Dali by ste šancu tomuto mužovi?

21. jún 2024

Rozhodla som sa zalozit jednu temu, lebo to tu zbytocne kuskujem a chcem to uz v sebe uzavriet, keby sa mi vyjadrili aj muzi z ich pohladu, budem rada. Spoznala som niekoho a byva nedaleko byvalej, po rozchode si tam kupil byvanie, vraj bolo vyhodne. Myslela som, ze bude z toho viac, od zaciatku som to hrala skor na kamaratstvo, aby som videla co bude, poznate to - nedate hned srdce na dlani. V minulosti podviedol novu partnerku s byvalou (mala som tu temu o tom, ze ho dostali ako to nazval ´zenske zbrane´) Nechcem sudit, ale oplati sa dat sancu cloveku, ktory ma taky nazor, ci ho tie ´zbrane´ nedostanu zakazdym potom... Priznal, ze bol slaboch a uz by to ziadnej neurobil, ale... Ked sme si pisali asi 2 mesiace, aj intimne uz, vselico proste, tak mu napisala ta druha po x mesiacoch, ci moze prijst a on ze dobre, a mne ze si nebudeme ten vikend pisat. Ublizilo mi to, aj som mu povedala, ze mi to nerobi dobre a on to presiel s humorom stylu daj si kolacik, bude ti lepsie. Ona nakoniec neprisla, tak sme dalej pisali, len uz s pocitom z mojej strany, ze som nahradnicka. On povedal, ze jej chcel len dat sancu, ako ona jemu vtedy, ked ju podviedol. A ze ked som ja chcela, aby sme boli kamarati, tak to takto riesil. Neskor jej aj darceky zaniesol (lebo mala prijst aj na Vianoce, ale nakoniec neprisla tiez) a dal jej vraj posledny bozk na rozlucku a tym to medzi nimi skoncilo, aj ked sem tam pisu. Avsak, s prvou stale chodi niekedy aj na oslavy, kedze maju tam spolocnych priatelov a robi mu aj papiere. Mne sa to cele proste nepaci. A v dalsej teme som pisala, ze sa vyjadril o byvalej, ze aj ona zila v zahranici, naucila sa po polsky a vedela sukat (to mal byt vtip na to, ze po polsky hladat je sukat, ti co vedia polsky, to poznaju) No mne sa to zdalo cez ciaru a taktiez sa raz vyjadril, ze sa nechce k nej vratit, lebo citovo je uz so mnou a ze ona by bola len lahsia korist kde by este mohol zasunut, tak ma to znechutilo a povedala som, ci ja som akoze tazsia korist. Ospravedlnil sa, povedal, ze ked je v strese tliacha somariny a ze uznava, ze to bolo nevhodne, aj ten vtip o sukani. Teraz tvrdi, ze vsetko je uz minulost a chce byt so mnou, no ja uz som proste zaseknuta a neviem ako dalej. Na zaciatku mi pisal, ze som jeho laska, a ze bol do mna zalubeny (poznali sme sa pred rokmi), atd. a ze aj ked bol s nimi, myslel na mna a nedokazal sa zamilovat ani do jednej, ale vsetko sa to vo mne akosi pokazilo, chcem len vediet, ci stoji za to davat cloveku druhu sancu a neodsudit hned, alebo radsej zijst z kratsej cesty a nespalit sa. Taktiez sa stala vec, ze sme sa mali stretnut, poslal mi fotku srdieckoveho kolacika, ze ho upiekol z lasky pre mna a prinesie mi, no v ten den mala narodeniny aj byvala, tak hned ma napadlo, ze ked si niekedy pisu, poslal fotku aj jej, pytala som sa, ci niekto ma narodeniny a on ze nie, neskor tvrdil, ze zabudol a ze jej fotku isto neposielal. Mam v sebe nedoveru a neviem to prelomit. Mam komplikovanu situaciu po 13 rocnom vztahu a nechcem nikomu naletiet.

