Dilema o vzťahu so zahraničným kamarátom.

ishin7167
3. mar 2020

Ahojte, potrebujem radu....mám kamarátku, ktorá je vydatá, má dobrého manžela a tak...lenže má jedného kamaráta, ktorý sa jej priznal, že je do nej zamilovaný a ani on jej nie je ľahostajný. Tiež ho má viac rada ako len obyčajného kamaráta. Lenže je to ešte komplikovanejšie. Ten kamarát je kórejskeho pôvodu a pracuje v USA a chce prísť na SK a ostať tu kvôli tej mojej kamarátke. Ako by ste jej poradili? Ja jej už neviem ako pomôcť, poradiť. :-/ (Samozrejme, poznajú sa aj osobne.)

korunka1
3. mar 2020

Dobšinský by sa v hrobe obracal z tohto.
Nebudeš tá kamarátka Ty osobne? Pretože nerozumiem, čo sa staráš do toho, že ona si ide dokafrať život. A kamarát asi nie je kompletný alebo je vychcaný..prísť z USA na Sk? Jedno lepší blud ako druhý

dopolbokaodrata
3. mar 2020

Jasne, kamarátka 🤦‍♀️

lucks6
3. mar 2020

hmmm ako hej podla mna to tiez kamoska nebude, no ,, ona,, musi vediet, ci chce byt s manzelom alebo nie. to je podla mna prvorade. skor by som povedala, ze ona by mala ist tam, ako naco by siel on z ameriky byvat sem

veronikaszabova
3. mar 2020

@dopolbokaodrata
@korunka1
Takych uz tu bolo, ze?

jaskolka
3. mar 2020

Tej kamarátke by som povedala, že keď si chce pokaziť život je to už len jej problém. Komu niet rady, tomu niet pomoci. Nepochopím také hlupe ženy, tak je vraj spokojná, má dobrého muža, pokojne manželstvo a, stratí hlavu pre dákeho "kamoša" z Kórey?

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ishin7167
autor
3. mar 2020

@korunka1
@dopolbokaodrata
@lucks6
@veronikaszabova
predstavte si, že ja to nie som, ale naozaj tá kamarátka -_-

@jaskolka
@perdulka7 tiež som jej to isté poradila, nech sa nenechá obalamutiť,,,,nech by neľutovala v budúcnosti.

martinals
3. mar 2020

Myslím, že tu nie je čo radiť musí sa rozhodnúť sama, zrejme jej nie čo v manželstve chyba inak by normálne rozmýšľajúca žena nad tým ani neuvažovala.

kittykat22
3. mar 2020

@ishin7167 dobry manzel vs zamilovany kamarat z cudziny ... hmm velmi tazka volba. Asi sa mi zasekne mozog

ishin7167
autor
3. mar 2020

@martinals tiež si myslím.
@kittykat22 čo na to povedať?

mirkava
3. mar 2020

@ishin7167 tak ak ma dobreho manzela bola by fakt s prepacenim sprosta ked by dala prednost neisote z cudziny.....

hope87
3. mar 2020

Kamaratka by mala mysliet na to, ze toto nie je ziadny romanticky film a sanca, ze tieto prvotne motyle v bruchu a zamilovanost vydrzia, je mala...resp. ze to bude stat za to, aby opustila svojho "dobreho" manzela...
Radsej nech sa zameria na zlepsenie a okorenenie jej terajsieho vztahu-manzelstva...

kitycat
3. mar 2020

myslim, ze ten kamarat by si mal spocitat kolko je 2 + 2 :D

korejec zijuci v USA, ktory dycha pre kamaratkyne modre oci sa chce prestahovat niekam do Slovenskej Hornej-Dolnej? CO tu ten clovek chce robit? Nad tym kamaratka premyslala ako by zili keby teda j laska taka silna?

