Čo si o tom myslieť?

13. feb 2024

Rozoberali sme s priateľom sexuálne témy. Vraveli sme si nejaké zážitky a tak. Spomenula som aj to, že som mala ponuky na trojky, štvorky. Hovorili sme si do čoho by sme išli a do čoho nešli. Ja odkedy som s ním som v tejto téme otvorenejšia. Predtým by som sa s niekým o tom rozprávať nedokázala. Dostali sme sa až k tomu, že povedal, že ak chcem, tak sa môžem vyspať s druhým, že to nejak zvládne. Najskôr som sa zarazila, či je to nejaká úchylka, lebo viem, že v dnešnej dobe už ľudí vzrušuje kadečo. Potom som mu povedala, že či len preto, aby to mohol spraviť aj on. Na čo povedal, že určite nie, že by to nedokazál len tak. Že chce len mňa. Teraz neviem, čo si o tom myslieť. Či sa podceňuje a myslí si, že mi nestačí alebo čo. Radšej som to už potom ďalej nerozoberala, len mám teraz taký zvláštny pocit ako mi to mohol tak povedať, že ak chcem môžem sa vyspať s druhým.

deti95060810
13. feb 2024

že bude mať dôvod na rozchod...😉

autor
13. feb 2024
januska12323
13. feb 2024

Bežne dostávaš ponuky na trojky, štvorky? Možno si len myslel, že ti nestačí.

jessx
13. feb 2024

@deti95060810 tiež myslím že niečo z nasledovných možnosti, buď skúška 😃 ak su spolu kratšie a ešte veľmi dobre nepozná jej konanie vo všetkom že môže ho dačo prekvapiť tak možno akoby skúška ako na to zareaguje či to zoberie vážne alebo bude proti tomu bojovať že ako by preboha mohla niečo take urobiť
Alebo by uvítal žeby tak mohol urobiť aj on ( to skôr v dlhšom vzťahu asi kde už sexuálny život nie je ako na začiatku a niekto zatúži opäť po tej explózii vášne 😃)
Alebo je voči týmto veciam lahostajny ak jeho vnímanie sexuálnych záležitosti je take že nedáva do toho nejak city a je mu jedno kto čo s kým kde, väčšinou sú to myslím takí čo radi experimentujú vo veľkej miere a majú sex niekde nad všetkým ostatným a veľa veci tomu podriaďujú

Za seba, nepáčil by sa mi tento postoj

aeruginosa
13. feb 2024

Podla mna od teba necakal, ze mu povies to s trojkami… alebo jednoducho cokolvek, co si povedala, ho (podla mna) ocividne zarazilo a nevedel, ako reagovat, tak v rychlosti povedal toto (ale zjavne to nemyslel vazne).. On znie z tvojho opisu ako clovek, ktory take veci neuznava vo vztahu, tak sa ho mozno nieco z toho dotklo (?!). No myslim, ze mu to bude este dlho vrtat v hlave, kym sa s tym vyrovna. Ak vobec.

autor
13. feb 2024

@aeruginosa no práveže s trojkou prišiel dávnejšie prvý on. Že ďalšiu ženu, no hneď som ho poslala kade ľahšie s tým, že sa nebudem na to isto pozerať. Dalšieho chlapa zavrhol hneď. Tak potom začal, že musíme nájsť druhý pár. Akurát, že pri ňom neviem kedy vtipkuje a kedy, čo myslí vážne. S ničím takým som nesúhlasila a vravela, že chcem len jeho. Potom sme to už neriešili a včera sme sa zase dostali do takej témy. On veľmi chce experimentovať, pýta sa ma, čo chcem skúsiť a také. Takže si skôr myslím, že možno nejaké komplexy, že je nedostačujúci (v cm, minutách), tak preto by bol asi ochotný prekusnúť aj iného chlapa, len aby som bola v tomto smere spokojná. Lebo mi aj potom povedal niečo v zmysle, že aj tak vie, že by som sa potom vrátila ku nemu, lebo ho ľúbim.

autor
13. feb 2024

@januska12323 no na trojky som mala už v živote ponuky, ale viac od chlapov ako od párov. A štvorku mi navrhol starý známy, keď sa dozvedel, že som vo vzťahu. Tak som mu to len spomenula, že či by akože také niečo dokázal spraviť.

grof_monte_christo
13. feb 2024

Koľko máte obaja rokov a ako dlho ste spolu? Neexistuje, že máte stabilný vzťah, v ktorom sa obaja ľúbia, inak by ste takéto rozhovory o trojkach neviedli.

lia2022
13. feb 2024

Choré tieto dnešné vzťahy 🙄.

deti95060810
13. feb 2024

rozprávať druhému part, o svojich sex. zážitkoch je troška cez čiaru... a o trojke už vôbec nie. Takéto zážitky sa nechávajú pre seba, nie vytrubovat do sveta.

autor
13. feb 2024

@grof_monte_christo 27 a 31 a sme spolu dva mesiace preto mi to jeho experimentovanie pride divné. Viedli sme tie rozhovory, aby sme mali hneď jasno, kde máme hranice. Radšej budem hneď vedieť, či túži popri mne spávať s inými akoby som sa to mala dozvedieť po mesiacoch, alebo nebodaj rokoch

autor
13. feb 2024

@deti95060810 vraveli sme si ich navzájom. Ja som nikdy takú tému nezačala prvá, len odkedy vie, že som skúsenejšia, tak ho to viac zaujíma a pýta sa na to.

