Čo tí chlapi vlastne chcú?

23. okt 2023

Prežila som asi 2 mesačný románik so ženatým kolegom, keďže sa rozvádzať nechystal, veľmi skoro sme to ukončili, on chcel byť stále v kontakte lebo mu chýbam ja som sa všemožne bránila ale úprimne si povedzme nebolo to ľahké ani jednoduché....po 8 mesiacoch som bola pár krát na rande a to jedno skončilo v posteli, hanbím sa za to, ale už sa stalo minulosť už neovplyvním. Momentálne to u nich vyzerá na rozvod...nožno- do hlavy mu nevidím a mne hlúpej svitla zasa nádej no a čo čert nechcel sa ma opýtal, či som od vtedy niekoho mala som úprimne odpovedala....prišla odpoveď ako som ho veľmi sklamala,že ma veľmi ľúbi... ako obdivoval moje morálne zásady a mám mu dať pokoj...ani neviem čo čakám, asi potrebujem aby ste ma poriadne zvozili nech sa mi konečne otvoria oči a nadobro to ukončím...asi som to potrebovala len dať von..

diewcatqoo
23. okt 2023

Ehm, chlap, ktory podvadza zenu, hovori o moralnych zasadach?

crazy_cat_lady
23. okt 2023

:D chlap, ktory podvadza svoju manzelku, ide tebe rozpravat o moralnych zasadach?? :D takehoto ti treba k zivotu? najdi si konicky, chodievaj von, na rande, atd a tohto hlupaka uplne vypusti z hlavy 🙂

zuzubb007
23. okt 2023

Tebe bude nieco takyto chlap rozpravat? Vsak sa mu vysmej hajzlik jeden nadrzany, teraz bude davat rady, ked mal zenu nebol hrdina, prosim ta neponizuj sa a odstihni sa kym mozes

januska12323
23. okt 2023

Somár. Ani minútu času nad ním nerozmýšľaj.

nikpa
23. okt 2023

On prášil teba aj ženu a ty môžeš byť len s ním, áno?! 😅😂 to kde žije? Si slobodna žena bez záväzkov narozdiel od neho. Mala si sa mu vysmiať do tváre. Naozaj by si ho chcela keby sa rozviedol na normálny vzťah? Myslíš, že tebe by bol verný? O tom môžes len snívať. Užila si si a tym by to malo pre teba hasnut.

lujza123
23. okt 2023

Ten je vtipný, asi očakával ze budes žiť celibáte a cakat kym sa milostpán rozvedie.

viestta
23. okt 2023

Ked ta tak strasne lubi, tak uz by sa rozvadzal. Tento vyzera byt ten klasicky pripad, ktoremu to doma nefunguje, ani so zenou nespava... Len jeho zena este stale nevie, ze in to doma nefunguje a je v rozvodovom konani.
Ale odpoviem aj na tvoju otazku, co chcu: Zastrcit do inej, lebo tie ine im daju. Preco in daju? Lebo su hlupe a nevazia si seba.

lenocka8894
23. okt 2023

Nechapem preco mas zo seba pocit, ze si ho nejak podviedla a mala by si sa citit zle 😶 v prvom rade je zenaty , ktory podvadzal svoju manzelku nema co moralizovat..a ak chces aby ti to iste urobil tak kludne na neho pockaj..ja by o takeho ani bicykel neoprela 🤷‍♀️

nataly420
23. okt 2023

joooj mužské ego keď zistia že niesu posledný na svete … to má baviiiii 🤣

vanilkovazmrzka
23. okt 2023

😂😂😂 ty nehanebnica, co si ty dovolujes ako slobodna zena chodit na rande, ked on ta lubi? 😃

autor
23. okt 2023

dievčatá veľmi pekne všetkým ďakujem, toto som potrebovala počuť😍

pbra40
23. okt 2023

Jednoducho nepredychal, ze si ho prvykrat poslala do kelu... tak stale hladal prilezitost ako ta ponizit a ti to vratit. Preto teraz mal taku reakciu aku mal. Lasku za tym nehladaj. Len jeho ego nespracovalo, ze si to bola ty, ktora to ukoncila

h2
23. okt 2023

😂😂😂 By som sa mu vysmiala rovno do ksichtu! Moralista!

pralinka25
23. okt 2023

normalne ma pobavil. ty si slobodna bez zavazkov mozes si robit co len chces narozdiel od neho ktory sluboval niekomu vernost a podvadzal ho. je to bezchrbtak a uplne bez moralnych zasad. takze nema ani pravo nejake moralne zasady riesit u teba. takyto ti vazne nie je treba a ak sa rozvedie jeho zena tym len vyhra jackpot. a ty si najdi nieco lepsie. tento rozhodne nestoji za nic

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fatima99
23. okt 2023

myslim, ze on je ten posledny, co by mal k tomuto sa vyjadrovat, co si akoze mala cakat na neho, kym sa zobudi???

pinkgirl
23. okt 2023

Milá autorka, kašli na neho. Je to blbec!!!
A na pobavenie ti posielam zamyslenie jedného muža, nad tým, akú ženu muž chce😉

