Čo si myslieť o tomto chlapovi?

1. jan 2024

Ahojte. Píšem sem pretoze mám dosť smolu na chlapov. Vždy si vyberám podvedome to isté, aj keď nechcem, ale citom nerozkazem. Chcem úprimnú radu pretože od toho závisí môj život a nemá mi nikto iný poradiť. Prosím nechcem aby ste sa to predbiehali kto dá múdrejšiu radu, len prosím poraďte mi od srdca čo si o tom myslíte. Mám 28 rokov, on má 35rokov. Obidvaja bezdetný, slobodný.
Ide o to že som spoznala chlapca, na vonok slušného, pôsobil ako najväčší slusnak na planéte. Milý, až trochu utiahnutý. V spoločnosti tichý. Ja som sa zaľúbila doňho na základe tejto slušnosti ktorou pôsobil. Tešila som sa že konečne normálny chlap. Neskôr som sa dozvedela že v podstate jeho život bol len kamaráti celý čas, chodil často snimi piť, zurovat, chaty. Po robote pivo a ciga. Ok je to minulosť lenže ide o to že on na to spomína v dobrom a hovorí že na tom nevidí nič zle. Že mal ťažký život rodinný a rád sa takto odreagoval. Takto to robil cca od puberty donedávna. Taký slušnejší je možno rok. Ale stále napr keď ma toho vela v robote ceztyzden, že je nervózny tak ide piť s nejakým kamošom. Neposobi na 35 správaním ale tak na 25.. nemá vlastný byt. A nikdy nehovoril o tom žeby chcel rodinu alebo niečo väčšie dosiahnuť. Príde mi ze chodí len do roboty a domov a potom si cca raz za mesiac vypiť , že sa takto potrebuje vyburit. Rozpráva takym hipisackym stylom, "vychillovanym" a zo mňa si robí srandu že som príliš slušná. Čo nieje ani tak pravda len chcem niečo v tom živote dosiahnuť. Je romanticky, má pekné reči. Lenže mám strašne vela redflagov. Rieši problémy tak že : vyrieši problém síce ale potom si ide vypiť. Nemá také chlapske záujmy

autor
1. jan 2024

Nemá také záujmy napr že cvičenie,. Robil síce nejaký šport v minulosti ale proste on je ten typ že chce vycnievat z davu a naschvál urobí niečo čo pohorsi ľudí len preto lebo za každú cenu musí presadzovat svoje názory. Plus o svojich dvoch ex rozpráva že sú pi*e a psychopatkt, diabli, satani... Bojím sa že takto sa bude raz vyjadrovat aj o mne. Nemá vodičák

kat_
1. jan 2024

uz len pre to vyjadrovanie sa o byvalych by som velmi zvazovala zotrvanie v takom vztahu...

egonsk
1. jan 2024

sama si tu vymenovala niekolko veci, ktore bez mihnutia oka odrovnaju nadeje u drvivej vacsiny zien a stale si si neni ista ci by to malo pokracovat? Ano, uz teraz sa zaradis do jeho zoznamu zien o ktorych sa tak pekne vyjadruje. Proste je taky a to uz nijako nezmenis. Tym, ze je tichy a tebe sa to pacilo, dava signal, ze je alkoholik. Alkoholici sa uvolnia az ked dostanu nejake to promile do krvi, dovtedy su utiahnuti. Rozhodni sa teda ako chces, ja ti len opisujem co z tvojho popisu vnimam. Osobne by som zamkol tuto skusenost do skrinky a zahodil kluce.

mondolina
1. jan 2024

a načo ti je takýto debil? 🙈

autor
1. jan 2024

Na prvom rande mi kúpil hneď drahé veci , hneď som sa cítila že mu niečo dlzim. V minulosti chodil do bordelov a kamošmi. Mal pofidernych kamošov, take tie typy že po robote pivo, ciga, bordel. Takto žil asi 4,5 rokov.. ja sa veľmi obávam pretože ja neviem či nedopadnem príkon zle.
Odkedy je somnou nepije atď len mne to príde že to v nom spí a keď ma dostane úplne tak to vyjde na povrch. Ja sa snažím práveže niečo dosiahnuť chcem byť lepšia a mám pocit že on nikdy neuvidí moju hodnotu pretože iného muža by som zaujala napr tým že som slušná že chcem niečo dosiahnuť v živote, že mám hodnoty.. a jeho som zaujala maximalne vyzorom a tým že vieme spolu rozprávať. Keď som videla ake ženy mal predomnou samé hipisacky, dredate piercingy. Doteraz mi pripadá ako keby bol v puberte. Chodí do takých podnikov kde by mi bolo zle čo i len vkrocit. Raz som mu povedala že v puberte som aj ja chodila piť do jedného "podniku" čo je fakt stoka. A on celý rozziareny že či to vážne že to nečakal a usmieval sa. Čo iného chlapa by to skôr odradilo.
Jeho minulosť je drogy , alkohol , chaty, sex . A mám pocit že doteraz to ma trochu v sebe

majusik1304
1. jan 2024

Počúvaj svoju intuíciu, on iný nebude, len sa to zhorší....daj na redflagy, s takým čo potrebuje na ventiláciu alkohol by som určite nebola....

