Divný vzťah mojej kamarátky

15. sep 2024

Toto je skôr iba také rozmýšľanie alebo polemizovanie . Moja kamoška má divný vzťah. Má 19 býva so svojím priateľom? Ja už ani neviem či sa to tak dá nazvať. Vidno že ich vzťah peofe nefunguje v smere toho romantického zmyslu bavia sa normálne veď spolu bývajú. Ona si medzitým chodí za iným a užíva si . A jej priateľ je to akosi toleruje . Vie o tom. Keď som sa jej pýtala že prečo to robí tak mi v skratke povedala že to čo nemá doma hľadá inde a že jej priateľovi je úplne jedno a v týchto veciach si ju nevšíma . Nechápem prečo sú inak stále spolu . Príde mi to celé divné .

kikusenka1
15. sep 2024

Je to ich vzťah
Načo sa v tom vŕtať?

anketkarka
15. sep 2024

Obom to zjavne vyhovuje, niet čo riešiť.

janka_23
15. sep 2024

Nehas co ta nepali. Každému vo vztahu vyhovuje niečo iné a keď sú oni dvaja spokojní tak je všetko ok

deti95060810
15. sep 2024

tak ak to vyhovuje im, tak načo sa tým zaoberať...

muchotrafka298
15. sep 2024

Nestaraj sa do vztahov inych ludi.

dharmasanata
15. sep 2024

Plno párov tak funguje, môžeš si to tu čítať denne, väčšinou je to opačne že ženy tolerujú zalety mužom aby mali kde bývať a podobne..

minenkak
15. sep 2024

Presne ako píšeš,je to vzťah tvojej kamarátky nie tvoj, nerieš.Čo je dobré pre iného ,nemusí byť pre teba a opačne

janetinka27
15. sep 2024

Dnes takto ziju mnohi ludia, ktori sa k sebe nastahuju skor, ako medzi nimi vznikne hlbsi vztah a skor ako si napanuju realnu buducnost.
Vacsinou nie su schopni/zreli upratat si svoj zivot a tak zostavaju zit spolu, dokonca do tohto spoluzitia rodia deti.
Navonok vystupuju ako par, ved spolu ziju, v skutocnosti ich nic nespaja (mozno len deti) a takto dokazu prezit svoj zivot.
Mozno nevedia ako skutocny partnersky vztah vyzera, alebo je to nezrelost, lenivost, ziadne ambicie, otupenost, strach, ze si nikoho nenajdu, ze nebudu mat kde byvat, ze zostanu bez penazi atd

akyia
15. sep 2024

Chorá doba chori ľudia 🤷🏻‍♀️

zelenina1
16. sep 2024

@akyia Ale prosim ta, aka chora doba. Neopustaj sa 🙂 Pozri sa najprv na svoje vztahy s ludmi a potom mudruj.

akyia
16. sep 2024

@zelenina1 pozeram sa pozeram na svoje vzťahy ale nemám žiaden takýto zvrateny 🙂

maranta_leuconeura
16. sep 2024

@akyia a kto urcuju, co je zvratene? Biblia? Zakon?

akyia
16. sep 2024

@maranta_leuconeura vy dve asi budete rovnaké ako tá jej kamoska keď sa niečoho takého zastavate, veď áno každý nech si robí čo chce ale moj názor to nezmení že je to zvrátené takze tu máš aj odpoved, je to vec názoru (dovolím si tvrdiť že väčšiny normálnych ľudí)