Akú ženu muž potrebuje?
Etapa č. 1
Keď som mal 16, chcel som len proste s niekým chodiť. Začal som si niečo so
spolužiačkou, ale boli sme obaja deti. Po skončení gymnázia sme odišli každý
na inú vysokú a prestali sme si rozumieť.
Etapa č. 2
V 20-tich som teda chcel priateľku, ktorá mi rozumieť bude. Našiel som si
mladšiu študentku z rovnakej fakulty. Bolo to úžasné, učili sme sa spolu,
rozoberali názory na život, mali sme si čo povedať. Ako sme ale skončili
školu, stále viac na mňa tlačila, aby sme sa vzali. Náš vzťah bol rutinný a
chýbala mu vášeň.
Etapa č. 3
Tak som si v 25-tich povedal, že sa nenechám obmedzovať a nájdem si vášnivú.
Našiel som a bolo to vážne NIEČO! Žena, vamp, uragán vášne. Prežíval som s
ňou samé extrémy. Nemali sme si ale čo povedať a ak som sa s ňou nechcel
hádať, bolo najjednoduchšie ju umlčať sexom. Po nejakom čase som si
uvedomil, že negatívnych extrémov je viac, než pozitívnych a potajomky som sa
odsťahoval, aby som sa vyhol rozbíjaniu tanierov a vyhadzovaniu mojich vecí
z okna.
Etapa č. 4
Pri rozchode s ňou mi bolo jasné, že mi chýba harmónia, vyrovnanosť. Mal som
30, dobrú prácu a chýbala mi rodina. Samozrejme, stretol som tú pravú. Bola
trpezlivá, chápavá, láskavá, sex s ňou bol naplnením našich citov. Narodilo
sa nám dieťa a manželka po materskej nešla naspäť do práce, ostala doma. Kým
ja som sa vzdelával a ďalej rástol, ona sa prestala zaujímať o čokoľvek, čo
sa netýkalo plienok a škôlky. Po nejakej dobe sme boli každý inde, prestalo
nám to klapať v sexe, začali sme sa hádať a hoci sme sa to pokúšali niekoľko
rokov zlepiť dohromady, nakoniec sme sa rozviedli. Vzala si polovicu
všetkého, čo som mal.
Etapa č.5
V 42-tich som ostal sám, rozvedený a konečne poučený. Potrebujem ženu, ktorá
mi bude dostatočným partnerom. Bude inteligentná, vtipná, vášnivá a
ambiciózna. Žena, ktorá ma bude motivovať a nie ťahať k zemi. Zoznámil som
sa s marketingovou riaditeľkou nadnárodnej kozmetickej firmy a mala všetko,
čo som chcel. Obdivoval som ju, bola skvelá v každom okamihu a keď som ju po
druhý raz požiadal o ruku, povedala áno. Bohužiaľ, bola až natoľko
ambiciózna, že ma po niekoľkých rokoch opustila a ošklbala ma nie len o
všetko, čo mi ostalo po prvom rozvode, ale aj o väčšinu toho, čo ešte
zarobím.
Záverečná etapa.
Teraz mám 50 rokov a dostatok rozumu, aby som vedel presne, čo chcem. Chcem
proste ženu, ktorá má veľké prsia.

autor
23. okt 2023

@pinkgirl 😂

melanta
23. okt 2023

Ja mám opačnú otázku ako je názov diskusie - Čo tie niektoré ženy vlastne chcú? Začneš spávať so ženatým a čuduješ sa, že po 2 mesiacoch sexu (sexu, nie vzťahu) sa nejde rozvádzať. Veď muži sa nerozvádzajú ani pri milenkách, ktoré majú roky. Tak s ním začneš spať znova a opäť sa čuduješ, teraz kvôli niečomu inému. Prečo ženy niečo čakajú od chlapa, ktorý podvádza.

melanta
23. okt 2023

@pinkgirl k tomu chlapovi, ktorý chce ženu s veľkými prsiami...

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanka777
23. okt 2023

@diewcatqoo ďalšia vec že ona spávala so ženatým a on ju obdivoval za jej morálne zásady???na hlavu trošku 😁😂👌

h2
23. okt 2023

@pinkgirl S napätím som čakala na koniec toho príbehu a teda, toto ma fakt dostalo. 😂 Hoci, po chvíli mi úsmev zamrzol. Čo my, chudery "neobdarené"??? ☹️

pinkgirl
23. okt 2023

@h2 nájdi si muža s malými rukami😉😇

h2
23. okt 2023

@pinkgirl Ja už muža mám, ruky má veľké. A má už po 50-tke... 😧

😂

miadi
23. okt 2023

Ako milenka zenateho pre mna nemas extra moralne zasady co on trepe. Keby si ich mala tak sex by s tebou nikdy nemal. Ukoncila si to cisto z logickych dovodou - Lebo ti doslo ze je to len sex a jeho bajky o rozvode si konecne prekukla. A potom single zena si mala rande a sex s inym.. a zrazu ta panko ženaty ( co popri tebe obrabal a miloval manzelku) je z teba znechuteny 🤣🤣🤣ze on ta lubil a ty si dovolila zit svoj zivot bez neho , co cakas ked sa zapleties s blbcom ? On len robi teraz drahoty robi sa nedosiahnutelny aby si ho zas chcela .. na sex. Hnusny manipulator co ti hra na city .

grof_monte_christo
23. okt 2023

@melanta Skvelý komentár. A už vôbec nechápem, prečo ženy vôbec vstupuju do týchto trojuholníkov a pripravujú partnerský/ manželský pár o možnosť prekonania krízy vo vzťahu, ale hneď sa musia ukazovať ako lepšia voľba pre daného muža.

autor
23. okt 2023

@miadi len tak mimochodom sex takmer nebol zo zdravotných dôvodov....ale to je už jedno

lalenka33
23. okt 2023

Aký išiel, takú našiel. Tak v skratke 1 vetou zhrnuté morálne zásady Vás dvoch.

anna777115
23. okt 2023

Tak, vy dvaja máte tie morálne zásady na rovnakej úrovni.Keby, si mala morálne zásady, tak mu povieš, aby si riešil manželstvo a nie teba.