Darček na Valentína

15. feb 2024

Baby dali ste niečo svojim chlapom? Alebo je tento sviatok viac zameraný na darčeky pre ženy?

Mali sme totiž prvý valentín s priateľom. Pár dní predtým sme spolu boli nakupovať. On si niečo vybral a zaplatila som mu to a aj on mi niečo kúpil. Cestou domov vravel, že to už sme si dali navzájom na valentína. Takže som už nič neriešila a nekupovala nič viac. Napriek tomu mi včera dal ružu, dezert a sprcháč a ja som sa cítila ako chudera, že ja pre neho nič nemám. Po pár dňoch mu už nechcem dávať, to by som sa cítila ešte trápnejšie. Lenže on sám povedal, že už sme si darčeky dali. Povedal to schválne, aby som si už nerobila viac starosti a nič viac mu nekupovala?

isadoraisa
15. feb 2024

co riesis, boze moj

martinenka886
15. feb 2024

A keby si nieco pripravila cez vikend? Ze len kupis nejake vino, alebo nie co mate radi, spravis nieco drobne pod zub a keby ste si aj len v telke nieco spolocne pozreli, alebo take nieco?

madeincssr
15. feb 2024

Si zlata, ked nad tym takto uvazujes. Staci, ked ocenis jeho darceky/pozornost (explicitne mu povies, ze ta prekvapil a potesil). Chlap tiez obcas potrebuje pekne slovo, ocenenie, aj keby sa tvaril ako neviemaky drsnak.

blondiee83
15. feb 2024

Neprezivaj to tak velmi. Proste zajtra/v sobotu nieco navar, nalej pohar vina a povedz, ze ta prekvapil tym dalsim darcekom na Valentina, ze si to cenis a tak by si mu to chcela takouto malickostou oplatit. Hotovo. Alebo ak nenavaris, tak kup dva zakusky - to je jedno, podstata je v inom - povedat mu o tom, ze si to vazis a potesilo ta to

veklipo
15. feb 2024

Som vydatá 14r. Dostala som 3 krásne kytice - veľkú od manžela a 2 menšie od malých deti, ktoré kúpil samozrejme manžel.
Ja som behala doobeda a hľadala vhodný darček a ingrediencie na skvele rizoto. Prišla som domov ale taká vyčerpaná a hladna, ze keď sa na mňa deti vrhli, vybuchla som. Manžel s deťmi sa zdekovali. Darčeky super, nálada hrozná.
Ale tak nakoniec to dobre dopadlo, ospravedlnila som sa, spravila som im obľúbené rezne s hranolkami
Chcem tým povedať, ze zivot a práva láska je o inom. Darčeky sú len taká čerešnička na torte.

autor
15. feb 2024

@martinenka886
@blondiee83
Niečo také práve plánujem buď koncom mesiaca alebo v marci, aby si to nespájal už s valentínom, ale tak, že ho chcem potešiť aj mimo nejakých sviatkov. Myslíte, že to je dobrý nápad? Že neriešiť už teraz tento valentín a potešiť ho inokedy?
My sme totižto obaja tento mesiac mali narodeniny a plus ešte včera valentín a už toho oslovovania a darčekov bolo dosť naraz

sense
15. feb 2024

Podľa mňa to. Moc prežívaš..... Absolútne neriešim "vracanie" darčekov keď ty mne musím aj ja tebe. Pozri mne chlap niečo dal, ja jemu nie, dokonca ani Sex nebol keďže prišiel z prace o pol jednej v noci a to som už spala. Mat sa rad a obdarovavat sa drobnosť ami sa dá celý rok a nielen jeden deň lebo je valentina. To nie je žiadne prekvapenie ani gesto.
A potom čo som si vypočula včera v obchode už vôbec nie. Kde chlap cca 35r sa lúčil s nejakým zrejme kolegom alebo kamošom zo slovami ze musi ísť ešte kvety domov kúpiť lebo bude Theater zas a obaja sa strašne na tom bavili

autor
15. feb 2024

@veklipo áno, viem, že láska je o inom. Tú som mu potom na oplátku vyznávala po zvyšok večera. Len som sa v tej sekunde zacítil blbo, že ja som mu nič nedala. Každopádne ja sa cítim blbo vždy, keď mi niekto niečo dáva. On to možno ani tak nebral a bol rád, že ma potešil.

martinenka886
15. feb 2024

ale vsak by neslo o to, ze by ste si davali zase nejake darceky a brali to ako nejaku oslavu niecoho, neviem coho. proste spolocne straveny cas, trosku obzvlastneny o to "pohostenie". na to netreba podla mna vyberat nejaky specialny termin. ale ak ti toho pripada vela, tak proste nerob teda nic 😀

lenka.25
15. feb 2024

naozaj sa zaťažuješ úplnou hlúposťou . To že ti on ešte niečo dal, ber ako bonus .
Len taká smiešna príhoda , dnes sa ma naša upratovačka v práci opýtala , čo som dostala na Valentína, tak jej hovorím, že muž mi dal kytičku a ona ma pohladkala po pleci so slovami a takým utrápeným výrazom , že nevadí , aspoň niečo 😀

horislava_balazova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. feb 2024

A ešte jedna vec. On kúpil ružu a dezert ešte aj mojej mame a to sa ani oficiálne nezoznámili. Asi si to pomýlil s MDŽ alebo neviem 🙈 Tak ona ešte vymyslela, že mu kúpi dezert alebo niečo sladké a donesiem mu to keď sa budeme mať stretnúť, že akože od nej. Že by teda aspoň niečo dostal

autor
15. feb 2024

@lenka.25 milá 🙃🙃🙃 Mám pocit, že ona nedostala ani len to.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
15. feb 2024

Nikdy som Valentína neriešila. A ani nebudem.