Čo ste urobili so zásnubným prsteňom po rozchode?

rdx3000
4. dec 2021

Ahojte dámy, chcem sa spýtať čo ste urobili so zásnubným presteňom po rozchode. Mám ho doma v krabičke. Vadilo to vášmu novému partnerovi nejak alebo čo ste s ním urobili? Vracať ho ex-partnerovi nemám v pláne, podľa mňa sa to ani nehodí.. Raz som ho dostala od neho. Len ma to zaujíma. Pekný deň a pevné vzťahy 🙂

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
4. dec 2021

Ja by som ho predala a kúpila by som si niečo pekné. Novému partnerovi by som ani nehovorila, že "toto" mám za prsteň. Niečo také čo mi zostane dlhšie. Možno nejakú kabelku slávnostnejšiu 🙂

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rdx3000
autor
4. dec 2021

Noooo baby, skvelé, to je miliónový nápad. 🙂 @ysseba @kristincek

emka530
4. dec 2021

@rdx3000 ja som mala doma aj obručku aj zasnubný od ex, oba sme dali spolu s iným zlatom ako materiál ked nám robili obručky na terajšiu svadbu, ušetrili sme peniaze a ja som sa toho aspon zbavila. Môjmu mužovi to nevadilo že to doma mám, pôvodne som chcela z toho niečo pre deti, ale nakoniec to dopadlo inak. 🙂

horalka1986
4. dec 2021

Ja som predala a kupila som si novy mobil. 😂 Strasna som, viem, ale tak co s nim? 🤷‍♀️

andreatytler
5. dec 2021

@rdx3000 Ja by som ho vratila lebo tak je to spravne. Zasnubny prsten je dar so slubom sa zobrat. Ak sa slub nenaplni, tak dar by mal ist spat chlapovi.

marca12
5. dec 2021

@rdx3000 mam ho niekde v krabicke na horsie casy 😂 ak by som niekedy bola nahodou v tiesni,predam ho

jaskolka
5. dec 2021

Ja som ho vrátila.

minimilan
5. dec 2021

@rdx3000 ja mám prstienok od bývalého stále, niekedy ho aj nosím. Rozišli sme sa v dobrom, dal mi ho z lásky a beriem to ako súčasť mojej minulosti, s ktorou som absolútne vyrovnaná. Od muža mám zásnubný prsteň o dosť drahší a raz som mu povedala, že keby ma nechal, okamžite idem do záložne a ako bolestné si za peniaze kúpim dovolenku v Cancúne. 😂 Ak je rozchod nedávny, ešte by som počkala, sú aj takí, čo sa nehanbia pýtať všetky darčeky naspäť. 😃 Ale ak už ste po rozchode dlhšie a si s rozchodom Ok, už by si mala vedieť triezvo zhodnotiť, či si ho chceš nechať na pamiatku, alebo ti nebude vadiť sa ho zbaviť a za peniaze si kúpiť niečo užitočné, pekné, alebo si ich len odložiť na horšie časy. 😉

michaela_murinova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona96
5. dec 2021

@rdx3000 kamarátka hodila do Dunaja 😂

lubica088
5. dec 2021

vratila som, snubak je viac ako len darcek je to aj znak niecoho... a to nieco uz pominulo

akrobrab
5. dec 2021

Urcite by som ho hned po rozchode vratila, najma ak je to rodinny sperk.

petuska1989
5. dec 2021

@rdx3000 mam ho odlozeny v sufliku a nezavadzia mi..

sense
5. dec 2021

Ja ho mam odložený v šuplíku, ak by bolo najhoršie dám ho do záložné.

simona92101
5. dec 2021

@rdx3000 spolu s inym zlatom som ho dala do zlatnictva,povedali mi sumu,vybrala som dcerke za to nausnice 😉

diusqa761
5. dec 2021

@rdx3000 ja som ex vrátila prsteň aj keď sme sa v zlom rozišli. Ja tých pár drobných k životu nepotrebujem a úprimne by som sa necítila sama ako dobrý človek keby som ten prsteň len tak niekde hodila alebo strelila. Tiež keby si kúpila ex dar v hodnote dajme tomu 1000€ ako prsteň tak by si ho pravdepodobne chcela späť a nie aby ho šľahol alebo predal.

danielinaa
5. dec 2021

Po rozchode vratila. Lebo tak som to citila, ze sa to patri, urcite by som si ho nenechala. Mne by to svedomie nedovolilo. Lebo symbol toho, ze patrim danemu muzovi, pominul, naco by mi bol ten prsten? A nechat si tak drahu vec a spenazit, je pre mna osobne bezcharakterne.

rachel36a
5. dec 2021

@rdx3000 normalne ho mam doma, obcas si ho aj dam z nostalgie...zazila som s byvalym aj krasne veci, nevidim dovod na to zabudnut...on uz ani nezije, tak si občas zaspominam...manzelovi to nema preco vadit

kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristincek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
5. dec 2021

Ja myslim, ze sa patri ho vratit. Aj moj frajer ma niekde na dne skrine vrateny snubak od byvalej. Ale neviem ci ho vratila ona alebo ho pytal spat.

wilkova
5. dec 2021

Ja som nedávno pozerala eshop záložne a tam prsten s diamantom ako svet za necelých 29 000 eur 😅 Chcela by som vidieť tú slečnu, ktorá ho tam odniesla 😲

sasanka605
5. dec 2021

Dakde som ho založila, keby som hľadala tak ho asi aj nájdem.

cavallipalace
5. dec 2021

@rdx3000 hodila som ho "drahemu" do ksichtu, ked ma ako tehotnu vymenil za inu 😪

oliviakatka
5. dec 2021

Vratila som 🙂

jaja20
5. dec 2021

Mám ho v šperkovnici aj s ostatnými šperkami, ktoré mi daroval. Nenosím ich, ale ani nemám dôvod mu ich vracať. A nie som finančne odkázaná na to,aby som ich predávala alebo nosila do záložne. Raz ich zdedí dcéra a čo ona s nimi urobí,to bude jej vec.

mell27
5. dec 2021

@sona96 Pokiaľ viem,tak v Dunaji už je tých prsteňov habadej 😃🤭

luliu
5. dec 2021

Snubný prsteň by sa mal vrátiť, to je slušnosť. Nie je to darček. Je to požiadanie o ruku a keď svadba nebude, mal by sa vrátiť. Mnohokrát sa žiada o ruku s rodinným šperkom a pod.