kristinka92
21. jún 2024

zase? veď si prečítaj čo ti ženy písali, NIE NIKTO NORMÁLNY BY ŠANCU NEDAL a nezmení sa to ani s druhou ci treťou témou
https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/dali-by-ste-sancu-muzovi-ktory-v-minulosti-podviedol-a-ma-blizko-byvalu/?page=3#post-87806653

autor
21. jún 2024

@kristinka92 Ja viem, chcela som to zhrnut, nahadzala som to sem narychlo a nebola jasna cela situacia, teraz mi pise, ze ma lubi a prosi o sancu, ze mu mam verit a nemam sa bat. A ja som na hrane, lebo naozaj nechcem ludi sudit, ale ani zle dopadnut.

pribinak
21. jún 2024

Nie nedala. Iba padnuta natlačí zožerie hentake kecy

monalisa1111
21. jún 2024

NIE! Utekaj. Akurát Ťa využíva. Načo sem stále píšeš, keď aj tak nepočúvaš naše rady. On nemá, čo chodiť s inými ženami na oslavy aj keď majú spoločnú minulosť či známych. To takým rozprávkam veríš? Zobuď sa konečne

katkaseiner
21. jún 2024

divny tipek... po 13rocnom komplikovanom vztahu ist do prveho zrejme este komplikovanejsieho.... no neviem..

autor
21. jún 2024

@monalisa1111 Tak, toto som potrebovala citat, zrejme. Asi som naivna a verim na tie sproste rozpravky. Chce sa mi plakat, uprimne, lebo ja uz nejake city k nemu mam.

monalisa1111
21. jún 2024

Hej, tak veľmi Ťa ľúbi, že chodí s cudzou ženou na oslavy a podvádza Ťa. Otvor oči. Zablokuj a choď do fitka radšej

basulaak
21. jún 2024

Do riti takeho kopnut je malo….ale ak si lubis komplikovat zivot chod do toho. 👌

januska12323
21. jún 2024

Nie, mám sa rada a nestojí mi za to.

timilv
21. jún 2024

@autorka nie nedala... To je jeden nevyzretý chlap, ktorý to nemá v hlave upratané. Stále sa budeš len trápiť a rozmýšľať čo robí, kde je a s kým si píše. Už ťa X-krát presvedčil že sa mu nedá veriť a keď sa mu naskytne šanca tak ju využije. A tvári sa ako najväčší dobrák ktorý len chcel dať tej druhej šancu. Ruky preč od neho, lebo sa budeš veľa trápiť

kristinka92
21. jún 2024

ja ti napíšem aj modre z neba keď tomu chceš veriť, ale charakter sa nezmení- vtedy sa s hentou chcel vychrapat, jediný dôvod prečo to nespravil bol, že ona neprišla- tak si dobrá ty ako druhé (či tretie?)husle. a to na veci nič nemení.

suve99
21. jún 2024

Prosím Ťa koľko máš rokov ? Lebo, to čo som si dnes už prečítala, mám pocit, že dákych 17

lubkovaandrejka
21. jún 2024

V skratke - nie,nedala by som mu sancu ani keby bol najvacsi krasavec pod slnkom.

monalisa1111
21. jún 2024

Samozrejme, že máš city pretože Ti narozprával rozprávky.

jarinka33
21. jún 2024

je cas nechat to cele plavat. muzi sa nezvyknu zmenit. a uz vobec nie taki, ktori su schopni podviest, to tak proste je a aj bude. u mna by sa dovera narusila na 100% a nic na svete by ju nedokazalo vratit naspat, aj keby sa ten dotycny na hlavu postavil. neviem, co este potrebujes pocut, ked ti tu kazda jedna radi, ze mas od takeho cloveka utekat co najdalej?!

vanilkovazmrzka
21. jún 2024

Podla mna si ty spravila chybu hned na zaciatku, ked si ho otvorene postavila do role len kamarata. Od zaciatku si mu zobrala sancu, vsetko nasledne sa dialo viac menej kvoli tejto hranici, ktoru si si stanovila ty sama.