dzulli1980
1. jan 2024

No to radšej by som sama zostala, ako s takýmto sa zapliesť ...

heleninamama
1. jan 2024

1. Ak chceš v živote niečo dosiahnuť, snaž sa o to sama a hneď, nečakaj na žiadneho chlapa. Ak keď z Tvojho textu mám pocit, že Tvoje niečo dosiahnuť v preklade znamená len to, že sa chceš len rýchlo usadiť s chlapom, ktorý je zabezpečený a mať dieťa.
2. Ak chlap nechce to, čo chceš Ty - v tomto prípade rodinu, ak nemáte spoločné hodnoty, hľadaj ďalej a neanalyzuj ho, neohováraj, proste ho nerieš. Ľudia sú rôzni, majú rôzne životy a rôzne ciele a ani to, čo považuješ za správne Ty, nemusí vyhovovať každému. Hlavne sa ho nesnaž meniť a nedúfaj, že sa zmení kvôli Tebe alebo
kvôli decku.

barborachors
1. jan 2024

Inštinkt ti dobre radi, počúvni ho.

mandzula
1. jan 2024

Podla mna nevyzrety jedinec, nechcela by som ho.

autor
1. jan 2024

@heleninamama kde som povedala že chcem v živote dosiahnuť niečo pomocou chlapa ? 😬 Písala som že ja chcem niečo dosiahnuť a bojím sa že ma bude ťahať dole jeho životným štýlom. Prišla som sa poradiť nie ho ohovárať ale nejako som ho opísať musela. A čo je zle na tom mať zabezpečeného ? Keby mám s snim dieťa tak ako sa postara o dieta a o mňa napr keď už nebudem môcť chodiť do roboty kvôli tehotenstvu,pôrodu a materskej. Len som chcela vedieť či to nevidím zle to čo si o ňom myslím, pretože je mi to ľúto lebo napriek všetkému aký je ho mám rada. Ale nechcem upadnúť nakoľko už ma jeden ex stiahol na dno a mala som čo robiť aby som sa dokázala postaviť. ..

grof_monte_christo
1. jan 2024

Je úplne normálne, že počas spoznávania sa sa formuje aj náš dojem z nového partnera. V tvojom prípade sa doslova otočil o 180 stupňov a je v rozpore s tvojimi hodnotami a predstavami.
A ani ja by som o takéhoto muža nestála, poznám jedného takého, teraz má 49 rokov, býva u mamy a dodnes nemá vodičák, že on takého veci k životu nepotrebuje. Keď si jeho rovesníci zabezpečovali budúcnosť, on behal po koncertoch a festivaloch a teraz sa čuduje, že ho žiadna nechce.

autor
1. jan 2024

@grof_monte_christo no tie jeho reči mi prišli prepalene v jeho veku že festivaly sú super, taktiež chaty atd. Čo mne to príde všetko pre pubertakov.

autor
1. jan 2024

@dzulli1980 Festivaly sú top...keďže tam môžeš byť tým kto si a je to každému jedno. Že tam chodil nonstop. A že klasika hulenie a také
Toto mi ešte napísal.

grof_monte_christo
1. jan 2024

Na festivaloch ako takých naozaj nie je nič zle, ale ak je toto pre niekoho životná náplň po 30, tak potom to nie je človek vhodný na rodinný život.

heleninamama
1. jan 2024

Veď on nemá záujem o partnerský život s Tebou, dokonca Ti to ani nesľubuje. Nemá záujem o vážny vzťah, neplánuje spoločnú budúcnosť, nerieši budúce spoločné bývanie, nehovorí Tí ani, že chce mať dieťa, tak čo vlastne riešiš Ty?
On si chce len spokojne ďalej žiť zo dňa na deň, chodiť do roboty, vo voľnom čase po festivaloch a krčmách. A možno mať niekoho po ruke na pokec a nezáväzný sex. Problém je, že Ty sa očividne zamilovala do svojej predstavy o ňom, aký by mal byť, ako by sa mal správať... A nevieš z toho von.

moonlight1210
1. jan 2024

Uz tu bolo spomenute, ze intuicia ti hovori, ze to nie je s nim kóšer, tak ju pocuvni. Nedaj sa oklamat vonkajsimi znakmi (hoci su presne to, co na chlapovi hladas), ked vidis, co skryvaju pod povrchom.
Nie je to nic pre teba, nemas rovnaky postoj ako on a mas ine naroky na chlapa. Tento ich splna len zvonka, obalom. Toto zavana trpkym sklamanim.

