Darček pre kolegyne

natal1230
27. mar 2024

Ahojte, chcela by som sa poradit... o par dni koncim v praci a chcela by som kolegyniam kupit nejaku drobnost. Ideme si z prace sadnut do podniku a najskor som rozmyslala, ze ich pozvem no je nas 6 a vyslo by ma to draho, tak mi napadlo, ze kazdej kupim nieco male. Vedeli by ste mi poradit? Napadla mi kozmetika, mozno vyskladat nejaky kozmeticky balicek... neviem co je vhodne. Sme zensky kolektiv, kazda ma rada nieco ine, tak je to tazke. Dakujem za kazdu radu. 😊

lilianka28
27. mar 2024

A v akej cenovej relácii by mal byť ten balíček?
Ťažko sa trafíš každej, zase budú mať len zbytočnosť.
Ja by som si asi predsa len radšej išla s nimi sadnúť. Veď keď pôjdete na pizzu, tak to hádam až tak drahé nebude.
Prípadne my sme to riešili tak, že do roboty sa objednali chlebíky, zákusok pre každého a posedelo sa takto.

janaolas332
27. mar 2024

@natal1230 ja by som zvažovala skôr niečo praktické,tak im kúp kávu do kancelárie/kuchynky alebo čaj,alebo čo majú rady,alebo objednaj pizzu,dones koláč,vytlac spoločnú fotku na pamiatku a vybavené.

natal1230
autor
27. mar 2024

Lenze my si ideme sadnut, to je uz dohodnute (do baru), takze ked si da kazda po 3 drinky vyjde to fakt draho.

Nepracujem v kancelarii, takze nemame ani kuchynku, len maly sklad. 😄 Ale ta kava caj je fajn napad, len je to asi malo, preto som chcela nejaky balicek. Ale tiez som za prakticke veci, sama nemam rada zbytocnosti. Preto som zufala z toho.

A cca 15€ na osobu ratam.

martinkatinka
27. mar 2024

@natal1230 tak ked si sadnete, povedz ze jedno kolo je na teba. Potom uz individualne.

janaolas332
27. mar 2024

@natal1230
@natal1230 tak 15 e na osobu sa mi zdá dosť celkom,tak povedz,že buď platíš jedlo,alebo nápoje...to máš 100 e skoro, alebo kúp poukážku darcekovu na nejakú donášku jedla buď v ten deň, alebo im to daj ako darček 50e pre všetky,ja by som to asi tak riešila.

muchotrafka298
27. mar 2024

Ja by som darceky nevymyslala, pretoze nie kazdemu sa trafis do vkusu, aj ked s nim pracujes. Proste by som ich niekam pozvala, ze na rozlucku. Zaplatila by som bud jedlo alebo drink pre kazdeho.

dzejny656
27. mar 2024

U nás mala veľký úspech 15€ poukážka do Martinusu.

kvietok2012
27. mar 2024

Dones im chlebíčky a zákusky...tak by som to riesila ja.

0silvia0
27. mar 2024

@natal1230 pred tým posedením v bare by som ich pozvala na pizzu, darčeky by som nevymýšľala, do baru pôjdu s kabelkami naľahko, ešte budú mať oštaru s kávami a blbosťami, možno niekto ani kabelku nebude mať, kam si strčí darček? Nerieš darčeky.

pralinka86
27. mar 2024

Okrem poukazky asi radšej nic. To je tazke trafit a zbytocne minat peniaze.Ten Martinus alebo DM jedine, to je take najvseobecnejsie...
Alebo potom radsej zaplat tie drinky alebo pizza, burger pred barom a v bare už každý sam. Takto sa to aspon zje/vypije 🙂

natal1230
autor
27. mar 2024

dakujem za rady, zeny 😊❤️

katie253
27. mar 2024

@natal1230 my sme mali minule dámsku jazdu, 5 báb a navzájom sme si podarovali:
- termoska na kávu + kava
- kefa na vlasy + handrička na prach
- zrkadielko do kabelky
- čaj v darčekovom balení
- náušnice

cacianka
27. mar 2024

Do spoločného kuchynského kútika im kúp kávy, čaje, cukor , mlieko, keksíky slané aj sladké, čo využijú všetky.
Alebo na obed objednaj pizzu, dajte si spolu
a v bare indi vindi

anketkarka
27. mar 2024

Jedno kolo v bare. Alebo nejaký vyrobený spomienkový predmet. Kľúčenka s poďakovaním, hrnček s vašou spoločnou skupinovou fotkou.

svetlonos
27. mar 2024

@natal1230
prosim ta a to ta nenapadlo predtým ako si ich pozvala do toho baru? Ci sa pozvali same?

natal1230
autor
27. mar 2024

@svetlonos nepozvala, veduca navrhla, ze by bolo fajn sa pred odchodom stretnut

svetlonos
28. mar 2024

@natal1230
tak nech to zaplati alebo prestane organizovat financie zamestnancom! Dalsi srf, ktory mysli, ze peniaze ludom prsia a su neschopni minut si ich podla vlastneho uváženia!
Povedz ze vecer nemôžeš, lebo musis davat pozor na kamoskine dieta od dnes dalsi mesiac alebo kolko bude treba. Neviem ake mate vztahy a ako si na tom financne. Podla toho by som ich bud teda pozvala ku sebe domov alebo poveda, ze prve kolo platim ja. Neocakavala by som od kolegyne, ze mo na rozlucku zaplati 15 e za kokteily. Ale sefka bud nema rodinu, uver, alebo ma dost penazi.
Keby su to fajn kolegyne kamosky tak ok. Ale tiez som bola jednu dobu na tom vseliako a keby mi niekto navrhol toto, tak nehrozí.

muchotrafka298
28. mar 2024

Tak ked sa chce sefka stretnut, nech to zaplati zo svojho alebo z firemneho. Kludne by za mna stacilo doniest do roboty kolac a par chlebickov alebo oblozene misy a tym by to pre mna haslo.

natal1230
autor
28. mar 2024

Akoze haloo kde som napisala, ze ja musim zaplatit za ucet, ked si pojdeme posediet? Robim v predajni, nemame priestor na posedenie v praci, preto ked sa chceme vsetky stretnut, tak ideme von. Suhlasili sme vsetky, vratane mna. A tych 15€ som si ja urcila, moze to byt aj 10... chcela som len poradit nejaky darcek. Dakujem za rady, uz mam vymyslene. 🙂 Pekny den vsetkym.