monalisa1111
21. jún 2024

@vanilkovazmrzka netáraj hlúposti. Ona nič zlé nespravila. Aj keby ho postavila do role iba kamaráta a on ju naozaj mal rád určite nebehá,nepíše a inými ženami, ex či s nimi nespí. Ale bude sa snažiť o ňu

enmery
21. jún 2024

Preboha, vy ani poriadne nemáte vzťah, 2 mesiace a už len problémy. Preber sa. Aké to asi bude po rokoch? Ser naňho, či nikto iný sa na Teba neulakomí, tak sa silou mocou držíš niečoho, čo je úplne "celé zle" už od začiatku?Lebo ja už inak nechápem, prečo zakladáš témy a nedáš si povedať.

vanilkovazmrzka
21. jún 2024

@monalisa1111 lenze ty sa na to nepozeras muzskou optikou. On voci nej nemal a nema ziaden zavazok, moze si robit co chce s kym chce.

autor
21. jún 2024

@vanilkovazmrzka Ono to nebolo tak uplne od zaciatku, az ked sa mi zveril s tou neverou a ze s nou chodi aj von, pamatam si ten den, isiel s nou na klzisko, lebo jej neter sa chcela naucit korculovat

vanilkovazmrzka
21. jún 2024

Vy ste mali vztah ked hovoris o nevere?

autor
21. jún 2024

@enmery Nie je to 2 mesiace, ale podstatne dlhsie, po 2 mesiacoch mu vtedy pisala byvala. Mne ked sa niekto paci, je to raz za dekadu. Mala som a mam aj ine pozvania na rande, ale nebola tam ta povestna iskra...

januska12323
21. jún 2024

Máš dosť rokov aby si od vzťahu čakala iskru, musí tam byť hlavne rozum.

monalisa1111
21. jún 2024
autor
21. jún 2024

@monalisa1111 Nepodviedol mna, ale byvalu. Tvrdi, ze nic so ziadnou nemal odkedy sme si zacali pisat my.

vanilkovazmrzka
21. jún 2024

Tak potom sa viac stretavajte ako si pisete, inak budes zit len v nejakej bludnej predstave a vaticke z rozpravok, co ti popise. Ale ak sa od byvalej nadobro neodstrihne, vzdy tam bude riziko ze sa k nej na kratko ci dlhsie vrati.

autor
21. jún 2024

@kristinka92 Presne takto sa citim. Keby prisla, tak by s nou spal. A povedal by, ze ved ja som chcela aj tak len kamaratstvo. Potrebovala som len viac casu. Asi sa to uz neopravi.

monalisa1111
21. jún 2024

@autor no a chodí s ex na klzisko lebo neter sa chce naučiť korčuľovať. Prečítaj si to niekoľkokrát. Ešte stále Ti to nedochádza?

enmery
21. jún 2024

To je jedno, pretože ak to ma byt láska a fungujúci vzťah, proste sa nikdy neriešia na začiatku takéto kraviny. Čo máš z tej iskry, keď on je vadný kus?Či si ochotná venovať mu roky života a byť druhá, tretia, klamaná, podvadzaná. Jasne Ti ukázal, čo je to za chlapa. A že Ti hovorí, že Ťa ľúbi je úplne nepodstatné. Toto na mnohé ženy zaberá a chlapi to vedia. Pozeraj na činy a preber sa a kopni ho do prdele. Tam vonku je chlap, ktorý hľadá práve Teba, pri ktorom bude iskra a bude sa správať od začiatku normálne a chcieť len Teba. Vyhováračky na spoločných kamošov a vypisovanie, ex príde-nepríde je úplne choré!

ns994
21. jún 2024

Nie nedala. Mala si by tuto kapitolu svojho zivota uzavriet a nemu dat papa. Nepomoze ti to stale rozoberat a skor sa cudujem ze to este riesis stale. Asi mas voci nemu zrejme dake city ale maj ich prosim aj voci sebe samej. Urob za týmto hrubu ciaru a chod dalej.