Dať mu ešte šancu?

23. aug 2024

Spoznala som chlapa, taký nemastný, neslaný.. ale nudila som sa, tak sme sa dali do reči, pár krát rande, nebolo to až tak zlé. Pozor maximálne objatia a pusa na líce keď mal narodeniny.
Od začiatku tvrdil že by nechcel slobodnú matku s dieťaťom, že nič od neho nemám čakať.. Mal sexualne narážky za ktoré som ho hneď stopla, a povedala že ešte raz tak ho bloknem. Tak sme boli ešte pár krát niekde, občas fajn super večer inokedy úplná nuda. No stále mal sprosté reči že on nechce vzťah, nechce slobodnú mamičku.
jeden deň som mu neodpísala lebo som nemala náladu, videl ma na obede s kamarátom, ako naschvál. Pýtal sa ma kto to bol a prečo som neodpisovala
a už to začalo, volal mi 5x po sebe, posielal hlasovky, správy, medzitým ma ešte blokol a znovu odblokoval, zdieľaľ trápne statusy na fb aké sú ženy využivačné a k*rvy. Psycho.
Teraz sa zobudil, vraj sa zaľúbil až po uši a tými rečami sa bránil aby sa nezaľúbil ešte viac:D vraj ma ľúbi, a lepšiu ženu nestretol a chcel by ešte šancu…
Čo si o tom myslíte? má 30r. Podľa mňa to prehnal, a vôbec taká scéna kvôli niekomu s kým ani nič nemal??? Teraz ma zas núti aby som ho zoznámila s dcérou, a keď poviem že nie, píše mi že či bude mať malá zmätok lebo že už pozná veľa chlapov:D akože opäť hlúpe narážky
Inak, pekný milý, nefajčí, nepije, finančne gramotný a aj zabezpečený na svoj vek.. okrem tej scény ktorú spravil som nemala z neho zlý pocit:/

dzulli1980
23. aug 2024

Totálne nevyrovnaný jedinec ... za mňa STOP, žiadna šanca.

alexas56
23. aug 2024

Nie, žiadna šanca. Ja by som sa sním nestretla hneď potom ako hovoril, že nechce slobodnú mamičku a že nemáš od neho nič čakať. Koniec. Maj svoju hrdosť.

kvetka404
23. aug 2024

Toto je ti treba? Načo?

kaktusik007
23. aug 2024

total red flag, kasli na neho

jaond19
23. aug 2024

Tento vadný kus nechaj tak....

sashka22
23. aug 2024

Brrrr, až ma striaslo, toto fakt s dcérou nepotrebujete

sofia1
23. aug 2024

Neblázni....už cela veci sa ti nepáčilo na ňom,tak ci bude neskôr robit.Mysli aj na dcerku.

haley7897
23. aug 2024

...

ukgirls
23. aug 2024

si ro precitaj este raz po sebe a ak nechapes tak stale dookola.. ved ak mas aspon trocha rozumu hned vidis red flags v kazdej vete v kazdom jeho kroku voci tebe ... bloknut raz a navzdy nic ine sa s nim neda

slavka1988
23. aug 2024

Z nadpisu som ti chcela napisat aby si urobila ako to cítiš ,ale po prečítaní príspevku by som takeho chlapa radšej veľkým oblúkom obišla už aj kvôli dieťaťu ktoré máš .Urcite si sa už sklamala a vychovávať dieťa sama je náročné tak si povedz či ešte potrebuješ aj kotvu na nohe v podobe takeho ,,chlapa,,

mikadooo
23. aug 2024

Veď by som mu to vymenovala jedno po druhom, správal sa ako dement od prvej chvíle, kde na to prišiel, že má na teba nejaký nárok a že sa nemôžeš stretnúť s kamošom??? To že sa on zaľúbil, je jeho problém, nie tvoj, láska sa prejavuje ináč, nie výčitkami a urážaním sa, blokovaním a zdôvodňovaním urážok, že sa nechcel zaľúbiť ešte viac či kerého somára to vymyslel 🙄🙄🙄. Fakt akože toto si pustiť do života, uch...... Plus, od začiatku mačo vykrikuje ako slobodnú s dieťaťom nie, akože čo čakal, že ho budeš prosiť, aby s tebou preboha chodil? Celý mi príde nejaký fakt mimo.

ysseba
23. aug 2024

Divím sa ti, že nemáš hrdosť a po rečiach typu "nechcem slobodnú mamičku" si to nestopla. A to, že ti píše, že či bude mať malá zmätok, že či už pozná veľa chlapov, tak toto je úplne, ale úplne manipulatívne, nechutné a úbohé z jeho strany. Najmä manipulatívne!!! Toto fakt nepotrebuješ 🙈

ivik4
23. aug 2024

A ty si akoze normalna ? Ked uz seba mas za 0 a chces sa zahadzovat s tymto odľudom, aspon kvoli dcere to nerob. Nezasluzi si aby sa jej mama vlacila a ona automaticky s nimi, s takymto clovekom. Vsak co veta, to katastrofa. No otras

danyelia
23. aug 2024

Utekaj od neho rýchlo preč, podľa toho, čo píšeš to musí byť úplný blbec 😃

mrkvicka060
23. aug 2024

to je riadny... no okej, nebudem pisat co radsej... nevyzrety ziarlivec bez sebavedomia. totalbe vadny kus, nerob si to, posli ho pekne kvetnato do riti palovej

luccija
23. aug 2024

V žiadnom pripade

niki35
23. aug 2024

Nie. Žiadna šanca. Rozumný muž sa správa k žene inak

brendaa
23. aug 2024

Hmm vôbec nie je milý.. Tebe sa páči a chceš byť s ním napriek jeho hnusnej povahe.....

pbra40
23. aug 2024

Ak by si nepochybovala, tak by si sem nepisala.... ale ledze pochybujes, to je jasny signal toho, ze telo sa brani... pocuvaj svoju intuiciu

enmery
24. aug 2024

Úplne vadný kus. Red flagy ako sviňa a ty rozmýšľaš nad šancou🤷‍♀️

sofia1979
24. aug 2024

Úplná stopka chlapec nevie co chce máš dcéru a verím, že toto si neželáš pre vás celkovo Dokonca taký narcis majetnicky ak by ste boli vo vzťahu. Utekaj kade ľahšie

princkrason
24. aug 2024

deti , takto to vyzera ked sa stretnu dvaja zufalci

majka16390
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zooeynka
24. aug 2024

On ta videl s inym a lutoval ze ta nepretiahol. Mysli si, ze tomu s kym si bola na obede si dala a teraz sa citi oklamany, ze on ta smyknut nestihol. Tak ti oznami ze sa zazracne do teba zalubil....lebo pochopil ze s taktikou "nechcem slobodnu mamicku' si proste nevrzne. Co ti este treba ozrejmit? Preco to robi? Nie, nelubi ta, len ma plne vajca.

enmery
24. aug 2024

@majka16390 To ti stojí za to, založiť si čerstvo nick a prísť trollovať a ubližovať?Toto psychicky zdravá osoba neurobí.

januska12323
24. aug 2024

Ešte sa s ním vyspi potom sa určite zmení

majka16390
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majka16390
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
enmery
24. aug 2024

@majka16390 Pokojne si toho manipulatívneho chlapa s narcistickou poruchou nechaj a zastávaj sa ho. Zažiješ, čo si ešte nezažila a možno potom sa Ti rozsvieti v hlavičke.✌️

majka16390
Odpoveď bola odstránená
Zobraz