Kazdopadne je to len poblaznenie toho, ze je to nieco ine a exoticke, manzelom si je asi velmi ista a hormony pracuju

aylinn
3. mar 2020

Hmm..korejec..nezvyčajné chúťky😁

xeniii
3. mar 2020

Neviem, podľa mňa je toto dosť veľký risk, ja by som do toho nešla, neobetovala by som rodinu, roky spolužitia za niečo takéto neznáme

poly1
3. mar 2020

Kórejec?To nemyslíš vážne 😝

23121974
3. mar 2020

Keď je koze dobre,ide sa šmýkať na ľad 🙄

sims4
3. mar 2020

Čo by som jej poradila. Je vydatá a má muža, s ktorým nemá problémy, aspoň o žiadnych nepíšeš tak potom o čom? Kamarát nech pekne zostane tam kde je. Zíde z očí zíde z mysle

gir
3. mar 2020

Áno, nech sa vykašle na muža a nech ide ona za kórejcom do Ameriky, žijú si svoj americký sen, pokiaľ na hubu nepadne.

lucks6
3. mar 2020

tieto pribehy, moja kamaratka maa.... joooj, ako vobec jej neviem poradit, ja viem, niekedy sa proste manzelstvo rozpadne, no ja si to takto neviem predstavit

vilma7
3. mar 2020

Tak hádam by sa mala kamaratka vedieť rozhodnúť, to na to potrebuje MK? Alebo teba?🤣🤣🤣

ishin7167
autor
3. mar 2020

@vilma7 tak mne to nehovor 😀

kittykat22
3. mar 2020

@ishin7167 takze ty zjavne vidis, ake by malo byt racionalne riesenie. Sudim podla tvojich odpovedi, a aj tak zakladas diskusiu. Ty nepotrebujes radu ako pomoct kamaratke. Jeden by z toho nadobudol dojem, ze cielom tejto diskusie je uplne nieco. Spravanie kamaratov je casto iracionalne v nasich ociach. Ale je to ich zivot, ich rozhodnutia. Mozes povedat svoj nazor, ale tym to konci - nikto nie je povinny nasledovat dobre mienene rady. Je to ich zivot a ci to dopadne, nedopadne alebo nabere uplne iny kurz je len na nich. Tvojou ulohou je len sa rozhodnut, ci ostat alebo nezostat v priatelstve. Ono sa moc nehovori o tom, ze niekedy je lepsie, priatelstvo nacas opustit - v ramci zachovania dobrych vztahov.

ishin7167
autor
3. mar 2020

@kittykat22 veď jasné, len mi je aj ľúto kamošky, lebo vidím, že sa trápi a radím jej, aby sa správne rozhodnúť, a mám pocit, že by som jej mala ešte nejako pomôcť. A už mi došli všetky možné rady, tak som sa chcela poradiť aj tu. Reku, viac hláv, viac rozumu, ako sa hovorí. No ale asi fakt dám na tvoju radu, že s ňou na pár dní preruším kontakty, aby sa to nezvrtlo....

kluska
3. mar 2020

napisem takto, ze pokial je kamoska relativne mlada, nema deti, tak v pohode nech to skusi. Asi v tom vztahu nieco chyba alebo chyba je v nej samej pokial sama rozmysla, ze by jej za to ten cudzinec stal. Zivot je len jeden.

jankapepe
3. mar 2020

@ishin7167 a čo na to hovorí kamarátka?

janickacrazy
4. mar 2020

@ishin7167 Inak nechápem, ako sa niekomu može páčiť Korejec, ja neviem, pre mna sú totálne nepríťažliví. No ak ju chceš odradiť, tak som počula, že ani v posteli nie sú dobrí, ale či je to pravda neviem, ale možno by to zabralo, aby sa ukľudnila. Inak dosť doležitá otázka, majú s mužom už aj deti?

ishin7167
autor
4. mar 2020

@kluska
@janickacrazy deti nemajú žiadne, a je mladá.

@jankapepe je na vážkach, ale po včerajšku už si je istá, že je to zrejme naozaj len obyčajné rozptýlenie. Vraj sa pohádali, neviem o com, nechcela mi povedať podrobnosti, ale že jej povedať, že on je muž a ona žena a ona ho musí počúvať. To sa jej samozrejme nepáčilo.