aeruginosa
13. feb 2024

Preboha🥲, radsej sa nejdem vyjadrovat k tomu, co si napisala.
Kazdopadne, jedine, co vam pomoze, je spolu komunikovat ako dvaja dospeli a nedomyslat si..

januska12323
13. feb 2024

Dva mesiace? To by ste mali mať oči a ruky len pre seba a nie také choré experimenty riešiť.

grof_monte_christo
13. feb 2024

@januska12323 Si ma predbehla s odpoveďou. My keď sme boli mladí, sme mali ešte motýle v bruchu a neriesili sme ziadne grupaky.

autor
13. feb 2024

@januska12323 to práveže máme. Sme spolu dlho do noci, aj keď treba vstávať. Vidím tie jeho pohľady na mňa. A pomedzito mi zahlási, že keď chcem môžem sa vyspať s druhým 😕 Ja si myslím, že tam ide len o to, že si myslí, že mi nestačí.

januska12323
13. feb 2024

Keby si to myslel tak na sebe bude pracovať a pýtať sa ako čo má robiť, nie posielať za druhým.

clarissa96
13. feb 2024

Pochybujem, že si mysli, že ti nestačí. Niektorí ľudia majú posunutý prah žiarlivosti alebo ako to nazvať. Sex je len sex a nemusím za ním hneď stavat vzdušné zalaskovane zamky. Keď má niekto vyššie libido, čo som nenavnimala, že by si ty mala, tak nech sa ide odreagovať, keď to potrebuje, ale dolezite je, ze vo vzťahu funguje normálne. Asi by si chcela aby ti tvrdil, že tá chce len pre seba, ale tak vidis existuju aj takito ľudia no 🙂

esther100
13. feb 2024

Pokiaľ on prišiel s návrhom na trojku alebo ďalším párom, tak to nebude pre to, že si myslí, že ti nestačí🤣🤣🤣, ale pre to, že si chce vrznut aj niekde inde

autor
13. feb 2024

@esther100 tak to keď chce, tak nech ide. Ale nech mi o tom nevraví a nevyžaduje odo mňa, aby som sa ešte aj pozerala a asistovala.

hankm
13. feb 2024

Toto je priklad tej baaaajnej uprimnosti vo vztahu. Reci, ako zena chce len uprimnost lebo to je zaklad vztahu. No, ale iba ak su tie uprimne tvrdenia v sulade s jej predstavami. A preto muzi klamu, lebo zeny vlastne chcu klsmstvo, chcu pocut svoju "pravdu" nie realnu 😁 a potom po case, ked uz sa muzovi nechce klamat tak pride precitnutie a narek 😁 ved plari to okridlne, ze muz musi vediet povedat tie spravne slova. 😉

esther100
13. feb 2024

@hankm amen 👍

lenagawel
13. feb 2024

boze moj a potom ze sa tolko vztahov rozpada….ludia uz nevedia co by od dobroty tak chcu pchat do inych dier a nechat sa vypchavat uz hocikym 🤣🙈🙈🙈

anna777115
13. feb 2024

Tak, ja neviem, v akej spoločnosti sa pohybuje autorka, ale ja mám blízko päťdesiatky, ale ešte som za celý život nedostala ponuku od nikoho, do trojky alebo štvorky. Mne, niekedy až, rozum zastane nad tým, čoho sú ľudia schopní a ochotní tolerovať. Mne, je len ľúto, že sa vytrácajú pravé hodnoty, či už, v partnerstvách, manželstvach, v rodinách a spoločnosti, ako takej.

eri444
13. feb 2024

Tomu celkom nerozumiem, prečo by ti partner hovoril niečo takéto? 😀 Buď je mu to fakt že jedno alebo ťa len skúša, či to reálne aj urobíš a podvedieš ho. Akože nič lepšie mi vážne nenapadá. 😀

domi2425
13. feb 2024

@esther100 ja si tiez myslim ze on vobec neriesi ci jej staci alebo nie ale chce si uzit s jej suhlasom😂

autorka pokial je to totalne no go pre teba tak mu to rovno povedz a nestracaj cas, lebo taketo chutky ho urcite neprejdu

@hankm je to zaklad vztahu ale pokial na zaciatku je clovek uprimny a zistia ze sa v zasadnych veciach nezhoduju, tak ziaden vztah nebude a to je fer ci ? kazdy ma pravo vediet do coho ide a nie byt klamany len aby bolo

tykat
13. feb 2024

Vy toho nakecate 😁

tykat
13. feb 2024

Davnejsie prisiel s navrhom na 3? Ste spolu dva mesiace tak ake davnejsie, skor minule... zacinam mat pocit ze mu v hlave beha len toto 😅

domkakvet
13. feb 2024

Po dvoch mesiacoch uz riesite sex a este toto.

anketkarka
14. feb 2024

@autorka už si zistila čo zhruba si myslia o tom ľudia. Ak Ťa zaujíma ako to myslel a ako ste na tom, tak sa pýtaj jeho. Keď je taký otvorený v tejto oblasti, tak by nemal mať problém Ti to vysvetliť. Komunikácia je základ a budeš vedieť na čom si.
Ja pripúšťam aj tú možnosť, že rád experimentuje. Možno zistil, že aj Ty si dosť otvorená experimentom, tak skúša čo by ste mohli zažiť. Možno Ťa má rád a v honbe za poznaním niečoho nového celkom nepomyslel aké by to malo následky na váš vzťah.