesna realita. Len fakt treba vydrzat a nevzdavat to. My s muzom sme sa zoznamili na pokeci a v okoli mame pary, ktore sa spoznali cez tieto modernejsie appky.
Alebo ake mas konicky? V tej komunite sa neda na niekoho narazit?

maranta_leuconeura
31. aug 2024

Skus ine aktivity, skupiny ludi, tie na ktore chodis, tam zrejme uz kazdeho poznas a nic si tam nenasla, stava sa. Necakaj ze ti pri dverach zazvoni tvoj princ

astero2
31. aug 2024

Autorka, čo tam bolo také strašné?

janka_23
31. aug 2024

@astero2 tipujem ze 99% chcelo iba sex 😉

zmrzlinka2021
31. aug 2024

Autorka na zdieľanie sú kamošky, rodina.

mati31
31. aug 2024

Zoznamky nie sú až tak katastrofálne i keď sa to na prvý pohlad nezdá. Za seba, mam za sebou tri pokusy. 3x šlo o pohladnych, vtipných, vzdelaných i milých mužov s dosť dobrými karierami. Takže pozitívne skúsenosti i napriek tomu, že ani jeden nebol pre mňa ten pravý. Netreba zoznamky hneď odpisovať 😀 len treba vyberať a triediť 🙂
Drzim palce v hľadaní, v dnešnej dobe je to náročné (veľmi dobre to chapem) 🙂

autor
31. aug 2024

@janka_23 môj názor ☹️

autor
31. aug 2024

@astero2 čo? Každému išlo len o to jedno a ten výber tam…

marysa21
31. aug 2024

Vyskúšať treba , aj iné zoznamky . Raz ten pravý príde .

rorino
31. aug 2024

Čo znamená pre teba dlhodobo sama?

iv007
31. aug 2024

@astero2 napisem moju skusenost. Vacsina muzov na zoznamkach tam trcia cele roky, stratene pripady co sami nevedia co chcu..potom zenati a zadani hladajuci milenky (mnohych poznam z videnia z mesta), nepouzitelni do zivota a do vztahu. Moj posledny pokus bol neschopak s 3 exekuciami. Dakujem, nebudem nikoho zachranovat ani zivit. Mam 30+ a svoj rozum.

iv007
31. aug 2024

Doba je hnusna a nepraje uprimnym vztahom. Tiez mam zle skusenosti zo zoznamiek. Na tvojom mieste sa popytam kamosiek a znamych ci nepoznaju niekoho vhodneho pre teba. Zvys pocet aktivit typu fitko, jazykovka, vylety atd. Drzim palce a nepolavuj zo svojich narokov 💙

kikusenka1
31. aug 2024

Poznám to. Tiež som bola sama . Mne jedine chýbalo to, že všetci boli zadaní a ked som chcela ísť do kina ci niekam vždy šli aj so svojimi partnermi alebo už mali iný program
Ja som si ale samotu užívala. Naučila som som sa chodit do kina sama, začala som študovať cudzí jazyk, chodila som po dovolenkách a bola som spokojná, že som sama so sebou. Ale... ja som lásku vôbec neriešila a keď si na ten čas spätne spomínam bola som šťastná a nič mi nechýbalo

vilma7
31. aug 2024

Ja som.nasla.cez badoo...v 38. Žiaľ tomu, čo ma prísť príde neverí, keďže roky nechodilo...A tie kamošky co pre to nepohli ani prstom, sú doteraz samé....A to už ťahajú na 50.
Takže by som skúšala na tvojom mieste šťastie ďalej.

rikarika
31. aug 2024

Autorka - skúsila si aj platenú zoznamku?

janka_23
31. aug 2024

@vilma7 uprimne? Radšej sama ako s kretenom. A nájsť na badoo niekoho normálneho z blízkeho okolia je ako hľadať ihlu v kope sena. Na všetkých zoznamkach co som bola registrovaná som videla tie isté tváre takže to tiež o niečom svedčí. Badoo je už pre mňa strata času takže dávam prednosť zoznamovaniu v realite. Ale nehovorim ze nemôže motyka vystreliť, tiež poznám ľudí čo si tam našli partnera. Pre každého je ale vhodne niečo iné a po svojich skúsenostiach sa autorke nečudujem ze je znechutena

princkrason
31. aug 2024

niekdo ma tu hlada? 😎🙂

milos81
31. aug 2024

Heh, tiež som na tom podobne, viac menej sú to už roky, ale ako tu už niekto písal, radšej sám, ako s niekým kto ma má ničiť

princkrason
31. aug 2024

@milos81 Milosku, nebehaj mi tu do kapusty, ok? 😈🙂

jaska25
31. aug 2024

Ja mám z Tindera priateľa už 7 mesiacov 🙂...obaja sa tomu smejeme 🙂))....ale dnes je proste málo možností, kde si niekoho nájsť. Keď máš niekoho stretnúť, tak ho stretneš. Treba tomu veriť. Ja som bola 7 rokov sama, síce som si za tie roky poriesila bývanie a kariéru a myslela som, že zostanem sama, ale ako som písala... jednoducho, čo má prísť, príde...🙂

autor
31. aug 2024

@rikarika nie, máš s tým skúsenosti? Est som pozerala tie ,,rýchle rande,, ale bojím sa že to tam bude to čo na zoznamkach 😂

liliana8
31. aug 2024

Tak skus platenu zoznamku

niekto2hy
31. aug 2024

@princkrason Nepoznas? Viac hlav,viac kapusty.😎

vilma7
31. aug 2024

@janka_23 nikto nepíše aby si tam našla kretena...A sú tam určite aj normálny. Ja som si teda žiadneho kretena nenašla ;)