Dá Boh partnera?

9. jún 2024

Ahojte, prosím Vás, aký máte názor na, že keď človek poprosí Boha o partnera, či to bude vypočuté? Alebo sú to len hlúposti. Ďakujem.

klarissa25
9. jún 2024

🤣🤣🤣🤦‍♀️

kacena4
9. jún 2024

ja som "dostala" partnera od Boha. stale ho tak betiem. sme spolu 25r. stastni spokojni, nejde o to ci a ako prosíš ale o to nájsť si ho s podobnymi hodnotami, ktore obaja zdieľate a ak je to viera je to super. nie je to ze ty poprosis a On ti pošle balíček

janai1
9. jún 2024

No tak keď v to veríš tak hej 🤷🏽‍♀️
Pre mňa je to hlúposť

limoncino
9. jún 2024

Skús a daj vedieť. 🤦

really8
9. jún 2024

Dava boh aj nove auto ak poprosim?

lucka_ke
9. jún 2024

však to nie je automat, že vhodíš mincu a vypľuje ti lízatko

dominikamacakova
9. jún 2024

Štatisticky fakt mizivé percento ľudí ostáva slobodných takže áno, keď "poprosíš boha", určite niekto príde.

solange7
9. jún 2024

Tak si to aplikuj na hokej napriklad. Nasa hymna je "nech boze da" a aj tak koncime vzdy zle. 🤡

anna777115
9. jún 2024

To, zhodnotiš, až po par rokoch života s nim, či bol od boha, alebo od čerta🤣

egonsk
9. jún 2024

ked som bol mlady a zufalo som tuzil po partnerke, vzdy mi nejaku v kratkom case dodal... zial bol som pri prosbach malo specificky a tak stastie trvalo len kratko, lebo vzdy sa objavili nejake nekompatibility.
Teraz po poslednom dlhe roky trvajucom vztahu uz nemam odvahu si vymodlit nejaku a spolieham sa na osud, ze co ma prist, to raz pride 😉😁 a zatial si zijem tak, aby som bol spokojny a porobil si to, co som vo vztahu zanedbal.

dadis
9. jún 2024

Podla mna to hlupost nie je. Mne Boh priniesol do zivota mnoho. Aj veci, ktore sa javili sprvu negativne, no casom som pochopila vyznam, preco sa stali. Ja neprestavam byt Bohu vdacna.

bloger
9. jún 2024

Dadis to krásne vystihla. Má zmysel prosiť Boha o partnera.

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hopsas
9. jún 2024

Dá. Poznám takých. Boh existuje a koná.

sara07
9. jún 2024

ked si to potrebuješ nejak okecat, rozpravku verit že ano tak to bude je to ok, tak ano , tak každy ide po svojom ako vie a ako zvlada

evickuska
9. jún 2024

@lucka_ke podla mna o co prosis to pride, nerobila by som si za to z niekoho srandu...
vacaina nasho zivota funguje tak, ze si pritahujeme sami zle alebo dobre...

petronela1985
9. jún 2024

Tak radšej aktívne hľadať, spoloční známi, zoznamky a neviem, čo je v móde. Neviem si predstaviť prosiť Boha a nijako sa nepričiniť.

krasolienka1
9. jún 2024

Pošle ho kurierom

majka36912
9. jún 2024

Nie som veriaca, ale uskodit modlitba isto nemoze. Skor sa ale viac spoliehaj na seba, chod von medzi ludi, vyskusaj nove kruzky, rozsir si zaujmy, spoznaj novych ludi, co su naladeny rovnako ako ty. A hlavne sa nespoliehaj, prosim, na to, ze ak si najdes krestana, budete mat rovnake hodnoty a caka vas pekny spolocny zivot, lebo mam kamaratku, co je silna katolicka, takze hladala partnera len cez zoznamky s touto tematikou a ano, nasla...a odkedy sa vzali, je nonstop na materskej a psychicky ju ten clovek tyra, s jej mamou sa pohadala dokrvi kvoli majetkom (cize ju tlacil bez pardonu do toho, aby v tomto pripade porusila hned 2 bozie prikazania), takze viera v Boha je dobra vec, ale treba si pri nej udrzat aj realny pohlad na svet.

nika23t
9. jún 2024

Áno, jasne. Je taky vtip, ze modlila som sa za dobrého manžela, tak mam dobrého manžela. Môj muž sa nemodlil, tak má, čo má 😉
A muža som si našla sama, ale modlím sa, aby nám to fungovalo a aby sme spolu vedeli žiť tak, ako sme si sľúbili.

marca12
9. jún 2024

Vies ako sa hovori,pozor na zelania... Nieco na tom bude.

nwnw
9. jún 2024

Je to o tom či tomu veríš. Moja ex najlepšia kamarátka fakt prosila Boha o partnera a má doma lenivého ožrana a o všetko sa stará sama. Ja som kostol zavrhla v 15tich, môj muž už na krste vrieskal a to tam bol prvý a posledný krát. Nie je svatý aani ja nie. No ako otec a hlava rodiny je tu pre nás a vždy mi je oporou.
Ja by som povedala, že treba dať na zdravý rozum a ženský inštinkt pri výbere otca detí a životného partnera.

walentina7
9. jún 2024

Nie nedá. Osud je daný, keď ho máš stretnúť tak stretneš,ked nie tak nie a žiadne modlitby nepomôžu.

sara07
9. jún 2024

čo takto začat pracovat, vzdelávať sa, čitať, aktivne žit niečo zo svojím životom urobiť nie sa pomodlit aby poslal a hotovka
čo takto niekam íst na vylet, do muzea, do divadla proste akčne niečo urobit zo sebou svojím životom a len čakat a s tým však som si poprosila

tiezjedna
9. jún 2024

Dal boh niekedy mier svetu? Nedal. A koľkí ho oň prosili a prosia dodnes...😎 Takže asi tak. Nohami na zem a vziať život do vlastných rúk👍

michaela329
9. jún 2024

Vieš čo, ak Ti modlitba pomôže sa psychicky uvoľniť a nastaviť sa k tomu, že sa chces zoznamit, určite neuškodí prosiť Boha. Ale základ je byť aktívna a otvorena zoznamovaniu a randeniu.

hopsas
9. jún 2024

@tiezjedna žiaľ o viere nič nevieš...a to ma mrzí....Boh dal v prvom rade človeku slobodnú vôľu a ak človek robí vojny tak Boh predsa človeka nemá na spagatiku a nenúti ho žiť v mieri...všetky vojny sú rozhodnutia ľudí predsa ...nie Boha

vilma7
9. jún 2024

Ja mam môjho z badoo, ;)

macekovam
9. jún 2024

Ak maaa tak daaa ak nemá tak nedaaaa.

mantilka
9. jún 2024

Ak je to Božia vôľa , tak toho partnera dostaneš. Ale Boh nie je ako automat tu a teraz. Skôr je dobré prosiť, aby si vedela rozpoznať, ktorého má pre Teba. Lebo Boh stvoril všetkých, takže aj tvojho manžela. Každému dal život a má s ním plán. Ak chces byť šťastná, budeš sa pýtať Boha koho pre teba naplánoval.