Dá sa odpadnúť z iného človeka?

19. feb 2024

Ahojte, mozno to bude zniet ako blba otazka, len som sa nad tym proste zamyslela a neviem to nikde dohladat 😅 myslite ze sa da odpadnut z ineho cloveka? 😂😂😂 ze co ja viem, zbada napriklad muz zenu, ktora sa mu paci, je krasne oblecena az sa mu z nej zatoci hlava a odpadne? 😂

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
19. feb 2024

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

janulka1802
19. feb 2024

No, ja by som to dokázala, ale skôr v negatívnom význame, konkrétne od smradu. Z krásne oblečenej ženy muž isto neodpadne, skôr sa mu vzpruží niečo iné.🤣

masinka
19. feb 2024

Ked mladsej dcere brali krv, tak starsia na nu pozerala, ozelenela a zosunula sa k zemi.... ale neviem ci teda toto sa pocita ako dopadnutie z niekoho 😝

tanyan
19. feb 2024

Teoreticky je možné všetko a náhoda je blbec... Ale skôr by som si to vedela predstaviť napríklad v situácii, kde mužovi klesne cukor a tlak (málo jedol a pil) v miestnosti s nedostatkom čerstvého vzduchu a vstúpi žena s ťažkým parfumom...

marca12
19. feb 2024

😂😂😂 predstavila som si situaciu ako muz odpadava pri pohlade na zenu alebo naopak. Este som o tom nepocula

domkakvet
19. feb 2024

Nepoznam nikoho komu by sa to stalo.

larinka552
19. feb 2024

Viem o situacii, ked muz odpadol zo šoku, lebo sa bal, ze sa s nim zena rozide 😃 takze teoreticky ano, da sa to 😄

viestta
19. feb 2024

U muza je to celkom mozne, Prekrvia sa mu iste partie, odkrvi mozog tak s chlapom svacne. Ale neviem si predstavit parametre tych partii aby kvoli nim doslo s odkysliceniu mozgovych tkaniv

lindous
19. feb 2024

Pri súhre viacerých faktorov si viem predstaviť, že by prítomnosť ženy, z ktorej je extrémne nervózny bola posledným klinčekom 😅 mne tak zvyklo byť na odpadnutie z jedného skúšajúceho, ale teda že by sa mi páčil sa nedá povedať 😂

milanemila
19. feb 2024

Jasne da sa, ja som napriklad odpadla z tejto tvojej otazky 👍🏼

harrisson
19. feb 2024

Ano. Ja som skoro odpadol keď som po rokoch stretol dávnu lásku. Tma pred očami, nevoľnosť... mrakoty

diewcatqoo
19. feb 2024

Ja som raz takmer odpadla z jedneho pana.. robila som v obchode a on prisiel ako zakaznik a tak smrdel, ze v zivote som nikdy necitila horsi smrad. Uz je to asi 10 rokov a vzdy si ten smrad viem vybavit a vzdy ma z neho natiahne. No.. musela som ho obsluzit a skoro som to nedala. Prvykrat v zivote mi bolo az na odpadnutie z niekoho.

zanka777
19. feb 2024

To je otázka 😂no ja z teba odpadnem asi........................

tatiana149
19. feb 2024

Odpadla som keď po cisárskom mi ukazali syna. Ono to vyzeralo že z neho som odpadla ale v skutočnosti ma ťahalo najprv na zvracanie keď sa mi sparali v bruchu. Už keď ho vytiahli ukázali tak som zavrela oči.....odpadla som. Prebudila som sa až v izbe s peknuckym čistým synom. Dnes má 13 rokov, ale mu to hovorím furt ako pribeh, na ktorý nezabudnem nikdy

yelena159
19. feb 2024

To mi pripomenulo scénu z Thora 4, kde všetky ženy (a jeden muž) odpadli, keď Thora videli úplne nahého.

dzulik_
19. feb 2024

@yelena159 🤣🤣🤣

daniela2202
19. feb 2024

Ja som skoro dnes odpadla v autobuse, ten chlap neskutočne smrdel od moču

avonladyba
19. feb 2024

Však bežne odpadávajú babenky na koncertoch, keď zbadajú svoj idol.

zuzinka888
19. feb 2024

Tak takto asi nie. Ale ked je vybucovane emocie- vzrusenie, radost,nadsenie, stres- najma ak stretnes celebritu( svetovu), a sa ti este prihobori, ci poda ruku, tak sa to stava.

koniarova
20. feb 2024

Márnosť. Rada by som veru videla chlapa, z ktorého v momente odpadnem. 😁😁

heln
20. feb 2024

predstav si 60-te roky, prichadza John, Paul, George a Ringo a zenske odpadavaju....

mladena
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
20. feb 2024

urýchlene prestaň čítať tie presladené romantické kydy...

minka201
20. feb 2024

Ja som niekde dávno čítala, že v minulosti, keď boli v móde sťahovacie korzety, odpadávali mladé ženy pomerne často. Boli tak stiahnuté, že im stačilo trochu väčšie rozrušenie (aj pri mužovi) na to, aby zamdleli. 🙂

belaaaaaaaaa
20. feb 2024

Je to možné v prípade, že stratí hlavu a preskočí mu Alebo zo smradu ženy a naopak🙂)

mantilka
21. feb 2024

To väčšinou urodzene ženy odpadávali, ale to bolo spôsobené skôr natesno zaviazanými korzetmi, keď sa ešte nosili krinoliny.

katushka238
21. feb 2024

Ja som sìce z človeka ešte neodpadla ale stalo sa mi že mi jedna pani tak slovne naložila že mi asi tri dni bolo zle ,bolela ma hlava a psychicky som sa skoro zosypala.

elis248
21. feb 2024

Čo tak odpadnutie otecka pri pôrode? Aj to sa ráta?