Nejde o to, ze je zly.
Ale o to, ze ty z toho mas rozporuplne pocity. To byva zvycajne ten moment, ktory vela zien potlaci a idu so vztahom dalej. Po par rokoch si uvedomia (a v duchu nadavaju), ze to videli od zaciatku a mali dat na svoje pocity uz vtedy.

bloger
1. jan 2024

Myslím si, že je nezrelý na vzťah. Už len to jeho vyjadrovanie o ex.

kitycat
1. jan 2024

A preco ho vlastne nadalej riesis?
Na jednej strane vah mas drahy dar a na druhej lifestyle, ktory tebe nevyhovuje.

Takze, este raz, co furt riesis?

monikkatt
1. jan 2024

Ved si o nom nepovedala jedinu pozitivnu vec
Nepouzitelny jedinec do zivota, nema vsetko v hlave v poriadku. Zbav sa ho.. cim skor tym lepsie

duunlo
1. jan 2024

Cim skor si s nim sprav dieta 🤦🏻‍♂️… utekaj ako sa len da, ked si nechces posrat zivot

danieli
1. jan 2024

Toto je taky omyl…inak ty sama to vnimas, ale akoby si si to potrebovala prezit a ukazat mu “tie prave hodnoty”, nestracala by som cas, vy ste ako dve cesty, idete vedla seba, ale opacnym smerom

kubkovamama
1. jan 2024

Sama vieš,že to nie je zodpovedný slušný chlap pre vážny vzťah.Iba ti treba potvrdenie aby si sama pred sebou nemala akože zle svedomie ak ho odkopneš

minka201
1. jan 2024

"Jeho minulosť je drogy , alkohol , chaty, sex . A mám pocit že doteraz to ma trochu v sebe."+ svoje ex nazýva pi*ami, satanmi. .... A podľa čoho si usúdila, že je to slušný muž? Keby s ním máš dlhoročný vzťah, hypotéku alebo deti a začne sa takto správať, tak by stálo za zváženie zachraňovať a ním vzťah a snažiť sa vám pomôcť..
Ale, dievča! Si ešte len na začiatku, tak si nepokašli život a daj na svoju intuíciu... Mne sa toto vôbec ale vôbec nepáči.

babulkomale
1. jan 2024

Niet sa o com bavit, totalne nevhodny kandidat na vztah.

kate211
1. jan 2024

Pan ma zjavne svoj zivot. Z roboty domov, sem tam kamarati ci nejaka krcma. Tebe nic neslubuje, nekame ta. Ty chces nieco dosiahnut? Alebo si uz dosiahla? Ty mas vyssiu zivotnu uroven, ked ta takto taha dole? Co vlastne od neho cakas?

vilma7
1. jan 2024

A teraz napíš aspoň 20 veci ktoré ťa na ňom zaujali, lebo v tvojom opise som nenašla ani jednu.

autor
1. jan 2024

@vilma7 tak prišiel mi slušný na začiatku , keď ho vidím sa mi ide usmievať. Má iskry v očiach. Pekný úsmev. Vyzeral jemne, citlivo.empaticky. rozumeli sme si naozaj. Chápal má. A potom prišli tieto veci .. Je taký že sa celý oddá žene a urobil by pre ňu všetko. Ale nemyslim si že by mu to držalo celý život. Na začiatku okay... Ale mám blbý pocit že keby toto zmizlo také počiatočné opantanie že aký by bol potom. Začal by byť sám sebou. A kto vie jak by to vyzeralo. A keď sme sa len medzi rečou bavili o deťoch povedal že by nemal problém pustiť napr 15 ročné dieťa von večer piť s kamošmi že to je normálne. 😃

danieli
1. jan 2024

Mas pri nom istotu? Citis sa bezpecne? Mozes mu zavesit na nos, ze si mala mizerny den a je tu pre teba? Skutocne okrem ziarivych oci som o nom ine pekne necitala a na ziarivych ociach by som vztah nestavala…na to staci lepsi alkohol…

pallacinka29
1. jan 2024

cisty chuj… co Ta na nom moze pritahovat? To si fakt taka zufala, ze takehoto chuja by si si na krk uviazala?